Oczyszcz. Karmy (OCI)

Metoda oczyszczania cykli inkarnacyjnych polega na całkowitym oczyszczeniu linii karmicznych człowieka o 26.500 lat wstecz (całkowita długość cyklu solarnego).

Dzięki tej metodzie następuje całkowite oczyszczenie powiązań karmicznych całej linii, człowiek staje się wolny od karmy i umieszczony na poziomach pozakarmicznych. Oprócz całkowitego oczyszczenia następuje synchronizacja wszystkich linii inkarnacyjnych w jedną spójną całość, co w efekcie powoduje stałość i ciągłość rozwoju na poziomie duszy. Dzięki temu wszystkie „zaległe” sprawy z poprzednich wcieleń po prostu przestają istnieć.

Wszelkiego rodzaju śluby ubóstwa, biedy, nieświadome przysięgi długi karmiczne itp. są uwalniane z całości egzystencji duszy. Zabieg trwa maksymalnie do 1,5 h i może być przeprowadzany na odległość. Osoba biorąca udział w procesie „na żywo”, nawet będąc na drugim końcu świata, po sesji z biegiem czasu staje się wolna i zsynchronizowana. W życiu codziennym stopniowo zaczynają postępować zmiany, dla każdej osoby indywidualne.

W trakcie zabiegu następuje również naprawa i regeneracja biopola, odłączenie agresji energetycznych poziomów karmicznych, otwarcie dostępu do kwantowych poziomów świadomości nowej cywilizacji. Umożliwia to rozpoczęcie korzystnego przyśpieszenia w tzw.  „skok” transformacyjny dla osób, które czują, że są blokowane przed wejściem na nowe poziomy życia.

Zmiany na poziomach poza fizycznych następują natychmiastowo, ponieważ Oczyszczanie Cykli Inkarnacyjnych działa na poziomie kwantowym, zatem nie trzeba czekać na efekty, ponieważ pojawiają się one w trakcie seansu. Przekształcenie rzeczywistości fizycznej po seansie odbywa się w tempie dostosowanym do możliwości danej osoby.

W 2 – 3 tygodnie po zabiegu OCI warto sprawdzić, czy jest konieczne ściągnięcie wszystkich inicjacji i sakramentów religijnych, ponieważ u wielu osób wyraźnie blokują one samorozwój człowieka i u niektórych bywają silnym programem, który „wychodzi” dopiero w kilkanaście dni po OCI. Jest to oczywiście niezależna sesja i może być przeprowadzana również niezależnie od OCI. Jeżeli czujesz silne blokady na ścieżce rozwoju, a było u Ciebie już dużo „robione”, pomyśl o ściągnięciu blokad narzuconych Ci przez religie.

Aby otrzymać więcej informacji, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Pomoc: Wypełnienie formularza jest niewiążące i nie stanowi potwierdzenia udziału w sesji. Wysyłane są tylko wszystkie potrzebne informacje.

 

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Dlaczego numer GSM? Czasami zdarza się, że Państwa serwery odrzucają nasze odpowiedzi z różnych powodów niezależnych od nas. Podając numer umożliwiasz wysłanie do Ciebie wiadomości SMS z informacją że nie mogliśmy się z Tobą skontaktować.

Twój numer nie jest przechowywany w żadnej bazie danych i jest usuwany po zakończeniu korespondencji. Nie przekazujemy ani nie udostępniamy Twoich numerów.