Inicjacja WPU

WPU11Inicjacja w Wyższy Promień Uniwersalny.

Wyższy Promień Uniwerslany jest bardzo silną i prestiżową inicjacją dla osób poważnie myślących o swojej przyszłości na wszystkich poziomach. Posiada ona tak wiele zalet, że trudno wszystkie wymienić. Inicjacja wyraźnie i trwale podnosi wibracje ciała fizycznego, działa bezpiecznie i przystosowuje sposób oddziaływania do aktualnego stanu osoby inicjowanej. Automatycznie pomaga w uzyskaniu stabilności pozytywnego myślenia, oczyszcza wszystko co blokuje poniesienie wibracji własnej, samoczynnie wyselekcjonowuje obszary wymagające uzdrowienia jak fizycznego, tak i w warstwach umysłowych. Stabilnie regeneruje ciała subtelne oraz biopole człowieka.

Inicjacja w Wyższy Promień Uniwesalny aktywuje proces uwolnienia wszystkich elementów blokujących nasz samorozwój. Prowadzi do głębokiego oczyszczenia warstw mentalnych, psychicznych i uwolnienia z pamięci komórkowej wszelkich ciężkich form pamięciowych wszystkich niezgodnych elementów niezgodnych z naszą tożsamością. Wyższy Promień Uniwersalny ma również zastosowanie w regeneracji tkanek oraz do przywrócenia ciału tzw. „boskiej doskonałości” czyli powrotu ciała do pełnej funkcjonalności i wysokiej energii. Promień doskonale wspomaga porzucenie nałogów, systematycznie stosowany eliminuje fizycznie zanieczyszcznia organizmu spowodowane nałogami, lub wynikłe z nieprawidłowości odżywiania. Aktywuje ustawienia kwantowe i wykorzystuje programy działania niektórych starożytnych mieszanek roślinnych wspomagających uzdrowienia na wszystkich poziomach.

U osób doświadczonych w pracy z własną osobą, umożliwia uzyskanie trwałego dostępu do tzw. czystego boskiego umysłu, a co za tym idzie możliwość bardzo szybkiej (do kilku sekund) możliwości podwyższenia częstotliwości rezonowania własnego ciała. Inicjacja rozpoczyna również proces przywracania Boskiej Pamięci u ludzi, którzy pojawili się na Ziemi w ważnych celach, oraz pełniących ważne funkcje na różnych stanowiskach. Fizycznie oznacza to stopniowe przypomninanie sobie wszystkich potrzebnych informacji do wykonania zamierzonych wcześniej czynności oraz powrót do właściwej sobie tożsamości. Na zaawansowanym etapie pracy Promień Uniwersalny genialnie aktywuje całkowite uwolnienie starej tożsamości, łącznie z pamięcią komórkową.

Wyższy Promień Uniwesalny to obecnie najbardziej polecana przez nas inicjacja, jednak wyłącznie dla osób aktywnie pracujących nad swoim życiem i oczekującymi od siebie nieco więcej niż tylko egzystencja. Zgłoszenie na inicjację przyjmowane jest poprzez poniższy formularz.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Dlaczego numer GSM? Czasami zdarza się, że Państwa serwery odrzucają nasze odpowiedzi z różnych powodów niezależnych od nas. Podając numer umożliwiasz wysłanie do Ciebie wiadomości SMS z informacją że nie mogliśmy się z Tobą skontaktować. Nie przechowujemy ani nie udostępniamy Twojego numeru, zwyczajnie usuwany jest on z bieżącą korespondencją.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane najczęściej zdalnie.