Przestrzeń „niby” wyzwolona

Coś ci pokażę. Wyciągnij przed siebie obydwie dłonie, tak jak to się robi witając kogoś. No dalej zrób to, poruszasz nimi chwilkę. Poruszaj powoli rękoma, a w zasadzie całymi ramionami w lewo i w prawo trzymając dłonie prostopadle do ziemi. Odległość między dłońmi powinna być wygodna. Poruszaj rękoma powoli i spokojnie. Lewo…prawo…lewo…prawo….Poczuj na dłoniach przestrzeń przez którą one się przemieszczają. Przesuwaj dłońmi po tej przestrzeni aż poczujesz jej lekki opór. Czujesz już? Pewnie tak. Każdy może to poczuć. Ta przestrzeń istnieje wokół nas wszędzie. Przepełnia wszystko. Jest wokół ciebie gdy śpisz, gdy pracujesz, gdy jesteś na spotkaniu z przyjaciółmi i gdy prowadzisz samochód. Jest wokół gdy jesteś zagranicą, gdy odpoczywasz na plaży i gdy pływasz po morzu. Każdy jest do niej przyzwyczajony i nie zwraca na nią uwagi, ponieważ przebywa w tej przestrzeni od urodzenia. Szkoda.

Ta przestrzeń to pole kwantowe zwane przez niektórych matriksem lub przestrzenią holograficzną. Czujesz ją na dłoniach, niektórzy czują całym ciałem. To przestrzeń przepełniona ogromem energii, programów i elementów poza fizycznych, będących poza zasięgiem podstawowych ludzkich zmysłów i uśpionej świadomości. Możesz czuć tę przestrzeń właśnie dzięki tym elementom, które zostały właśnie wymienione. Wyznam ci tajemnicę. W światach wyzwolonych i pozbawionych zniewolenia tej przestrzeni nie ma. W porównaniu do niej można powiedzieć, że w wolnym świecie jest wręcz pusto, choć to nie do końca prawda, ponieważ tam właśnie istnieje prawdziwa energia, a nie energia modyfikowana i „zagęszczana” zaawansowaną technologią.

W przestrzeni holograficznej właśnie, słynne pojęcie „wszystko jest jednością i jest ze sobą połączone” wynika z własności przestrzeni w której się znajdujemy, a w świecie wyzwolonym wynika z czystej, niezakłócanej energii Źródła Stworzenia. Paradoksem jest jednak, że przestrzeń holograficzna jest również częścią Źródła Stworzenia, jednak należy wiedzieć, że jest przestrzenią spolaryzowaną i pozbawioną równowagi.

Zatem przestrzeń w której się znajdujemy jest spolaryzowaną przestrzenią pozbawioną równowagi i przepełnioną mnóstwem różnorakich energii. Przestrzeń ta reaguje inteligentnie przede wszystkim na zmiany pola elektromagnetycznego człowieka, oraz na częstotliwości generowane przez mózg. Oprócz tego każdy człowiek wypełniony jest elementami, które są w stanie absorbować cały wachlarz tych energii i odpowiednio na nie reagować. W praktyce oznacza to, że każda twoja myśl lub ciąg myślowy, mowa i dźwięki generują zawsze pewien zakres częstotliwości. Te częstotliwości są natychmiast rozpoznawane przez przestrzeń i w twoim pobliżu natychmiastowo pojawiają się energie lub elementy zgodne z częstotliwością jaką właśnie udało ci się wygenerować. Uśpiona świadomość jednak nie ma prawa czuć i rozpoznać tych energii w ogóle. Tak wygląda pokrótce i w dużym uogólnieniu twoje zniewolenie.

Nikt nie słyszy twoich myśli, ale wystarczy technologia rozpoznawania ich częstotliwości. Każdy wyraz ma swoją wibrację, falę gdy zostaje wypowiedziany. Gdy zostaje on pomyślany również mózg generuje częstotliwość. Możesz to zawsze sprawdzić na mierniku fal mózgowych. Każde zdanie wywołuje pewną reakcję energii w polu kwantowym, niezależnie od tego czy jest wypowiedziane, czy pomyślane. Rezultat generalnie jest taki sam. To proste do zrozumienia.

Obecnie panuje moda na „kwantowość”. Wszystko nagle jest kwantowe i dzieją się „kwantowe” rzeczy na tym świecie. To zabawne jak wiele ludzi używa wyrazów, których znaczenia nie rozumie i nie maja pojęcia co one oznaczają. Pole kwantowe to sztucznie spreparowana przestrzeń, dokładnie ta, którą możesz poczuć między dłońmi. Dlatego wiedz, że cokolwiek czujesz na zewnątrz siebie to zwyczajna holografia. Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. W przestrzeni w której przebywasz modne stwierdzenie że wszystko jest jednością brzmi: wszystko jest jednością zniewoloną. Tak można dokładnie opisać jedność panującą w kwantowości. Pytanie: czy chociaż próbowałaś istoto sprawdzić na czym opiera się słynna fizyka kwantowa? Ktokolwiek próbował dojdzie do tego, że to sztuczny i nic nie warty twór, ponieważ opisuje nieprawdziwą rzeczywistość.

Wielu osobom wydaje się, że system zniewolenia jest fizyczny i próbują znaleźć fizyczne rozwiązania tego tematu. Nic bardziej błędnego, ponieważ system zniewolenia jest całkowicie niefizyczny a fizyczność jest tylko przejawionym wynikiem stanu energetycznego, jak człowieka tak i otoczenia oraz całej planety. Przeczytaj to zdanie ze zrozumieniem jeszcze raz. Wyzwolenia należy zacząć szukać na poziomach poza fizycznych. Jest to opisywane na tym blogu od nastu lat. ”Co na górze to na dole” – kolejny modny slogan. Oznacza między innymi, że fizyczność jest obrazem stanów i konfiguracji niefizycznych. JEST OBRAZEM. Pomyśl o tym chwilę teraz.

Dlatego pole kwantowe zostało tak mega inteligentnie zaprogramowane i przygotowane, aby wspierało całkowicie wszelkie akcje samozniewolenia przez człowieka a wręcz je pogłębiało. Jest to tak skonstruowane, że zaczynając próby wyzwolenia się na poziomach fizycznych zwyczajnie….pogłębiasz swoje zniewolenie, bo zajmujesz się czymś z góry skazanym na niepowodzenie, więc tracisz czas…Rozumiesz? Niewiarygodnie załamujące ale prawdziwe. Są też jednak dobre wiadomości. Przebudzona świadomość z odpowiednim przygotowaniem może użyć tych zniewalających właściwości pola kwantowego do wyzwolenia siebie i własnej świadomości. Świadomość po prostu musi do tego dojrzeć, aby to zobaczyć. Nikt niestety nie poda tu na tacy co zrobić, bo zakłóciłoby to rozwój świadomości, jednakże dotarliśmy w tym artykule właśnie do punktu, gdzie okazuje się, że wszystko jest potrzebne.

Każda jedna energia, niezależnie od tego, jaką posiada formę i polaryzację, pochodzi z tego samego Źródła Stworzenia (od Pramatki – zacznij przyzwyczajać się do tego wyrazu, jeżeli myślisz poważnie o ścieżce wolności). W każdej energii istnieje coś takiego jak Mądrość Pramatki. Popatrz, tajemnica: Źródło Stworzenia czyli Pramatka zawsze doświadcza ale nigdy się nie myli się w stworzeniu. Zatem jeżeli  powołana została do życia taka energia to po coś ona istnieje czy tak? Tymczasem ograniczona percepcja postrzegania przytłumionej i uśpionej świadomości jest jedynym powodem niezrozumienia tego faktu.

Pole kwantowe, które cię otacza ma również za zadanie tłumienie i blokowanie świadomości oraz utrzymywanie jej w stanie uśpienia. Właśnie tylko dlatego może tu narodzić się prawdziwa, wspaniała, silna świadomość, która pokona samą siebie i wyjdzie z tej niewoli. Pomyśl jaka to siła i wola wyzwolenia. Jeżeli jednak będziesz wspierać wszystko co „kwantowe” i wierzyć w to co zabełkoce nauka (będąca również produktem uśpionej świadomości) będziesz tkwić w zniewoleniu, dopóki ta przestrzeń wspierająca niewolę istnieje, lub ty istniejesz w niej.

Ale zaczekaj. Pomyśl teraz chwilę o bardzo wzniosłym temacie. CO będzie według ciebie naukowo aktualne, gdy pewnego dnia ta cała sztucznie spreparowana przestrzeń zniknie? Co się stanie, gdy rozpadnie się całkowicie siatka przytrzymująca matrix i zniknie on całkowicie? Który z tysięcy wzorów fizycznych i matematycznych będzie nadal aktualny? Jedno Ci powiem na pewno. Nic nie będzie już nigdy takie samo.

Jeszcze jedno pytanie retoryczne: Czy może właśnie w pojęciu i zrozumieniu „kwantowości” leży zagwozdka dla tych, którzy całe życie wyprowadzają jedno równianie i nie mogą go dokończyć? Może trzeba wyjść poza kwantowość i będzie łatwiej? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam zainteresowanym tematem.

Kwantowość w której istniejemy, a w zasadzie z nią współistniejemy jest zniewoleniem, ale tworzy również wolność. Jedyną ścieżką do uzyskania tu wolności jest przywrócenie własnej mocy, pochodzącej z samego Źródła Stworzenia. Niektórzy myślą, że chodzi o podwyższanie wibracji. Nie. Też tak kiedyś myślałem. Podwyższanie wibracji ma sens do pewnego stopnia, dopóki się jest w kwantowości. Potem, wchodząc za wysoko w „światło” znów wchodzisz w skrajność i kategorię hierarchii. Brak równowagi. Rozumiesz?

W równowadze, w miarę poszerzania twojej świadomości i wchodzenia w prawdziwą energię zacznie wzrastać twoja moc i siła. W konsekwencji będziesz w stanie podjąć kolejne ważne działania, a twoja indywidualna matryca holograficzna zacznie się scalać (a w zasadzie będzie zastępowana) i powoli przestaniesz podlegać prawom zniewolonej kwantowości. Będzie się dziać tak dlatego, gdyż indywidualna matryca informacyjna człowieka tworzy się już w zniewolonym (sztucznie oprogramowanym) łonie matki, ponieważ ma ona zastępować mądrość pochodzącą od Pramatki. Wiemy, że mądrość ta nie może całkowicie przejawić się w zniewolonym ciele i uśpionej świadomości, Pramatka daje tylko słynną ”iskrę życia”.

Matryca indywidualna zawiera oprogramowanie sterujące, które ma za zadanie utrzymać cię przy życiu tak długo jak się da, oczywiście w postaci niewolnika. Czy wciąż tkwisz w dualności i kwantowości? Oto twoja sytuacja. Jednak gdy zaczynasz się budzić i wchodzić w prawdziwą energię za pomocą odzyskanej mocy, matryca zaczyna się przekształcać w coś bardziej wartościowego, a mianowicie zaczyna ją zastępować krok po kroku mądrość Pramatki. Następuje stopniowe samouzdrowienie oraz inne korekty w ciele fizycznym oraz w obszarach pozafizycznych. Dlatego wydaje się być koniecznym stopniowe „zazębianie się” tych elementów, ponieważ przy okazji zostają wypierane wszelkie elementy holografii z całej twojej istoty i zostają zastąpione prawdziwą energią i informacją pozbawioną zniekształceń, pochodzącą z samego Źródła Stworzenia (Pramatki). Tajemnica: Pełnego uzdrowienia fizycznego jak i poza fizycznego nie uzyskasz w kwantowości z poziomów czysto fizycznych. Wyjście poza kwantowość i dualność otwiera ścieżkę do pełnego wykorzystania ośrodków impolzyjnych, czyli użycia implozji, daje zdolność pełnego wykorzystania integracji oraz wielu innych dobrodziejstw, które w przestrzeni zniewolonej nie są w stanie przejawić się w sposób bezpieczny dla człowieka, ze względu na jego konstrukcję energetyczną porównywalną do biorobota. Dla wielu to bardzo trudny i nieprawdopodobny temat ale to dobrze. Niewiedza do pewnego poziomu jest błogosławieństwem.

Oczywiście wszystkie tu opisane procesy w rozłożeniu w czasie liniowym oznaczają lata, jednak są jak najbardziej możliwe, pożądane i na miejscu dla przebudzonej świadomości. Jakiś czas temu pisałem, że jest za 30 sekund dwunasta. Obecnie jest już po dwunastej. Niewielu zdąży do roku 2022-25, jeśli już nie zaczęli. Wygląda na to, że warunki do takich transformacji na tej planecie niedługo się skończą i wszystko na to wskazuje.

Dlatego dziś ponownie zastanów się co będzie aktualne gdy zniknie pole kwantowe? Jak wtedy wszystko będzie wyglądało? Czy nadal będzie możliwość transformacji świadomości? Czy może pojawi się wolna energia? Czy może obecnie niektóre jej formy nie mogą się przejawić bo blokuje to pole kwantowe? Czy Tesla stworzył tylko ułamek wolnej energii, na tyle na ile pozwalała mu rzeczywistość?

Wszyscy myślą, że wolna energia zmieni wszystko. Niestety nie, ponieważ obecnie jest faktem dokonanym dla wielu gospodarstw i firm. Zdradzę ci tajemnicę. Wolna energia niczego nie zmieni dopóki nie zmieni się świadomość. Jedynie co się zmieni to brak rachunków za prąd i paliwa. Aż tyle na początek. Czy spadną ceny towarów i usług? A czy ty obniżysz ceny kiedy możesz zarabiać więcej bo nie płacisz za energię? Popatrz jaki tryb myślenia ma przeciętny człowiek.

Zdradzam ci drugą tajemnicę. Nawet jeżeli zmieni się świadomość to może również nic się nie zmienić na rynku, ponieważ dla większości ludzi im wyższa świadomość tym większy szacunek dla siebie, własnego czasu i pracy. Dlatego jedynym racjonalnym rozwiązaniem wydaje się być zmiana systemu monetarnego na technologię dobra ogółu, ponieważ raczej dopóki pieniądz istnieje, będzie istniało zniewolenie pogoni za pieniądzem. ZNIEWOLENIE PRZEZ PIENIĄDZ. Tego doświadczamy od prawieków.

Alternatywne systemy finansowe wydają się nie być rozwiązaniem na dłuższą skalę, ponieważ prędzej czy później i tak doprowadzają do podziałów społecznych. Gdy człowiek już się „napełni” wszystkim materialnym co chciał pojawiają się przemyślenia. Nie każda świadomość jednak będzie potrafiła się „napełnić”.

Bogactwo materialne to tak silnie zakorzeniony i genetycznie dziedziczony program zniewolenia (podobnie jak seksualność), że będzie tu potrzeba zaawansowanej technologii „leczenia”, która usunie go z całej planety. Możliwe, że będzie na to potrzeba wielu la, a możliwe, że zaniknie temat samoczynnie wraz z opuszczającymi planetę istotami o takiej mentalności.

Wiadomo jednak, że nikt i nic nie ma prawa zakłócać naturalnego procesu rozwoju każdej świadomości. I tu jest „zagwozdka”. Jeżeli ktoś liczy na to, że nagle zostanie wyciągnięty za uszy „na wolność” to może być w największym błędzie swojego życia. Chodzi o to, że nikt nie zakłóci twojego procesu indywidualnego rozwoju, ponieważ nie ma takiego prawa. Wszelkich przemian w swoim życiu zawsze należy dokonywać samodzielnie, ponieważ tworzą one doświadczenia, a te z kolei prowadzą do mądrości. Nie ma innej ścieżki.

Warto jednak zwrócić uwagę, że wszystko obecnie przesiąknięte jest polem kwantowym, które wspiera silnie zniewolenie materialne. Lwia część społeczeństwa patrząc na drzewo myśli „opał”, patrząc na ziemię(grunt) myśli „inwestycja” lub „plony”, patrząc na wodę myśli „ryby” i ta pogoń trwa i trwa i trwa….Taką mentalnością człowiek sam podtrzymuje własne zniewolenie, a głównym elementem napędowym jest oczywiście pieniądz.

Tymczasem zdumiewającym jest, jak bardzo człowiek dąży do wolności i o niej mówi, jak bardzo ludzie chcą być wolni, ale sami tworzą zniewolenie lub je je wspierają. Jak to? A tak to: Hoduje się masowo zwierzęta w coraz większej niewoli tylko po to, aby je zabić a następnie zjeść, lub jeść ich przetworzone wydzieliny. Chcesz wolności? Przestań jeść mięso i produkty zwierzęce, bo w ten sposób nie dość, że pochłaniasz energię zniewolenia, która się w tobie magazynuje, magazynujesz również w sobie jakąś część zniewolonej i zabitej istoty, a dodatkowo jeszcze wspierasz potrzebę hodowli. To jasne jak słońce i możesz tu mówić co chcesz i tłumaczyć sobie po swojemu. Jeżeli tego nie rozumiesz i nie akceptujesz to twoja świadomość śpi w najlepsze. Chrapie aż się miasto trzęsie, choć twoje ego może twierdzić zupełnie coś innego. Jednakże niestety to tylko holograficzne ego. Ciekawe jak długo jeszcze będziesz go słuchać zamiast nauczyć się słuchania siebie. Chcesz wolności, prawdziwej wolności i oświecenia? Chcesz jedności z Pramatką i powrotu mocy? Chcesz prawdziwej mądrości? Przestań spożywać inne czujące istoty wyższe lub produkty od nich pochodzące. Kropka. Od tego zacznij. A zaraz po tym zastanów się jaki jest prawdziwy sens trzymania w domu kota, psa, chomika w terrarium, rybek akwariowych, świnki morskiej w klatce, żółwia w terrarium i temu podobnych zwierząt.

Niestety jest tak w świecie holograficznym, że już samo nadanie zwierzęciu imienia tworzy jego zniewolenie, ponieważ nadaje mu pewne cechy. Zatem pytanie na które powinno się znaleźć jak najszybciej odpowiedź brzmi: Po co trzymać chomika? A co powiedzieć dziecku? A zapytaj je dlaczego chce tworzyć niewolę, bo to jest niewola. Weź dziecko do zoologicznego lub zoo i pokaż mu na czym polega niewola. Wyjaśnij mu bardzo dokładnie. Ciekawe czy nadal będzie chciało mieć chomika.

Wiedz człowieku, że nie ma możliwości, abyś stał się wolny, gdy będziesz tworzył i wspierał zniewolenie. Nie ma o tym mowy. Dlatego konieczna jest zmiana głównych przyzwyczajeń na całej planecie i rozpoczęcie wspierania wolności i miłości świadomości, bo właśnie to musi zastąpić świat, który istnieje obecnie. Świadomość w miłości rozpoznaje co jest właściwe a co nie, a miłość wspomaga świadomość w „przejrzeniu na oczy”. Oto czym jest miłość świadomości między innymi. Oprócz miłości świadomości istnieje jeszcze świadomość miłości i obydwa te elementy ściśle się ze sobą zazębiają w tym procesie. Dlatego dąż do życia w zgodzie z żywiołami i prawami uniwersalnymi w szczęściu i radości. Uzyskaj to, a następnie wskaż ścieżkę innym. Im prędzej tym lepiej. Niech tak będzie.

Comments are closed.