Inicjacja WPU

WPU11Inicjacja w Wyższy Promień Uniwersalny.

Wyższy Promień Uniwerslany jest bardzo silną i prestiżową inicjacją dla osób poważnie myślących o swojej przyszłości. Posiada ona tak wiele zalet, że trudno wszystkie wymienić. Inicjacja wyraźnie i trwale podnosi wibracje ciała fizycznego, działa bezpiecznie i przystosowuje sposób oddziaływania do aktualnego stanu osoby inicjowanej. Automatycznie pomaga w uzyskaniu stabilności pozytywnego myślenia, oczyszcza wszystko co blokuje poniesienie wibracji własnej, samoczynnie selekcjonuje obszary wymagające uzdrowienia jak fizycznego, tak i w warstwach poza fizycznych. Stabilnie w procesie regeneruje całą przestrzeń i istotę człowieka.

Inicjacja w Wyższy Promień Uniwersalny aktywuje proces uwolnienia wszystkich elementów blokujących nasz samorozwój. Prowadzi do głębokiego oczyszczenia warstw mentalnych, psychicznych i uwolnienia z pamięci komórkowej wszelkich ciężkich form pamięciowych oraz wszystkich elementów niezgodnych z naszą prawdziwą gwiezdną tożsamością.

Wyższy Promień Uniwersalny ma również zastosowanie w regeneracji tkanek oraz do przywrócenia ciału tzw. „boskiej doskonałości” czyli powrotu ciała do pełnej funkcjonalności w wysokiej energii. Jest to proces. Doskonale wspomaga porzucenie nałogów, eliminuje fizycznie zanieczyszczenia organizmu spowodowane nałogami, lub wynikłe z nieprawidłowości odżywiania. Aktywuje ustawienia i wykorzystuje programy działania niektórych starożytnych mieszanek roślinnych wspomagających uzdrowienia na wszystkich poziomach.

Inicjacja rozpoczyna również proces przywracania Prapamięci u ludzi, którzy pojawili się na Ziemi w ważnych celach, oraz pełniących ważne funkcje na różnych stanowiskach. Fizycznie oznacza to stopniowe przypominanie sobie wszystkich potrzebnych informacji do wykonania zamierzonych wcześniej czynności oraz powrót do właściwej sobie tożsamości. Na zaawansowanym etapie pracy Wyższy Promień Uniwersalny genialnie, dosłownie genialnie(!) aktywuje całkowite uwolnienie starej tożsamości, łącznie z uwolnieniem pamięci komórkowej.

Wyższy Promień Uniwesalny to obecnie najbardziej polecana przez nas inicjacja, dla osób wciąż tkwiących w starej energii, jednak polecamy ją wyłącznie dla osób aktywnie pracujących nad swoim życiem i oczekującymi od siebie nieco więcej niż tylko egzystencja. Zgłoszenie na inicjację przyjmowane jest poprzez poniższy formularz.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane najczęściej zdalnie.