Największy pokaz UFO w historii naszych czasów

26 Marzec 2012, Bawsey Woods King’s Lynn, Anglia.

Według źródeł channelingowych nagane ponad 40 obiektów może należeć do Galaktycznej Federacji Światła, o której bardzo dużo mówi się ostatnimi czasy. Galaktyczna Federacja Światła według źródeł channelingowych, jest zespołem cywilizacji i społeczności wysokorozwiniętych technologicznie i duchowo, zapowidających swoje upublicznienie od kilkunastu miesięcy za pomocą źródeł channelingowych. Ich medium jest m.in. Gregg Giles (http://thefederationoflight.ning.com). Ciekawostką może być fakt, że dotychczasowe wiadomości o nadchodzących wydarzeniach przekazywane przez GFoL (Galactic Federation Of Light) sprawdzały się dotychczas w bardzo dużym stopniu (powyżej 90%). Jest to poważne wyzwanie dla wszystkich sceptyków, ponieważ nie da się zaprzeczyć zgodnościom treści transmitowanych kilka miesięcy a nawet lat temu, z obecnymi wydarzeniami.

Poniżej fragment channeligu (link do channelingu źródłowego) opisującego podobieństwo filmowanych obiektów do zarejastrowanych na filmie. Channeling na  blogu Gregga został umieszczony 16 marca 2012.

„(…) Inny typ statku, które niebawem będziecie obserwować na waszym niebie ma okrągły kształt, jaśniejszy kolor i można go wizualizować jakbyście wzięli brzoskwinię, przekroili ją na pół i usunęli pestkę. Wklęsłość po pestce jest dolną stroną tego statku i w ten sposób będzie to wyglądało na niebie.”

25 marca opublikowano nagranie z samolotu lecącego nad himalajami obiekt w świetle dziennym, który wydawałby się podobny do tych, które przedstwiło powyższe nagranie z Anglii.

Z kolei 28 lutego umieszczono na portalu YouTube film nagrany w stanie Arizona, do którego odnosi się również część wymienieonego channelingu:

(…) Jeden z naszych statków, który będziecie widywać częściej w nadchodzących dniach, można opisać jako odwrócone “V” lub statek w kształcie bumerangu. Statki mogą być naprawdę duże, są czarne, z pojedynczym rzędem dużych świateł na obu skrzydłach kształtu “V”

Ciekawym wydaje sie fakt, że w tym przypadku nagranie wyprzedziło channling o 2 tygodnie, jednakże nie wiemy kiedy przekaz dla Gregga miał miejsce dokładnie. Znamy tylko datę publikacji na jego blogu.

Krótki reportaż z Belgii aż z roku 2008. Fenomen obserwowało setki osób, wysłano nawet samoloty wojskowe w celu rozeznania sytuacji. Obiekt jednak pozostawał niewidoczny dla radarów.

 

Warto również przytoczyć w tym miejscu legendarną transmisję na żywo poprzez TV od „Komendy Ashtar”, która opisuje wyraźnie kim jest i jakich fenomenów oczekiwać. Nagrania dokonano w 1977 r. Nagranie jest autentyczne i w sieci jest bardzo wiele na ten temat.

„(…)My z dowództwa Ashar łączymy się z naszymi braćmi i siostrami z Galaktycznej Federacji Światła w pozwalaniu na większą liczbę obserwacji naszych statków, jak również na dużo czystsze obserwacje, jako przełamanie lodów naszej obecności w waszym świecie.  Nasze dowództwo jest tu również liczne, a nasze statki stacjonują nad wieloma częściami waszej planety.

 Chcielibyśmy również abyście zrozumieli, że pomimo tego że nasze statki różnią się wyglądem od niektórych statków Galaktycznej Federacji Światła (…) Nasze statki mogą być raczej duże i różne wyglądem do tych z Galaktycznej Federacji Światła, jako że nasze statki używają świetlnej technologii jako źródła napędu i mogą się dzięki temu znacznie różnić. Gdy zobaczycie nasze statki, będziecie widzieli światła które będą się różniły kolorami od tła lub nieba lub przestrzeni. Nadal będziecie w stanie je fotografować i filmować, jakkolwiek wasze filmy 3-go wymiaru nie oddadzą ich prawdziwego wyglądu i tego jak my je widzimy z naszej perspektywy. Pomimo tego, czujemy że ważnym jest abyśmy zaczęli przedstawiać nasze statki ludziom waszego świata jako że tu jesteśmy i będziecie je widzieli na niebie zarówno za dnia, jak i w nocy (…)”


 

 

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.