Kim tak naprawdę jesteś

Dla osób, które miały styczność z kursem kreowania własnej rzeczywistości temat jest już znany, jednakże osoby, które w jakiś sposób przeoczyły ten ważny punkt mogą nadrobić zaległości za pomocą poniższej projekcji.

Już jesteś Bogiem. Tylko o tym nie wiesz. Chociaż słowó „Bóg” nie jest właściwym, ponieważ mówimy tutaj o Źródle, a Źródło – uwaga – zacznij sie przyzwyczajać do tego – jest energią żeńską, ponieważ tylko energia żeńska ma zdolność tworzenia i utrzymywania życia. Analogiczne jest to , że tylko kobieta może urodzić dziecko, to bardzo proste. Źródło w tajnych  starożytnych przekazach jest naywane Pramatką.Pomyśl o tym chwilę, tego nie wyczytasz byle gdzie, bo zwyczajnie odzzielono Cię od tej wiedzy od milionów lat.

Bycie na podobieństwo Źródła nie oznacza wyboru losu męczennika. I na pewno nie wymaga pogodzenia się z losem ofiary. Nie może zaistnieć nic, żadna myśl, rzecz, zdarzenie, doświadczenie wszelkiego rodzaju które nie mieści się w planie Źródła. Możesz być kimś kształtowanym przez zdarzenia, albo tym, kim postanowisz być i jak postanowisz działać w odpowiedzi, ale to wszystko. Nie możesz zostać milionerem, jeśli w głębi duszy wpierw na to nie przyzwoliłeś, i możes sie to stać w chwili, kiedy to postanowisz a w zasadzie wybierzesz w wyższej świadomości. Nie możesz być tym, o czym nie wiesz, że możesz być. Zatem zdecyduj, kim jesteś lub kim chcesz być i czyń wszystko, co w twojej mocy, aby tym się stać.

Zwróć uwagę, że religie stanowią próbę opisania tego, co opisać się nie daje. Dletego jest to próba nieudana. Pamiętaj, że wszystkie religie stworzył człowiek. Aby zinstytucjonalizowana religia odniosła sukces, musi przekonać ludzi, że jej potrzebują. Aby ludzie zawierzyli czemuś innemu, wpierw muszą stracić wiarę w siebie. Kółeczko się zamyka, przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Gdy przyjrzeć się temu, co narobiły religie na świecie, nie można się oprzeć wrażeniu, że nie ma w nich Źródła (choć tak naprawde jest, ale nie o tym jest ten artykuł). Nigdy nie odnajdziemy jedności ze Źródłem, dopóki sami będziemy oddzieleni jeden od drugiego. Pierwszym bowiem krokiem do odkrycia, że nie jesteśmy oddzieleni od WSZYSTKIEGO CO JEST, jest odkrycie, że nie jesteśmy oddzieleni od siebie nawzajem. Dopóki nie uświadomimy sobie, że wszyscy stanowimy Jedność, tak długo nie możemy wiedzieć, że my i Źródło to Jedność. Zrozumienie tego jest początkiem ścieżki wejścia w wyższa świadomość jedności ze źródłem. Tylko tyle dzieli Cię od przejścia w nowy stan. Czy warto? Każdy musi indywidualnie nad tym sie zastanowić i podjąć odpowiednie decyzje.

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.