Inicj. w Kanały Światła

Inicjacje w  Kanały Światła spowodują, że będziesz dosłownym wymiataczem i postrachem niskich energii i agresorów holograficznych poziomów poza fizycznych.

Same inicjacje w 72h silnie podwyższają energię własną i odłączają do 80% agresji energetycznych u osoby inicjowanej. Powodują natychmiastowy wzrost sensoryki energetycznej o minimum 20-30%, a po kilku tygodniach pracy – do 100%. Mnożnik wzrasta wprost proporcjonalnie do częstości używania kanałów.

Kanały są obecnie najsilniejszymi dostępnymi dla ludzi będących w kontakcie ze światem holograficznym i przebywających w dualności. Rozwijają się wraz z człowiekiem , im więcej z nimi pracujemy, tym jesteśmy silniejsi. „Autoinicjacje” następują samoczynnie w odpowiednich momentach dla każdego człowieka.

Pracuje się z ludźmi, sobą, przedmiotami, miejscami itp. Można traktować nimi całe miasta, podwyższać ich wibrację, kraje a nawet kontynenty.  Służą do oczyszczania domów, firm, pomieszczeń. Po inicjacji będziesz po czasie rozpoznawać świat dokładnie takim jakim jest, bez filtrów i klapek na oczach.

Siła inicjacji w kanały światła jest taka, jaką obecnie możesz wytrzymać, czyli najsilniejsze dla Ciebie. Po inicjacji otrzymujesz oczywiście informacje nt. metod pracy z tymi kanałami. Inicjacja jest zdalna. Osobom będącym już częściowo w nowej energii polecamy zamiast tej inicjacji Inicjację 21.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną inicjacją w silne kanały światła możesz wypełnić poniższy formularz.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

 

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób.Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób.