Oczyszcz. Karmy (OCI)

Metoda oczyszczania cykli inkarnacyjnych polega na całkowitym oczyszczeniu linii karmicznych człowieka o 26.500 lat wstecz (całkowita długość cyklu solarnego), które zostały stworzone przez energie holograficzne.

Dzięki tej metodzie następuje całkowite oczyszczenie powiązań karmicznych całej linii, człowiek w procesie staje się wolny od karmy i umieszczony w procesie na poziomach pozakarmicznych (poza karmą holograficzną). Oprócz całkowitego oczyszczenia następuje synchronizacja wszystkich linii inkarnacyjnych w jedną spójną całość, co w efekcie powoduje stałość i ciągłość rozwoju na poziomie duszy. Dzięki temu wszystkie „zaległe” sprawy z poprzednich wcieleń po prostu powoli przestają istnieć.

Wszelkiego rodzaju śluby ubóstwa, biedy, nieświadome przysięgi długi karmiczne itp. są uwalniane z całości egzystencji duszy. W życiu codziennym stopniowo zaczynają postępować zmiany, dla każdej osoby indywidualne.

W trakcie zabiegu następuje również regeneracja przestrzeni (tzw biopola), odłączenie niektórych agresji energetycznych pochodzących z holograficznych poziomów karmicznych, a tym samym otwarcie drzwi do poziomów świadomości nowej cywilizacji. Umożliwia to rozpoczęcie korzystnego przyśpieszenia w tzw.  „skok” transformacyjny dla osób, które czują, że są blokowane przed wejściem na nowe poziomy życia.

Zmiany na poziomach poza fizycznych następują natychmiastowo, ponieważ tak działa Oczyszczanie Cykli Inkarnacyjnych, zatem nie trzeba czekać na efekty, ponieważ pojawiają się one w trakcie sesji. Przekształcenie rzeczywistości fizycznej po seansie odbywa się w tempie dostosowanym do możliwości danej osoby.

W 2 – 3 tygodnie po zabiegu OCI warto sprawdzić, czy może jest konieczne ściągnięcie wszystkich inicjacji pochodzących z holograficznych szufladek ezoterycznych i/lub sakramentów religijnych, ponieważ u wielu osób wyraźnie blokują one samorozwój a u niektórych bywają silnym programem, który „wychodzi” dopiero w kilkanaście dni po OCI. Jest to oczywiście niezależna sesja i może być przeprowadzana również niezależnie od OCI. Jeżeli czujesz silne blokady na ścieżce rozwoju, a było u Ciebie już dużo „robione”, pomyśl o ściągnięciu blokad narzuconych Ci przez religie lub szufladki ezoteryczne.

W sprawie sesji, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Pomoc: Wypełnienie formularza jest niewiążące i nie stanowi potwierdzenia udziału w sesji. Wysyłane są tylko wszystkie potrzebne informacje.

OBECNIE TRWA PROMOCJA. Szczegóły w tym artykule.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.