Wesołych Świąt Przebudzenia.

Wszystkim wysyłającym mi życzenia świąteczne bardzo dziękuję szczerze i od serca.

W odpowiedzi otrzymacie ode mnie artykuł, który ma bardzo specyficzną formę życzeń świątecznych. Oto on:

Interesujecie się rozwojem osobistym i duchowym, wszystko wiecie i rozumiecie, a gdy przychodzi czas świąt starej ery i starych wzorców, wracacie do starych programów i przyzwyczajeń. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak silnie jesteście zaprogramowani przez instytucję Watykanu?

Ilu z Was odważy się nie obchodzić świąt? Czy teraz jesteś w stanie zdać sobie sprawę z tego jak silnie jesteś zniewolony jako człowiek? Ile razy nie chce Ci się iść do kościoła, ale wleczesz się tam posłusznie jak piesek ciągnięty na smyczy, aby wysłuchać kolejnej homilii piorącej Ci mózg z właściwej wiedzy? ( księży „przebudzonych”  nie dotyczy ). A może Twoje dzieci wymiotują jak mają iść do kościoła? Czy czas zadać sobie pytanie dlaczego?

A gdyby nagle odnalazły się informacje i dowody na  to, że cała historia ukrzyżowania i zmartwychwstania nie odbyła się naprawdę a pyła projekcją zaawansowanej technologii? Czy byłbyś gotów z tym żyć i to zaakceptować? Jak wyglądałoby Twoje życie? Czy jesteś w stanie zaakceptować, że przyjmując każdy sakrament pogrążasz swoje zniewolenie? Czy jesteś w stanie zaakceptować, że na każdej mszy dajesz się robić w konia, bo jej treść jest „przeinaczona” i leży daleko od tego co było prawdziwym przesłaniem? Czy wiesz, że wszystkie teksty obrzędów kościelnych mają na celu Twoje podporządkowanie kościołowi? Czy wiesz, że popielec po to jest co roku, aby utrzymać Twoje programy i ciebie „na smyczy”? Dlaczego pozwalasz na to, aby zamykano Ci podczas takiego obrządku zdolność widzenia pozazmysłowego? Może nie masz czegoś widzieć i być posłusznym? Czy kiedykolwiek analizowałeś teksty, które kapłani „mamroczą” pod nosem podczas obrzędów i mszy? Czy wiesz, że działa to jeszcze silniej niż inicjacje w cokolwiek? Poczytaj mszał a dowiesz się jasności. Czy teraz widzisz jak wielkie zniewolenie rzucono w Twoją rzeczywistość? Czy wiesz, że przyjąłeś to zniewolenie jako noworodek bez Twojej zgody i wiedzy? Nie wiesz jak? Czy dałeś się ochrzcić?

Czy naprawdę myślisz że istnieje tylko jedna droga do jedności ze Źródłem, poprzez bramy kościołów? Czy jesteś  niedorozwinietą duchowo i intelektualnie istotą i nie potrafisz samemu odnaleźć w sobie Źródła i prawdy? Czy potrzebujesz być jednak marionetką, która porusza kończynami w sposób w jaki jej zagrają z ambony? Po co zatem interesujesz się samorozwojem skoro powielasz stare programy starej ery? Czy nie masz odwagi pomysleć samemu? Czy Twoje dzieci mają dziesięć chorób każdej niedzieli przed pójściem do kościoła? Czy wiesz, że gdybyś ich słuchał i je obserwował jako rodzic, wiele mógłbyś się od nich nauczyć? Czy wiesz, że one mają wyższą świadomość od Ciebie?

Czy wiesz, że każdy kapłan został zniewolony i wrzucono mu odpowiednie programy ślepoty, głuchoty i bezwarunkowego podporządkowania Watykanowi? Czy wiesz, że nawet on o tym nie wie? Od kiedy społeczności duchowe buduje się na masową skalę za pomocą dóbr materialnych? Czy widzisz jak bardzo zostałeś zaślepiony?

Czy naprawdę istnieje według Ciebie tylko jedna droga: człowiek > Instytucja (wielki mur) > Źródło? Czy nie widzisz, że jesteś szantażowany jawnie przez kościół? My ci to – a ty nam to. Jak nie, to my Ci też nie! A czy Ty naprawdę ich potrzebujesz? Jeśli tak to do czego? Czy wiesz, że wszystkie kościoły stworzył człowiek? Taki sam jak Ty? Dokładnie taki sam? I co Ty na to? Czy wiesz, że taki sam człowiek jak Ty przemawia do ciebie z ambony? A czym on się różni od Ciebie?

Piszecie piękne treści na blogach, publikujecie artykuły, namawiacie do przebudzenia a sami jesteście trzymani jak pieski na smyczy przez instytucje. Widzicie to? Jeśli nie to czas sie przebudzić. Czy naprawdę wasz intelekt jest na tak marnym poziomie, że nie jesteście w stanie odróżnić fałszu od prawdy? KAŻDY kto obchodzi święta z poziomu kościelnego jest kontrolowany przez egregory świadomości zbiorowej, czyli niezależnie od Twojej wiedzy jesteś wciąż niewolnikiem a do wyzwolenia jest Ci bardzo daleko.

Wyjście poza system wymaga odwagi, czy jesteś gotów na odłączenie się od pasożytów?

Życzę szczerze i od serca wszystkim Wesołych Świąt Przebudzenia.

 

 

Tags: , ,

Comments are closed.