Fizyczność bez duchowości a duchowość bez fizyczności

To zagadnienie może być przyczyną poczucia niespełnienia u wielu osób. Rodząc się na planecie Ziemia jako istota świadoma znalazłaś się w fizyczności. Fizyczność ta pozwala Ci na doświadczanie wcześniej niemożliwych do zrealizowania zagadnień, lekcji oraz naukę wymarzonych wcześniej tematów. Zanim znalazłaś się w fizyczności, istniałaś w wielu innych rzeczywistościach i wszechświatach. W tamtych miejscach pozbawionych ciężkiej i gęstej materii doświadczałaś wszystkiego, czego tylko się zapragnie na poziomach niefizycznych. Gdy doświadczanie na tamtym poziomie stało się dla Ciebie już w jakiś sposób spełnione, twoja świadomość zapragnęła czegoś więcej niż tylko duchowość. Zapragnęłaś fizyczności.

Stanęłaś wtedy w kolejce, do miejsca w którym znajdujesz się obecnie. Po prostu przyszła na Ciebie kolej. Jesteś tutaj. Tak się stało, ponieważ jest to konsekwencją Twoich wcześniejszych wyborów. Oto jest fizyczność, która pozwala Ci zebrać dodatkowe bezcenne doświadczenia na przestrzeni wcieleń. Niespodzianką dla wielu istot znajdujących się tutaj jest ogólna sytuacja panująca w tym środowisku. Cóż, nikt Ci nie mówił jak tutaj będzie. Dzięki temu powstają nowe doświadczenia, więc powinno się podążać za możliwością doświadczania na tyle, jak dalece można sobie pozwolić.

Tylko fizyczność pozwoli Ci na uzyskanie niepowtarzalnych doświadczeń, dzięki bogatemu wachlarzowi energii tutaj się znajdujących. Niestety wiele istot czuje się przeciążonych i trwają one w stanie stagnacyjnym, który powoduje tylko pogłębianie się innych niekorzystnych stanów, blokujących doświadczanie. Wyjdź z domu i doświadczaj. Taka twoja rola i szansa właśnie tutaj. Bądź tam, gdzie chcesz być, miej to, co chcesz mieć, żyj tak jak chcesz żyć, ale musisz wyjść z domu. Pomyśl przy okazji o porzuceniu wszelkich medialnych pułapek jak internet, TV, prasa i inne rzeczy. Pozostaw je na rzecz samorozwoju i PRAWDZIWEJ możliwości DOŚWIADCZANIA OBECNOŚCI na planecie Ziemia. To jedyna wyjątkowa planeta, gdzie możesz doświadczyć tak wiele. Wykorzystaj to.

Ponieważ to czytasz to wiesz, że istniejesz na wielu poziomach, a Twoja świadomość posiada zdolność zapamiętywania oraz przemieszczania się między wszechświatami. To ona podejmuje decyzje gdzie będzie najkorzystniej się udać. Warto nauczyć się słuchać swojej PRAWDZIWEJ świadomości, bo nadszedł na to czas właśnie teraz. Jeżeli będziesz to stanie połączyć – swoje fizyczne istnienie z duchowością, połączysz dwa światy, które dadzą Ci wspaniałe nowe możliwości i rozwiną Twoją świadomość w bardzo szybkim tempie. To miejsce właśnie po to jest. Jest jedyną planetą w tym wszechświecie umożliwiającą szybkie poszerzanie własnego prawdziwego spektrum świadomości w bardzo krótkim czasie.

Swoją świadomość poszerzasz dzięki doświadczaniu. Im lepiej się czujesz podczas wykonywania swoich planów tym Twoja świadomość szybciej się poszerza. Dlatego rób to, co naprawdę kochasz, ponieważ jest to jedyna słuszna droga do lepszego świata i poszerzonej świadomości.

Jeżeli do tej pory nie udało Ci się odnaleźć tego, co kochasz, prawdopodobnie balans pomiędzy fizycznością i duchowością w Twoim życiu jest mocno zakłócony. Możliwość działania w miłości świadomości odkryjesz, dopiero gdy połączysz dwa światy do wspólnego działania. Runą wtedy wszystkie twoje fałszywe radości a pojawi się ta jedyna, właściwa dla Ciebie ścieżka, którą będziesz podążać z radością. Nazywa się ona MIŁOŚCIĄ ŚWIADOMOŚCI W ŚWIADOMOŚCI MIŁOŚCI. Jest to dokładnie to, czym „żywi się” Źródło. Twoją kreacją w miłości z poszerzoną świadomością. Czujesz wtedy radość istnienia, szczęście z dawania, miłość do własnej istoty a co za tym idzie, tworzysz w miłości, radości i harmonii. To nazywa się tworzeniem w nowej energii. To coś, co jest zupełnie nowe, ale zupełnie oczywiste.

Dlatego użyj tego na swoją korzyść. Naucz się tworzyć siebie na nowo według nowych zasad a zdecydowanie i z wdzięcznością pożegnaj te zasady, które przestały już Ci służyć. Wystarczy, że pozwolisz sobie je zauważyć a wszystko stanie się łatwiejsze. Im większa równowaga w Twoim życiu pomiędzy poziomami duchowymi i fizycznymi tym szybciej uzyskasz poczucie radości i spełnienia.

Sama duchowość okazała się niewystarczająca, sama fizyczność również, ponieważ nie można osiągnąć w niej spełnienia. Jeżeli nie możesz uzyskać całkowitego spełnienia, nie będzie możliwości uzyskania pełnej świadomości do wzniesienia. Kluczem do wzniesienia jest poczucie spełnienia CAŁOŚCI twojej istoty, nie tylko poziomów fizycznych.

Myśl intensywnie o tworzeniu w miłości świadomości a świadomość miłości pojawi się samodzielnie. To najkrótsza ścieżka do uzyskania jedności ze Źródłem, taka prosta i bezinwazyjna. Wystarczy poszerzać swoja świadomość poprzez świadome działanie w radości i miłości. Jest to nowy schemat, którego wcześniej jeszcze nigdzie nie było. Dlatego powoli „odkrywają się karty” nowej energii i to my wszyscy będziemy je zapisywać, a w zasadzie już je zapisujemy. Nasze wspólne działania i doświadczenia są w stanie stworzyć prawdziwie Nową Ziemię, wystarczy, że wszyscy będziemy działać według nowych, prostych zasad, będących ‚silnikiem napędowym” kierującym całą cywilizację ku nowemu, lepszemu życiu.

Należy zdać sobie sprawę, że na chwilę obecną proces uzyskania miłości świadomości może być przedsięwzięciem na kilkanaście lat, dla wielu może i nawet kilkadziesiąt, ponieważ w w finalnym zamierzeniu nie może zostać w całej istocie nic ze starych schematów, starej świadomości holograficznej i starej tożsamości. Wszystko to musi zostać romontowane wraz z wszelkimi warstwami i elementami akceptującymi zewnętrzne zakłócenia. Drogą „na skróty” jest inciacja w miłość świadomości dostępna na tym blogu.

Dlatego zacznij tworzyć. Jesteś twórcą jak wszyscy inni. Działaj w radości, pokoju i miłości. Wyeliminuj wszystkie czynniki, które Cię zakłócają, jest to nieodzowne do pełnego spełnienia w kreacji. Twórz jako świadoma istota, wolna od wszelkich zakłóceń zewnętrznych. Radość i miłość Twojej kreacji pomogą całej cywilizacji oraz planecie, na której się obecnie znajdujesz. Proponuj innym z miłością i radością rozwiązania, które u Ciebie działają, możliwe, że będą działały również u nich. Bądź wdzięczny za wszelką moc tworzenia, ponieważ pochodzi ona od Najwyższej istoty Stwórczej, która doświadcza poprzez Ciebie swojego istnienia. Naucz się to czuć i rozumieć a Twoje kreacje przerosną wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Comments are closed.