Przedmioty mogące Ci silnie pomóc

„Witam serdecznie, pisze Pan dużo o energii, pracy z nią, a czy może Pan napisać coś o rzeczach typowo fizycznych, które mogą polepszyć standard życiowy, jeżeli wie Pan co mam na myśli?”

Witam, w sumie na tym blogu znajduje się kilka wskazówek na temat rzeczy typowo fizycznych, jednak skoro padło pytanie to można umieścić w tym miejscu rzeczy, które znacząco wpłyną na poprawę jakości życia każdego człowieka. Zatem pozbierajmy je.

Ponieważ nasze ciało w większości składa się z wody, a ta z kranu w dużym stopniu zwyczajnie nie nadaje się do użycia, należy zająć się przede wszystkim jej uzdatnieniem. Służą do tego zmiękczacze wody, jak ten poniżej oraz elementy filtrujące. Należy ich wydajność dobrać do własnych potrzeb. Osoby, które posiadają takowe urządzenie zapraszam do kontaktu, posiadamy wysoce skuteczne elementy tuningowe do takich zmiękczaczy stacjonarnych. Uczynią one wielkie dodatkowe dobra na rzecz uzdatniania wody. Wystarczy do nas napisać jaki model posiadacie Państwo a my udzielimy potrzebnych informacji. Przykłady zmiękczaczy:

Pozostajemy przy temacie wody – nieodzownym jest jonizator wody, który uzdatnia wodę pitną, czyli tą na której przygotowujemy potrawy i napoje. Polecam jonizatory przepływowe, ponieważ, mamy zawsze wodę na zawołanie i nie ma potrzeby czekać aż się „zrobi” w tanich jonizatorach. Jakość tej wody jest również inna. W sieci można przeczytać o bzdurach typu negatywny wpływ elektrod platynowych używanych do jonizacji na zdrowie. Mają one tylko na celu odwiedzenie Cię od zakupu takiego urządzenia. Możesz łatwo sprawdzić jak wygląda zwykły filtr do wody za dziesięć złotych po miesiącu używania, podłączony do wodociągowego przyłącza wody – jest przesiąknięty rdzą z rur – rdzawoczerwony (!) – a większość ludzi pije taką wodę – niefiltrowaną. Więc skoro składnikiem ciała ludzkiego są również metale szlachetne (w tym platyna), skąd pomysł że platyna jest szkodliwa? Jej zwartość w wodzie z jonizatora jest całkowicie pomijalna w porównaniu do brudu z rur wodociągowych, który jest masowo spożywany. Pijemy zatem wodę alkaliczną. Po 2 miesiącach spożywania takiej wody zwyczajnie można stwierdzić, że wielu rzeczy ze sklepu zupełnie nie da się pić…

jonizator

Dalej temat wody…Odzież jest pierwszym i najbardziej obciążonym filtrem energetycznym twojego otoczenia. Częściowo przejmuje i separuje niektóre energie. Warto więc pomyśleć o właściwym sposobie jej uzdatniania – czyli prania. Podaję dwa sposoby. Jeden dla leniwych – ale słabszy skutecznie w działaniu i drugi wymagający nieco przygotowania, ale za to niezwykle skuteczny. Najważniejsze – pierz w wodzie UZDATNIONEJ ZMIĘKCZACZEM! Woda powinna mieć twardość maksymalnie 3 stopnie w skali niemieckiej. Najlepiej jak będzie mieć 1 stopień.

Zestaw do testu twardości wody:

tester-twardosci-wody

Pierwszy sposób – na każde pranie wsyp do zasobnika na proszek 2 stołowe łyżki soli Iwonickej (wraz z detergentem, w którym pierzesz). Koniec przepisu. Od razu mówię, że NIE MA innej lepszej soli, która działałby tak jak Iwonicka. Sprawdziliśmy 24 rodzaje soli. Zastępczą może być Boheńska, a w kolejności Sól Celtycka, jednak nie uzyskasz nimi takich rezultatów jak solą Iwonicką.

sol-iwoniocka sol-celtycka bihenska

Drugi – Przygotujemy 5 litrów specyfiku, który uzdatni naszą odzież „na maxa”. Nie ma sensu przygotowywać mniej, ponieważ na jedno pranie zużywamy około 120-150 ml (jedną większą filiżankę) tego roztworu. Wystarczy nam butelka 5 l po wodzie mineralnej. Sugeruję, aby była dobrej jakości. Najlepiej jednak zaopatrzyć się w słój szklany 5l lub szklany pojemnik z kranikiem. Podaję proporcje na 5 litrów specyfiku: 1 litr wody odlać do osobnego naczynia i dodać do niego 2 czubate łyżki stołowe wodorotlenku sodu. Można użyć zwykłego udrażniacza do rur zawierającego w większej części NaOH (wystarczy sprawdzić w markecie na etykiecie). Rozpuszczamy to w litrze wody w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, pod pochłaniaczem kuchennym, lub zwyczajnie na zewnątrz i zostawiamy aż do momentu ostygnięcia cieczy. Nie wolno wdychać oparów (!!!). Do pozostałych 4 litrów wody wsypujemy 0,5 kg soli Iwonickiej i mieszamy tak długo aż całkowicie się rozpuści. Do rozpuszczonej soli wlewamy (śmiało wszystko na raz) 1 litr rozpuszczonego (WYSTYGNIĘTEGO) NaOH i energicznie mieszamy przez około 3 minuty. Odstawiamy na 15 minut. Po 15 minutach mieszamy ponownie. Naczynie opakowujemy folią aluminiową i odstawiamy w spokojne miejsce. Przed każdym użyciem (wlaniem do pralki) roztwór dokładnie mieszamy. Naczynie przechowujące zawsze powinno być szczelnie owinięte folią aluminiową i zamknięte. Roztwór ten można również używać do spryskania za pomocą dużego atomizera np. łóżka na którym śpimy, pościeli, przedmiotów itp. Oczywiście nie muszę pisać – nie nadaje się do spożycia!

Jeżeli jesteśmy na etapie odzieży, to najlepszym filtrem dla szkodliwych energii jest odzież lub woale z czystego jedwabiu. Doskonale ochraniają same w sobie. Im mniej barwiona tkanina tym lepiej. Dobrą odzież w przystępnych cenach można ściągnąć za pomocą serwisu aliexpress wpisując w wyszukiwarce „pure silk”. Warto znaleźć producenta z Indii, jeżeli myślimy o kolorach – farbują naturalnymi farbami.

jedwab

Kolejnym elementem po wodzie jest powietrze. Jakość powietrza w olbrzymim stopniu odpowiada za Twoje zdrowie i samopoczucie. Dlatego najlepiej w pomieszczeniach, w których często przebywamy warto postawić jonizator powietrza z filtrami węglowymi o odpowiedniej wydajności. Polecam holenderskie oczyszczacze i jonizatory w jednym – Zibro (obecnie zmieniono nazwę marki na Qlima), są najlepszymi i najlepiej wykonanymi jonizatorami na rynku. Porównywałem kilka marek i zupełnie nie ma o czym rozmawiać. Kultura pracy, jakość wykonania i jakość uzdatnionego powietrza są ponad wszystkie inne. Wchodząc do takiego pomieszczenia człowiek człowiek zaczyna czuć, że oddycha. Sen w takim pomieszczeniu jest zupełnie innej jakości od pomieszczeń z powietrzem nieuzdatnianym.

zibro-lub-qlima

Pole elektromagnetyczne – to kolejny punkt, którym się zajmujemy. Mówimy tu o dwóch rodzajach pola elektromagnetycznego. Pierwszym z nich jest pole wytwarzane przez torus serca, mierzalne aparaturą medyczną, drugim pole elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia w Twoim otoczeniu oraz przez INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ oraz inne urządzenia. Na początek zrób eksperyment. Wyłącz na noc prąd w całym domu jeżeli jest taka możliwość a przynajmniej w pokojach w których śpisz. Mówię o całkowitym odcięciu dostępu prądu za pomocą wyłączenia bezpiecznika. Sprawdź jakość snu oraz jak zmieniły się twoje odczucia po wyłączeniu prądu. Da Ci to pierwszy wgląd na wpływ pola elektromagnetycznego sieci, nawet jeżeli nic nie jest akurat podłączone, a prąd w gniazdkach jest. Wyłącz również wszelkie sieci bezprzewodowe w routerach, wyłącz telefony komórkowe. Ciekawe co zauważysz.

Twoje otoczenie w większości przypadków wypełnione jest wszelkiej maści „przeszkadzajkami” rozstrajającymi pole elektromagnetyczne człowieka i torus serca – Twoją naturalną siłę obrony. Dlatego stworzyliśmy polaryzator pola elektromagnetycznego człowieka. Jest to niewielkie urządzenie mieszczące się w większej kieszeni, w każdej damskiej torebce. Urządzenie wystarczy uchwycić w określony sposób a w przeciągu kilku minut nasze pole elektromagnetyczne zwyczajnie staje się spolaryzowane, co oznacza w praktyce usunięcie większości agresji z naszego otoczenia, również tych astralnych. Nasz polaryzator nie wymaga żadnego zasilania, jest trwały i można powiedzieć wieczny, nie zawiera żadnej elektroniki. Odkryliśmy właściwości tego urządzenia „przypadkiem” podczas prowadzenia prac nad zupełnie innym tematem, ale jak wiemy przypadki nie istnieją. Wysokość donacji jest określona pewnym minimum, ponieważ urządzenie jest wypełnione dosyć kosztowymi „wypełniaczami” o określonych właściwościach. Urządzenie jest dostępne cały czas. Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi, ponieważ jego użycie jest banalne i można go używać nawet w autobusie lub tramwaju bez zwracania uwagi. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Jest to jedno z urządzeń, którego fotografie i szczegółowy opis nie będą nigdy dostępne w internecie. Polaryzator jest po prostu dla tych, którzy ufają sobie i własnym odczuciom. Słuchając ich możesz podjąć decyzję – to pierwsza możliwość dla Twojej samoświadomości i samoodpowiedzialności przy podejmowaniu decyzji. Nie widzieć co się kupuje a jednak kupić. Każda gotowa osoba polaryzator może zamówić TUTAJ. Stała dostępność.

torus

Urządzeniem bardzo docenianym przez dotychczasowych posiadaczy jest również nasza matryca kryształowa dostępna TUTAJ w różnych rozmiarach. Urządzenie jest bardzo skuteczne i stosuje się je przede wszystkim punktowo, przykładając czubki kryształów do ciała w miejscu, w którym odczuwamy dyskomfort lub ból. Matryce wysoce doceniane są przez kobiety ciężko przechodzące czas miesiączkowania kładzione w okolicach bolesnych, właścicieli gabinetów masażu i terapii (wręczają pacjentom na czas zabiegu matrycę do rąk) osoby cierpiące na nerwobóle, również przez młode mamy używające ich na zaparcia i kolki u dzieci. Matryce mają właściwości przeciwbólowe, harmonizujące i stabilizujące. Matryce dostępne są na bieżąco. Jeżeli jesteśmy przy kryształach to zdecydowanie każdemu dodatkowo i od serca polecamy kryształ ochrony.

Polecamy również specjalną matrycę z kilkuset mniejszych kryształów o średnicy 35 cm i wadze około 8 kg. Stała dostępność.

talerz-krysztaly

Używana jest ona głównie przez mamy do uzdatniania żywności i pampersów dla wrażliwych maluchów. Na urządzenie stawia się po prostu pojemniki lub opakowania na kilka godzin i po tym czasie są one odpowiednio przygotowane do spożycia bądź użycia. Można tej matrycy również używać np jako podkładkę pod laptop, wkład do lodówki, uzdatniający żywność, osobiste miejsce mocy, kładąc lub mocując pod naszym ulubionym fotelem, jako urządzenie do oczyszczania dowolnego rodzaju zakupów (poprzez położenie zakupionych przedmiotów na matrycę) lub jeszcze wiele innych nieograniczonych zastosowań zależnych od wyobraźni właściciela. Matryca dostępna TUTAJ

Skoro mówimy tu o dzieciach to przy okazji dla dzieci wrażliwych polecamy użycie talku firmy Borotlaco, ma bardzo ciekawe właściwości, choć czasami w Polsce bywa trudnodostępny. Polecamy również dla dorosłych. Do znalezienia w sieci.

borotalco

Kolejnym produktem fizycznym, dla osób przebywających w kwantowości trzeciego wymiaru, są medaliony Quantum Pendant wykonane japońską technologią i służące jako naturalny odpromiennik bipopola. Można je dostać w serwisie Aliexpress za kilka dolarów za sztukę, przychodzą z Chin. Dosyć skuteczne i polecamy, każdy może zamówić sobie osobiście. Nie sprzedajemy ich, ponieważ nie są naszym produktem. Zdjęcia polecanych i sprawdzonych przez nasz zespół poniżej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce na aliexpress.com słowa Quantum Pendant.

medalion2 medalion1

Będąc przy wisiorach – znak symbolizujący pełnię źródła – Alfę i Omegę na świętej geometrii można wciąż zamawiać u nas, był kiedyś opisywany w jednym z artykułów na blogu. Działa silnie ochronnie i energetyzująco, dostępny ze srebra oraz mosiądzu w dwóch rozmiarach, wykonywany na zamówienie. Można zamówić wypełniając formularz na tej stronie: KLIK

wisior-arkturian

Warto mieć w domu pod ręką również klawiki. Są to narzędzia, które bardzo pomagają szczególnie przy uwalnianiu starych „elemetów” z warstw wokółgłownych i  podświadomości. Bywa, że głowa w tych momentach jest bardzo wrażliwa. Używa się ich wtedy do nakłuwania okolic bolesnych lub „zajętych” energetycznie miejsc w okolicach głowy i nie tylko. Są też gabinety oferujące klawiterapię i można sobie na próbę pójść do takiego gabinetu, żeby zobaczyć o co chodzi. Z tym doświadczeniem i wiedzą o stosowaniu, można sobie wtedy zamówić 2-3 sztuki dla siebie lub zrobić samodzielnie (koniecznie z mosiądzu). Dostępne w sieci.

klawiki

Skoro mowa o narzędziach to zawsze nieodzowny będzie pod ręką młotek o okrągłej lub kwadratowej główce o średnicy około 1-2 cm. Możemy się nim dokładnie obstukać w miejscach, które nas bolą, co często się zdarza przy przebudowie ciała fizycznego. Dolegliwości te określane są jako nerwobóle, ale oczywiście w większości przypadków są to zwyczajnie pozatykane meridiany. Możesz zamiast młotka użyć też klawików lub iść na akupunkturę. Młotek przydaje się do samodzielnego obijania pleców lub innych miejsc.

mlotek

Skoro mowa o masażu to zdecydowanie polecamy masażery naszyjne, ale porządne. Zalecamy sprawdzić przed zakupem JAKOŚĆ ponieważ jest na rynku sporo urządzeń nadających się najwyżej do „łechtania żab” a nie do masażu. Takim masażerem możemy sobie samodzielnie wymasować całe bolące ciało w 30 minut odpowiednio go chwytając i przykładając do ciała. Warto celować w urządzenia powyżej 300 zł, ponieważ posiadają odpowiednią jakość, siłę i kulturę pracy oraz skuteczną podczerwień. Warto wypróbować i porównać u kogoś kto takimi masażerami handluje.

masazer

Kolejną prosta metodą polepszającą „jakość” poczucia okolic naszej głowy są opaski mosiężne (okrąg zamknięty). Można je nosić pod czapką (przymocowane) w przypadku panów, lub jako ozdobę w przypadku Pań. Wystarczy taśma mosiężna o szerokości min. ok 1 cm lub splot drutów. Z praktyki wiemy, że dostępność taśm mosiężnych w małych ilościach jest dosyć trudna, więc opaski takie można zamówić u nas na przystępnych warunkach, podobnie jak ochronną biżuterię mosiężną.

Nasz aktualny katalog do pobrania TUTAJ.

Z przedmiotów domowego użytku warto wymienić jeszcze jedną ważną rzecz, ponieważ każdy dom wymaga czasami posprzątania. Zamiast chemii masz do wyboru dwie opcje. Możesz użyć do tego celu kwaśnej wody jeżeli posiadasz już jonizator o którym pisałem wcześniej, ponieważ na jednym kraniku daje on wodę kwaśną a na drugim alkaliczną. Drugą opcją wybitnie skuteczną i silnie oczyszczającą również poziomy poza fizyczne jest użycie parownicy i czyszczenie gorącą parą wodną. Efekty są o niebo lepsze niż chemia to raz, po drugie, chemia jest wybitnie szkodliwa dla Ciebie i środowiska. Ogólnie należy dążyć do minimalizacji użycia jakiejkolwiek chemii w życiu codziennym i zastąpienie jej neutralnymi środkami.

oczyszczacz

Jeżeli pracujesz często przed komputerem koniecznością wydają się się być również okulary ochronne do komputera. Zatrzymują one lwią część całego szkodliwego promieniowania, są również filtrem częstotliwości. Wystarczy iść do optyka i poprosić o wykonanie takich okularów. Jeżeli nie masz wady wzroku to oczywiście dostaniesz zerówki.

Na samym końcu warto przypomnieć o ormusie, który również jest rzeczą fizyczną, wszystko o nim można znaleźć na naszej stronie ormus24.pl. Wspólną cechą wszystkich naszych ormusów (oprócz określonych przy każdym z nich) jest fakt, że bardzo przyśpieszają wyjście z dualności przy systematycznym stosowaniu. Szczerze polecamy.

Przedmioty przedstawione w tym artykule są przykładowymi, możesz dobrać zawsze wszystko według własnych możliwości i niekoniecznie musi to być przedmiot ze zdjęcia. Opisałem rzeczy które zam z własnych doświadczeń, szczerze i z czystym sumieniem polecam i tylko takie pojawiły się w tym wpisie.

Comments are closed.