Prowadź się własną ścieżką

Każdy posiada indywidualną ścieżkę życia i na jej podstawie pojawiają się w jego życiu wszelkie doświadczenia. Wszechświat nigdy nie kopiuje więc nikt nie jest w stanie powiedzieć jakie doświadczenia staną na Twojej drodze. Wszystkie te doświadczenia służą Twojemu rozwojowi i Twojemu dobru, warto o tym pamiętać i nauczyć ie to rozumieć. Istnieją z pewnością pewne powtarzalne schematy, które mogą przytrafić się wielu osobom, jednak ich interpretacja i wyciągnięte wnioski oczywiście będą bardzo różne. Wszystkie doświadczenia przez jakie się przechodzi stawiają  zawsze bliżej jedności ze źródłem. Niektóre z nich mogą być ekstremalne, ale patrząc z perspektywy czasu na te momenty zdecydowanie zauważa się prowadzenie przez niesamowitą i bezgraniczną mądrość źródła. Wyższe zrozumienie swojej ścieżki jest niezwykle ważne. Niezwykle ważne jest również aby tą ścieżkę przejść do samego końca. Mogą pojawiać się na niej chwile radości, chwile smutku, chwile załamania i chwile rezygnacji. Chwile wytchnienia przyniosą ulgę i mądrość. Każde doświadczenie wzbogaca całą Twoja istotę o dodatkową siłę i bezcenną wiedzę. Wszystko to jest Ci potrzebne do zaistnienia w nowej energii, która wyklucza ekstremalne przeciwności i powoli sprowadza wszystko do stanów bardziej komfortowych. Zanim to jednak nastąpi wszystkie punkty akceptujące w Twojej istocie ekstremalne wersje rzeczywistości muszą po prostu zniknąć, aby można było spokojnie o tym zapomnieć. Każde ekstremum sumarycznie i tak prowadzi do równowagi, ponieważ zawsze we Wszechświecie istnieje równowaga. Wyzbywanie się wszystkich ekstremalnych elementów i przeciwności z całej twojej istoty jest niezbędnym elementem zaistnienia w Nowej Energii.

Nowa Energia jest zupełnie czymś nowym w naszym Wszechświecie i nigdy jeszcze nie miała miejsca. Jest nowym doświadczeniem zarówno dla Źródła tak i wszystkich stworzeń. Aktualnie trwa przystosowanie do istnienia w tej nowej energii na całej planecie i w jej otoczeniu. Powoli znikają wszelkie skrajności i ekstrema, lecz ponieważ są one w większości czynnikiem ludzkim, ludzie powinni pomóc temu procesowi poprzez pracę z własną istotą. Im więcej pracujesz ze sobą tym proces dla Ciebie będzie lżejszy i przyjemniejszy.

Im więcej włożysz wysiłku w siebie tym bardziej pomagasz planecie, ponieważ jesteś tu po to aby pomagać. Wszelkie Twoje wysiłki pewnego dnia zostaną sowicie nagrodzone i tylko na tym należy się skupiać i tym się kierować. Generalnie można powiedzieć, że wszystko przychodzi do Ciebie w odpowiednim czasie. Należy jednak brać pod uwagę, że gdy już przyjdzie w przypadku gdy jednak nie pracowaliśmy ze sobą, może własnie osiągać poziomy ekstremalne, będące dla wielu trudnymi do zaakceptowania.

Wiedz, że Twoje elementy akceptujące ekstrema, mogą być usunięte bez użycia ekstremów. Należy tylko systematycznie wypracować własne metody działania, aby spokojnie i harmonijnie poruszać się w wybranym kierunku Twojej ścieżki życia. Każdy może spróbować, rezultaty z pewnością będą satysfakcjonujące.

Comments are closed.