Triki pracy na etacie

Nagranie ukazujące ważne triki przeznaczone dla wszystkich, którzy pracują na etacie, lub mają zamiar taką pracę podjąć. Dzięki temu nagraniu dowiesz się jak pracować w taki sposób, aby wszyscy byli zadowoleni, jaką pracę znaleźć i w jaki sposób doskonale zarabiać. Jest to absolutnie konieczna wiedza dla wszystkich, którzy myślą nowatorsko i starają się odnaleźć siebie w nowych czasach, pracując w korporacjach lub mniejszych firmach. Wiedza ta nie jest dostępna w kursie EXPANDISO, jest zatem jego doskonałym uzupełnieniem.

***

W zamian za dostęp do nagrania prosimy o przekazanie symbolicznej donacji w wysokości 37 zł. Czas nagrania 16 minut, Full HD 1080p, dostęp na około 30 dni. Nagranie zawiera konkretną wiedzę bez przerw.

 

Dostęp do nagrania przez zgłoszenie: kontakt

POMOC: Po przekazaniu donacji otrzymasz na swój e-mail hasło do nagrania, które należy wpisać w powyższym polu „Password”. Hasła do nagrań wysyłamy ręcznie. Upewnij się, że podajesz właściwy adres e-mail podczas transakcji dotpay, ponieważ właśnie na niego otrzymasz wiadomość.

tpne

Comments are closed.