Rezonans Schumana, Twoje ciało i co z nami będzie

asasZwrócono mi uwagę, że dużo piszę na temat zmiany częstotliwości, jednak do tej pory nie wyjaśniłem o co tak naprawdę chodzi. W tym artykule postanowiłem wyjaśnić to zjawisko i opisać pokrótce jak ma się ono do naszego życia. Zjawisko o którym mowa nazywane jest rezonansem Schumana. Jak wiemy nasza planeta posiada własną atmosferę oraz sama w sobie jest źródłem pola elektromagnetycznego, które wytwarza. Właśnie dzięki niemu (między innymi) serca istot żywych są w stanie pracować i podtrzymywać organizmy żywe w działaniu. Podparte set to oczywiście siłą życia pochodząca z samego Źródła. Ponieważ Ziemia posiada swoją częstotliwość pola elektromagnetycznego, która jest mierzalna, powstają między nią a jonosferą fale elektromagnetyczne. Tworzą one swego rodzaju rezonator, którego amplituda wpływa na wszystko co się znajduje w polu jego działania. Badania naukowe dowiodły, że podstawową siłą napędową powstawania tego rezonansu są wyładowania atmosferyczne, które występują w zależności od lokalizacji w różnych ilościach. Szacuje się ich ilość od 50 dp 200 na sekundę. Całość tych zjawisk fizycznie wywoływało do tej pory powstanie fali stojącej o częstotliwości około 7,8 Hz. Niemiecki fizyk Otto Schuman, który był odkrywcą tego fenomenu zarejestrował również inne częstotliwości rezonansowe a w zasadzie ich składowe harmoniczne, które wynosiły kolejno w przybliżeniu: 14Hz, 20Hz, 26Hz, 33Hz, 39Hz i 45Hz, Cały zakres jak widać obejmuje skalę ultra niskich częstotliwości ((ULF – Ultra Low Frequency).

Dziś codzienne takie pomiary wykonywane są przez rosyjskich naukowców i co dziwne, większość informacji dostępnych na ten temat publikowanych jest tylko w języku rosyjskim. Powód tego pozostaje nieznany, możliwe, że wykorzystuje się fakt znikomej znajomości tego języka na świecie, oraz trudność w jego posługiwaniu się. Jakkolwiek dostęp do tych informacji istnieje, wystarczy użyć tłumacza i posłużyć się słowami kluczowymi używając języka rosyjskiego. Kontaktując się z osobami odpowiedzialnymi za obecne pomiary na uniwersytecie w Tomsku w Rosji, i pytając o zaistniałą sytuację niestety nie udało nam się otrzymać żadnej odpowiedzi. Zakładam, że celowo nie udziela się żadnych wyjaśnień, ani nie przekłada tej wiedzy na inne języki z nieznanych powodów. Jakkolwiek około 25 lat temu zaczęto rejestrować stopniowe zwiększanie się częstotliwości fali stojącej. Na początku były to chwilowe skoki z 7,8Hz na 10 – 12 Hz. Równocześnie w tym czasie zaczęto obserwować wzrost aktywności słonecznej, co siłą rzeczy spowodowało przypuszczenia o wpływie słońca na rezonans Schumana. Okazało się to na tamten czas słuszne, gdyż udowodniono, że wahania zależą od pory dnia i roku.

Jak ma się to, co już wiemy z powyższego tekstu, do naszej obecności na tej planecie i w tym procesie? Wyobraź sobie, że jedziesz pociągiem. Wsłuchujesz się w rytmiczne „patataj” kół wagonu o łączenia szyn. Jedziesz daleko, kilkaset kilometrów. Po kilku godzinach jazdy siłą rzeczy Twój organizm zaczyna akceptować delikatne wstrząsy będące częścią tej podróży. W końcu przestajesz na nie zwracać uwagę. Nie wiesz, że każde uderzenie powoduje mikrowstrząsy każdej części Twojego ciała. Nie zdajesz sobie sprawy, że każda komórka odbiera te sygnały i dostosowuje się do nich. Jechało się w pierwszej klasie, w super wygodnym wagonie, jednak po kilkugodzinnej podróży jesteśmy naprawdę zmęczeni. Dlaczego? Siedzieliśmy całą drogę, i relaksowaliśmy się. Nawet nasz przedział był pusty. Jednak coś jest nie tak. Coś spowodowało nasze zmęczenie. To zmęczenie zostało spowodowane między innymi częstotliwością, która odbiegała od naszej codzienności, czyli była czymś poza standardem. Pomimo, że w pewnym momencie przestaliśmy na to zwracać uwagę, odbiło się to na naszym samopoczuciu.

W jednym z artykułów pisałem i wyjaśniałem w jaki sposób wibracje wpływają na kształt. Oto docieramy do miejsca, w którym rozpoczyna się nasza historia. Jak pewnie udało Ci się zauważyć pod stopami mamy…Ziemię a nad nami i wokół nas znajduje się atmosfera. W tej atmosferze, a zatem również zjawisku opisanemu jako rezonans Schumana, znajduje się człowiek oraz wszystkie inne organizmy żywe. Każda komórka takiego organizmu „nastrojona” jest w taki sposób, w jaki rezonuje jej otoczenie. Ty i Twoje ciało w pociągu, podlegało również dodatkowo innemu, rezonansowi, jednak nie będącemu w harmonii z Twoja istotą. Pojawiło się zmęczenie.

Zatem jeżeli otacza Cię przez całe Twoje życie stała fala o jakiejś częstotliwości, siłą rzeczy cała Twoja istota jest nastrojona i rezonuje dokładnie tak jak jej otoczenie. Przeczytaj jeszcze raz to zdanie. Dzieje się to na wielu poziomach, jak fizycznych, tak i poza fizycznych. Na każdą indywidualność mają jeszcze wpływ inne czynniki, ale nie o nich jest ten artykuł.

Ludzie mieszkający na Ziemi są przyzwyczajeni do klasycznych częstotliwości otoczenia, a wszystko co odbiega od przyjętych standardów, powoduje dysbalans, aż do czasu, kiedy człowiek przyzwyczai się ponownie do nowych warunków. Obecnie okazało się, że zmiany wartości częstotliwości rezonansów otaczających nas fal elektromagnetycznych są przyczyną rożnych zmian w samopoczuciu organizmów żywych. Występują tu, pozornie bez powodu, różne zjawiska jak bóle głowy, bóle kręgosłupa, a następnie innych części ciała. Czasami występują długotrwałe skurcze mięśni, lub zaburzenia w myśleniu. Bywa, że serce zaczyna łomotać w nieprzyjemny sposób, aby zaraz potem uspokoić się ponownie. Wpływ częstotliwości na człowieka jest starożytną wiedzą powszechną – wystarczy po nią sięgnąć. Dziś można samodzielnie sprawdzić jak reagujemy na dane częstotliwości, wystarczy, że w ciągu jednej sesji zmienimy kilkakrotnie rodzaj słuchanej muzyki i zaczniemy obserwować nasze samopoczucie, a wszystko stanie się jasne.

Obecnie zarejestrowano zwiększenie częstotliwości rezonansu Schumana do poziomów około 45Hz co jest wartością olbrzymią, jeżeli ustosunkujemy to do odczytów standardowych sprzed 25 laty. Jeżeli częstotliwość naszego otoczenia podniosła się dwukrotnie, to jak już pewnie rozumiesz, siłą rzeczy wszystkie organizmy żywe, które ta częstotliwość otacza, muszą się do niej dostosować. Dlatego każda żywa komórka chcąc nie chcąc, musi ulec przebudowie, której nowa forma będzie swoją zgodnością odpowiadała nowej rzeczywistości i nowej częstotliwości.

Jak wiadomo organizm ludzki odbudowuje się do siedem lat, więc cała przebudowa jednego organizmu w praktyce nie powinna potrwać dłużej niż dokładnie tyle czasu. Przebudowa organizmu ludzkiego jednak, odbywa się stopniowo i podąża za świaodmością – nie jest tak, że wszystkie komórki naraz nagle odradzają się.

Odbywa się to etapami i te właśnie etapy powodują obecnie tak poważny dyskomfot fizyczny jak u zwierząt tak i u ludzi. Bywa, że przez tydzień boli nas lew łopatka, aby zaraz po niej zaczął nas boleć łokieć, łydka, szyja czy jeszcze coś innego. Dolegliwości te mogą ustępować samodzielnie, lub też nie. Wszystko tak naprawdę zależy tutaj od indywidualnej częstotliwości środowiska w którym przebywaliśmy przez ostatnie lata. Pamiętaj proszę, że Twój umysł również podlega pewnym rezonansom, a co za tym idzie kształtuje on również całą Twoją istotę. Dlatego osoby, które przez ostatnie lata przebywały w negatywnym środowisku i nagle z niego „wypadły”, mogą obecnie mieć spore kłopoty przy przebudowywaniu tzw. pamięci komórkowej. Bywa, że jest to bardzo bolesne fizycznie, ponieważ im niższa była częstotliwość bazowa danej struktury organicznej, tym więcej pracy ją czeka na drodze do nowej częstotliwości. Jeżeli organizm rezonował do tej pory w okolicach 7 Hz, ma do zaliczenia drogę o długości 8 Hz, bo tyle potrzebuje do stabilizacji w polu 15Hz. Jeżeli ktoś rezonował na 12Hz – ma do zaliczenia tylko 3 Hz, bo tyle brakuje do 15Hz. Myślę, że jest to zrozumiałe i logiczne. Należy jednak pamiętać, że wiele organizmów żywych, znajduje się takiej grupie, że nie są w stanie z różnych powodów ulec tak silnej przebudowie fizycznej i z reguły taki organizm zwyczajnie umiera. Jest to normalny proces i należy go zaakceptować, ponieważ każda istota jest inna i posiada własną indywidualność. Zmiany rezonansu można obserwować na stronie http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 w zależności od dostępności tego serwera.

Jak można przypuszczać zmiany w procesach fizycznych powodują również nieodwracalne zmiany w świadomości człowieka, ponieważ przebudowuje się wszystko. Są osoby, które świadomie przechodzą przez ten proces, a są i ludzie, u których następuje to „w tle”. Tak naprawdę nie ma to znaczenia, ponieważ osoby odbywające proces świadomie często czują, że mogą ten proces przyśpieszyć i zwracają się po pomoc do innych. Ci, którzy przechodzą proces mniej świadomie uczą się na własnych spostrzeżeniach. Jednym z takich powszechnych zjawisk, jest fakt szybszej manifestacji myśli, co bywa dla wielu zaskoczeniem. Oczywiście – jest dokładne tak jak przypuszczasz. Im wyższą częstotliwość reprezentujesz, tym szybciej będą pojawiały się Twoje formy myślowe, ponieważ rezonujesz (i Twój umysł również) szybciej. Wszystko to jest mierzalne, więc możesz poddać się odpowiednim badaniom, jeżeli uważasz za stosowne. Obecnie przebudowa odbywa się coraz szybciej, ponieważ sprzyjają temu właśnie nowe warunki, które nas otaczają.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację światową (stan na 2015) powinna się ta globalna przebudowa zakończyć w okolicach roku 2050 lub dużo wcześniej – jeżeli dane nam będzie być świadkami niecodziennych wydarzeń w nadchodzących latach. Jakkolwiek Według moich kalkulacji do tego czasu powinny zniknąć już wszelkie ciężkie formy energoinformacyjne, powodujące u wielu trudne doświadczenia, oraz znikną ludzie generujący destruktywne formy myślowe. W ich miejsce już teraz stopniowo pojawiają się cały czas nowe świadomości budujące nową, świadomą cywilizację, która stopniowo przekształca Ziemię w nową, lepszą rzeczywistość. Jest to obecnie proces nieodwracalny i postępujący szybko naprzód. Przy tym tempie, po roku 2050 około 20 lat powinno zająć utrwalenie i utwierdzenie się nowych warunków w ludzkiej świadomości, czyli myślę, że w roku 2070 będzie śmiało można mówić o prawdziwym początku złotej ery Gai, która będzie w pełni reprezentowana przez każdą żywą istotę zamieszkującą na tej planecie. Oczywiście wszystkim nam życzę, zby stało sie to dużo szybciej niz moje kalkulacje.

Wzrost świadomości społecznej już teraz rozpoczął szybkie przekształcenie światowych systemów zarządzania, z roku na rok społeczeństwo zauważa coraz więcej, pojawiają się nowi ludzie, nowe projekty i nowe ustawy coraz bardziej przypominające już nową erę. Najbliższe 30 lat przyniesie z pewnością poważne zmiany i przekształcenia w tym sektorze. Wymusza to również nowa częstotliwość o której pisałem w tym artykule. Wiem, że wiele osób, budujących obecnie nową świadomość również dotrwa do tego czasu a nawet dłużej, ponieważ potrzebna wiedza to osiągnięcia tego jest już dostępna i stosowana, więc śmiem twierdzić, że proces będzie nadal odbywał się pod nadzorem osób do tego przygotowanych. Liczba osób będących na ścieżce przekształcenia do nowej częstotliwości wzrasta bardzo szybko, co powoduje lawinowe otwarcie świadomości społeczeństwa. Przyczynia się do tego również intensywnie wzrastająca liczba osób, którym zależy na zbudowaniu społeczności nowej, świadomej cywilizacji.

Śledząc starożytne przekazy i wyliczenia można dojść do wniosku, że mamy niewielkie opóźnienie, lecz według moich osobistych kalkulacji nie wynosi ono więcej niż 70 lat. Głównie zostało ono spowodowane, celowo ku temu wywołanymi dwukrotnie w ciągu ostatnich dwustu lat, konfliktami zbrojnymi, więc warto pamiętać aby nie pozwolić sobie nigdy więcej na wciągnięcie w masową manipulację. Jeżeli zależy Ci na spokoju własnego życia po prostu na tym się skup i porzuć wszystko co może zmienić Twoje spokojne nastawienie do samego siebie. Nigdy też nie pozwól, aby ktokolwiek zakłócił Twój spokój wewnętrzny a z pewnością zdążysz osiągnąć własne przekształcenie a na dodatek zobaczyć na własne oczy nową erę i cieszyć się nią w pełni. Analizując postęp naukowy i technologiczny, myślę, że okolice roku 2060 będą czasem, kiedy obecnie ukrywana wiedza, będzie zwyczajną codziennością w życiu każdego człowieka i jej przekazywanie odbywać się będzie w podobny sposób, jak w dzisiejszych szkołach. Warto zdać sobie sprawę, że wynalazki sprzed 100 lat, z powodu których wtedy pukano się w głowę, dziś są normalnymi narzędziami w naszej codzienności powszechnie uznawanymi za „zwyczajne”.

Pomimo faktu, że na dziś wciąż odmawia się ludziom tworzenia i legalizacji organizacji prospołecznych budujących nową świadomość, to również wkrótce ulegnie zmianie, ponieważ wymusza to zmieniająca się rzeczywistość i oczekiwania społeczeństwa. Wszystko zawsze znajduje się na swoim miejscu, a zapomniane – wraca ze zdwojona siłą. Przykładem mogą być kryształy programowane, które miały już zastosowanie w XIX wieku w krajach cywilizowanych. Technologia kryształów nie została przez nas wynaleziona, została przywrócona, a i tak wielu twierdzi, że najlepsze technologie dopiero przed nami. Obecnie nauka i rozwój technologiczny stanęła w martwym punkcie, ponieważ technologicznie proces miniaturyzacji powoli dobiega końca i siłą rzeczy w pewnym momencie jeden naukowiec i drugim dojadą do wniosku, że poza materią istnieje też pewna forma zarządzająca tą materią. Gdy to w końcu zaakceptują, pojawią się nowe przełomowe urządzenia, które na zawsze zmienią świat. Obecnie królujące na rynku urządzenia oparte na technologii półprzewodników, znikną z niego już niedługo ponieważ, zwyczajnie nie są one zgodne z nową częstotliwością i próbują ją zakłócać. Jak myślisz kto wygra?

W tajemnicy Ci powiem, że zawsze wygrała natura, więc szczerze uważam, że warto się z nią utożsamiać i budować siebie na tym co tworzy całość życia, a całkowicie zrezygnować z akceptacji iluzorycznych przedsięwzięć serwowanych Ci przed nosem dla odwrócenia twojej uwagi od Twojej prawdziwej tożsamości. Buduj siebie na tym, co tworzy całość życia. Niech tak będzie.

Comments are closed.