Kontakt / FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

JAKĄ SESJĘ/INICJACJĘ MAM WYBRAĆ?

ODP: Warto zapamiętać, że samorozwój polega m.in na przejęciu pełnej odpowiedzialności za siebie więc wszelkie decyzje należy podejmować samodzielnie słuchając własnej intuicji.

CZYM SĄ INICJACJE, CZY ICH POTRZEBUJĘ ?

ODP: Inicjacje mówiąc ogólnie przede wszystkim poszerzają Twoje zdolności energetyczne a tym samym świadomość. Jest to proces. Zwykły człowiek praktycznie energetycznie jest niemalże zamknięty. Poszerzanie tych możliwości umożliwia transmisję dodatkowych energii, które działają w określony sposób. Inicjacje poszerzają możliwości człowieka, stopniowo wybudzają z iluzji, dają nowe perspektywy. Przygotowują do świadomego życia w nowej energii po opuszczeniu dualności. Inicjacje na tym blogu dzięki odnowionej i uzupełnionej wiedzy wolne są od elementów jakiegokolwiek zniewolenia, szufladek ezoterycznych, nazwanych i nienazwanych terapii naturalnych oraz czynników ludzkich. Człowiek inicjowany w nasze inicjacje nie otrzymuje żadnych blokujących go „gratisów” im podobnych elementów. Inicjacje objęte są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. Każdy samodzielnie powinien wybierać do jest dla niego odpowiednie. Należy kierować się własną intuicją przy podejmowaniu decyzji nt. inicjacji.

ZAPOMNIAŁAM/ZAPOMNIAŁEM HASEŁ DO BLOGA CO MAM ZROBIĆ?

ODP: Na chwilę obecną artykuły dostępne są bez haseł. Gdyby to się zmieniło pozostaje czekać na zmianę haseł na blogu, będzie wysyłany mailing w tej sprawie (jak zawsze dwukrotnie). Uważamy, że skoro hasła zostały zapomniane, oznacza to, że nie traktujesz naszej pracy wystarczająco poważnie, a wiedza dostępna na tym blogu nie jest dla ciebie aż tak wartościowa. Wszelkie hasła do bankowości elektronicznej i poczty każdy pamięta, więc nie widzimy powodu aby nie móc pamiętać haseł do artykułów.

JAK UZYSKAĆ HASŁA DO ARTYKUŁÓW?

ODP: Należy zapisać się na bezpłatny kurs w niebieskim okienku obok  ———————>>>

NIE OTRZYMAŁAM/OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI NA MÓJ E-MAIL.

ODP: Prosimy uprzejmie o sprawdzenie folderów SPAM, JUNK lub INNE na serwerze pocztowym. Prosimy wziąć również pod uwagę, że nie odpowiadamy na wiadomości, na które odpowiedzi znajdują się w materiałach zawartych na blogu. Zachęcamy do czytania. Zastrzegamy sobie również prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości ze względu na nadmiar obowiązków i często przepełnioną skrzynkę.

NIE OTRZYMAŁAM/OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI NA MOJE ZGŁOSZENIE NA SESJĘ/INICAJCAJĘ

ODP: Prosimy uprzejmie o ponowne wypełnienie formularza pod wybraną sesją/inicjacją. Odpowiedź powinna trafić na skrzynkę w najpóźniej w ciągu 12h. Użytkowników serwerów gmx.de  i gmx.at i wp.pl informujemy, że nasze odpowiedzi mogą nie dochodzić na niektóre konta i nie mamy na to żadnego wpływu. Prosimy wtedy o użycie innego adresu e-mail do korespondencji.

NIE CZY PROWADZICIE JAKIEŚ DODATKOWE USŁUGI LUB KURSY KTÓRYCH NIE MA NA BLOGU?

ODP: Wszystkie dostępne elementy jakie prowadzimy dla dobra publicznego dostępne są z poziomu bloga. Jeżeli czegoś nie ma – oznacza to , że się tym nie zajmujemy lub przestaliśmy się zajmować. Prosimy o wstrzymanie się od zadawania pytań w tej sprawie. Wszystko co dostępne jest na blogu. Jeżeli w jakimś artykule trafisz na link do podstrony, która jest nieaktywna – oznacza to, że strona ta jest nieaktualna i celowo i trwale została wyłączona – więc się tym już nie zajmujemy. Bez jakichkolwiek wyjątków.

Wypełnij proszę formularz kontaktowy.

POMOC: Uprzejmie prosimy o krótkie, zwięzłe i racjonalne treści. Whitedevas.eu nie jest poradnią psychologiczną więc prosimy uprzejmie o wstrzymanie się od wysyłania do nas elaboratów i historii całego życia. Nie czytamy takich maili i nie odpowiadamy na nie. Nie „sprawdzamy” również niczego zdalnie i maile z takimi prośbami są ignorowane.

Na wszelkie wiadomości staramy się odpowiadać w ciągu 48 godzin.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer Telefonu GSM

Treść wiadomości

 

* Dlaczego numer GSM? Z naszych doświadczeń wynika, że osoby mniej obeznane z komputerem mają przepełnioną skrzynkę mailową, lub inne nieprawidłowości w oprogramowaniu. Dzięki numerowi GSM umożliwiasz wysłanie wiadomości SMS, że Twoja skrzynka nie przyjmuje naszej odpowiedzi. Numery nie są zachowywane w żadnej bazie, zostają usuwane po zakończeniu korespondencji.