Od teraz kwestionuj wszystko

Właśnie nadszedł czas, aby zacząć kwestionować wszystko co do Ciebie dociera w jakikolwiek sposób. Jeżeli ktoś mówi Ci, że coś jest złe, sprawdź skąd bierze się ta informacja. Jeżeli ktoś powie Ci, że coś jest szkodliwe lub toksyczne sprawdź czy jest to prawdą. Jeżeli ktoś powie Ci, że coś ci nie służy w jakikolwiek sposób, sprawdź czy aby na pewno tak jest. Koniecznie sprawdź wszystko samodzielnie, zanim odrzucisz cokolwiek.

Pamiętaj, że określenie „szkodliwe” i jemu podobne mają dwie strony. Pokażę Ci jedną z nich: Jedzenie zdrowych warzyw i spożywanie owoców jest szkodliwe ponieważ człowiek przestaje chorować, czuje się zbyt dobrze i zaczyna zbyt trzeźwo myśleć. Jeżeli zbyt trzeźwo myśli to zaczyna dostrzegać rzeczy, których widzieć nie powinien. Jedzenie roślin jest złe i szkodliwe również dlatego, ponieważ nie wspiera zabijania zwierząt i tworzenia energii zniewolenia.

Poszerzanie świadomości jest szkodliwe, ponieważ umożliwia wgląd w obszary, które nie powinny być dostępne dla biorobota potocznie zwanego człowiekiem.

Szkodliwe jest również działanie na swoją korzyść i tworzenie indywidualnego dobra, ponieważ nie wspiera ono ubóstwa i biedy a tym samym służalstwa, podległości i uległości.

I wiele, wiele innych rzeczy jest właśnie tak szkodliwych, niebezpiecznych i niekorzystnych….

Tylko ty możesz zobaczyć co ci służy a co nie. Tylko twoje doświadczenie da ci mądrość. Aby to nastąpiło warto od teraz zadawać dużo pytań i odnajdywać odpowiedzi samodzielnie. Nie wierz w nic co usłyszysz lub przeczytasz. Dezinformacja to narzędzie, które nie wspiera twojego wyzwolenia. Za to twoja mądrość wspiera je doskonale. Sprawdź to również zacznij już teraz.

Comments are closed.