Promień BDiO

kasaInicjacja w Promień Bogactwa Dostatku i Obfitości przeznaczona jest dla wszystkich osób, potrzebujących poprawić swoją sytuację materialną. Z reguły jest przeznaczona do stosowania na sobie, do poprawy jakości własnego życia oraz nauki budowania statusu silniejszej pozycji finansowej i materialnej. Dzięki tej inicjacji nauczysz się w jaki sposób najszybciej i najkorzystniej powinny przychodzić do Ciebie środki finansowe, nauczysz się rozpoznawać swoje blokady na przyjmowanie finansów i bogactwa, a co najważniejsze nauczysz się usuwać te blokady samodzielnie. Oprócz tego inicjacja umożliwia skutecznie poszerzanie tzw. strefy komfortu finansowego, czyli aktualizuje na bieżąco możliwą do przyjęcia dla Ciebie na dany moment kwotę pieniędzy.

Ludzie z reguły nie są bogaci finansowo, ponieważ ich strefa komfortu została bardzo zawężona przez różne czynniki zewnętrzne. Stało się to wbrew ich woli, możliwe, że stało się to również wbrew Twojej. Inicjacja w Promień Bogactwa Dostatku i Obfitości nauczy Cię budowania własnego dostatku i powiększania go proporcjonalnie do poszerzającej się Twojej strefy komfortu i świadomości. Nauczy Cię przyjmowania i nauczy jak szybko i skutecznie sprawiać, by w Twoim życiu zawsze pojawiały się wszystkie potrzebne środki. Promień Bogactwa Dostatku i Obfitości działa bez wyjątku u wszystkich osób, które go stosują.

Udostępniamy dla Ciebie trwałe i skutecznie narzędzie dla każdego, komu zależy na skutecznym poprawieniu jakości swojego życia. Nie ważne, czy należysz do grupy o poziome zamożności jak przysłowiowa „mysz kościelna”, czy też Twoja strefa komfortu obecnie wynosi sto tysięcy złotych. Pamiętaj, że zawsze może być lepiej. Wszystko w Twoim życiu zaczyna się od podjęcia decyzji i wykonania pierwszego kroku w stronę lepszego. W celu otrzymania inicjacji  w Promień Bogactwa Dostatku i Obfitości można wypełnić poniższy formularz, otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj, są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.