Jak działają kryształy programowane (krysztaly.eu)

ODWIEDŹ I ZAMÓWKRYSZTALY.EUjedyne na świecie kryształy programowane BEZ UŻYCIA CZYNNIKA LUDZKIEGO.

Jak wiadomo czynnik ludzki może wpływać bardzo ujemnie na wszystko. Pole kwantowe trzeciego wymiaru jest nieubłagane jeżeli chodzi o przekazywanie informacji i tworzenie nowych połączeń informacyjnych. Nikt jeszcze na dziś nie jest wolny od blokad, obciążeń i innych zagadnień, które mogą zostać przekazane w postaci informacji gdy człowiek wchodzi w kontakt z przedmiotem na którym skupia swoją uwagę. W obecnej rzeczywistości wciąż tak jest, a jeżeli ktoś twierdzi, ze jest inaczej ma zwyczajnie słabe pojęcie o relacjach międzycząsteczkowych i fizyce kwantowej.

Mając to na uwadze, na podstawie technologii znanych z okresu międzywojennego, udało nam się stworzyć całkowicie nową technologię i obecnie prawdopodobnie jako jedyni na świecie (mimo starań nie udało nam sie znaleźć nikogo pracujacego w ten sposób) programujemy kryształy całkowicie bez użycia czynnika ludzkiego, co zapewnia najwyższą jakość, pewność i bezpieczeństwo naszych produktów. Od czasu gdy ta technologia jest niewiarygodnie skuteczna co udowodniły kilkumiesięczne badania z radością zachęcamy wszystkich do skorzystania z dobrodziejstw strony http://krysztaly.eu.

Zaznaczamy, że nie jesteśmy wynalazcami kryształów programowanych. Wiemy, że były one stosowane w okresie międzywojennym do różnych celów, korzystał z nich również Nicola Tesla w swoich urządzeniach co zaznaczył nawet na niektórych schematach. Dzięki postępowi nauki i techniki oraz bazując na wiedzy z przeszłości, udało nam się stworzyć nowoczesną technologię i właśnie dlatego:

Gwarantujemy, że nasze kryształy nie są programowane przez czynnik ludzki oraz są całkowicie wolne od oddziaływań „pośredników” wątpliwych poziomów „wyższych” (lub  jakkolwiek ktoś chciałby sobie to nazwać ). Obecnie za programowanie kryształów odpowiada u nas nowoczesna technologia. Jest wielce prawdopodobne, że nasze dzieci będą tej technologii używały na codzień już za kilkanascie lat, również do innych celów. http://krysztaly.eu – ZAPRASZAMY

Comments are closed.