Zachowanie stabilności i życie intuicyjne.

Zwracam się do wszystkich z sugestią o utrzymanie stabilności emocjonalnej, mentalnej i psychicznej w ciągu nadchodzących tygodni, miesięcy i lat. Nasza stabilność ma wpływ na jakość rzeczywistości w jakiej znajdziemy wszyscy się indywidualnie za jakiś czas. Częstotliwość planety (rezonans Schumana) osiąga miejscami fenomeny dochodzące do 40 Hz (stan na 2017). Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że kumulacja nagromadzonych myśli w nowych polach morfogennych zacznie się wkrótce lawinowo manifestować i jedynym rozwiązaniem będzie utrzymanie wewnętrzego spokoju.

Zachęcam do wzięcia pod uwagę nagminnych, szybkich manifestacji naszych myśli w ciągu ostatnich miesięcy, mających miejsce u wielu osób.  Nadchodzące tygodnie i lata zdecydowanie systematycznie  zmieniają to w manifestacje bardzo szybkie. Życzliwie przypominam, że warto  zwracać uwagę na swoje otoczenie, oraz w szególności na nasze definicje ZNACZEŃ dla tego otoczenia i dla nas samych.

Będzie korzystnie jeżeli każdy używając swojej wiedzy i możliwości nadal będzie kontynuował podnoszenie własnej świadomości, co umożliwi planecie również szybszą stabilizację. Oczyszczajmy planetę i siebie z ciężkich energii tak często jak to możliwe. Odsyłaj wszystko co stare tam gdzi euważacie za stosowne, róbcie wszystko to, w czym czujecie się najlepiej.

Sugeruję, aby całkowicie zaprzestać „pogoni” za czymkolwiek, ponieważ obecnie cokolwiek czynione w pośpiechu, może nam tylko zaszkodzić i wytrącać nas z równowagi. Niech cały dzień będzie wypełniony spokojem, a rzeczy, które „nie zmieściły się” w planie dnia zawsze można wykonać dnia następnego.  Zachęcam również do przemyślenia sensu i odnalezienia prawdziwego celu codziennie wykonywanych czynności. Warto przeanalizować, czy akurat ta czynność, którą wykonuję jest mi naprawdę potrzebna i jaki jest jej końcowy cel. Czy jest potrzebą wewnętrzną, czy jest czystą manifestacją naszego ego? Dzięki tej technice zauważysz, jak wiele rzeczy do niczego de facto nie potrzebnych, może mieć poważny wpływ na Twój brak czasu, a oprócz tego dokarmia Twoje ego. Czy znasz już własne priorytyety? Jeżeli nie, to właśnie teraz jest dobry czas aby je zdefiniować. Spokojnie, szczerze i w zgodzie ze sobą.

Proponuję również wprowadzenie w życie zupełnie nowej metody codzienności, którą oczywiście testowałem na sobie przez ostatnie 2 lata. Zakończ dzień bez planu na jutro, rozpocznij jutro bez planu na dziś, zakończ dziś bez planu na pojutrze. Pozwól sobie na przejawienie wyższego planu w Twoim życiu, jeżeli poważnie myślisz o sobie w Erze Wodnika.

Fizycznie proponuję zupełnie przestać planować, a zacząć działać w zupełnie spontaniczny sposób, prowadzony przez intuicję. Jeżeli spotkasz moment, że nie wiesz, czym się zająć, usiądź i poczekaj chwilkę. Następnie zadaj sobie pytanie: Na co mam teraz ochotę ? Następnie zacznij to robić. Wbrew pozorom okaże się, że obowiązki domowe wykonywane przy prowadzeniu intuicyjnym wykonują się „prawie same”, zajmują niewiele czasu i nie powodują odczucia „przymusu”. Zmienia sie również ich jakość oraz nasze podejście. Pozwól kierować się intuicją i rób to, co ona podpowiada, nawet jeżeli logika łoi Cię w głowę kilogramowym młotkiem. Od tego momentu zawsze czujesz sie dobrze i zawsze uzyskujesz to czego potrzebujesz.

Już widzę „jak panie domu” wylewają mi kubeł zimnej studziennej na głowę i każą wracać na choinkę z której się urwałem…Cóż – może jednak spróbujecie ?

Na koniec zapraszam do spojrzenia z innego punktu widzenia na wszystkim znane i od lat obśmiewane, dziesięć przykazań szczęśliwego człowieka. Chodzi o to, aby przedefiniować te dziesięć pozornie śmiesznych punktów do nowej rzeczywistości, a w zasadzie proponuję przedefiniowanie ZNACZENIA słów. Jestem pewien, że zmiana definicji umieści Cię w nowej, lepszej rzeczywistości, a sam dekalog może wskazać Ci nową jakość Twojej rzeczywistości.

Oto dekalog szczęśliwego człowieka utworzony w minionej już Erze:

  1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje po to, aby odpocząć.

  2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego.

  3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy.

  4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.

  5. Praca jest mecząca należy jej unikać.

  6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego.

  7. Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól to zrobić innym.

  8. Nadmiar odpoczynku jeszcze nikogo nie doprowadził do śmierci.

  9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci  przejdzie.

  10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości do do egzystencji bezstresowej zapraszam na Expandiso.

 

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.