Inicjacja hormonalna

Inicjacja hormonalnaInicjacja przeznaczona dla wszystkich osób powyżej osiemnastego roku życia. W obecnym czasie prawie 100% dorosłych osób ma zachwianą równowagę układu hormonalnego. Otaczające, niekorzystne warunki fizyczne i pozafizycznie stale zakłócają holistyczną strukturę człowieka, powodując zaburzenia ciała fizycznego objawiające się szerokim wachlarzem dolegliwości. Przede wszystkim najczęściej zaburzeniom hormonalnym podlegają kobiety ze względu na comiesięczny cykl miesiączkowania, oraz kobiety wchodzące w czas menopauzalny. Często również również u mężczyzn występują zaburzenia układu hormonalnego, które jednak postępują z inną dynamiką i często bywają przez nich niezauważalne. Są w stanie zobaczyć dopiero różnicę „przed” i „po” usunięciu tych elementów.

Inicjacja hormonalna pomaga w uzyskaniu całkowitej równowagi i harmonii układu hormonalnego. Wybitnie zwiększa równowagę hormonalną u wielu osób, lub całkowicie po czasie doprowadza do pełnej równowagi w zależności od człowieka. Zmiany następują stopniowo naprawiając nieharmonijność dotychczasowych indywidualnych stanów spokojnie i sukcesywnie. Kobiety po tej inicjacji uzyskują wewnętrzną,większą równowagę i spokój oraz lepsze poczucie bezpieczeństwa. Czas przed menstruacją i podczas menstruacji jest bardziej spokojny i stabilny, U mężczyzn natomiast zwiększa się witalność, pogoda ducha, wzrasta poczucie spokoju, zmniejsza się stan napięcia, obniża nerwowość.

Inicjacja hormonalna wspiera zaistnienie doskonałości i harmonii w ciele fizycznym, które jest nieodzownym elementem w doświadczaniu obecnej tu rzeczywistości. Im większa doskonałość i harmonia ciała, tym wyższa świadomość i jakość życia człowieka. Inicjacja u osób wrażliwszych doskonale ukazuje wewnętrzną moc i możliwości samouzdrawiania oraz zdolności samostabilizacji ciała fizycznego. Wspaniałe efekty można zauważyć po jakimś czasie od inicjacji w pracy poszczególnych gruczołów dokrewnych oraz miejscach układu hormonalnego, gdzie do tej pory występowały zaburzenia. Gorąco polecamy tę inicjację każdej osobie powyżej osiemnastego roku życia.

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza w celu ustalenia terminu na inicjację

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

 

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.