Inicjacja 21

Inicjacja 21 jest przeznaczona dla osób znajdujących się już „jedną nogą” w nowej energii. Jeżeli zwyczajnie czujesz, że możesz pracować nową energią, ta inicjacja jest dla Ciebie i bardzo ją polecamy. Służy ona do usuwania z wszelkiej materii (również biologicznej) programów i energii holograficznych, oraz czynników ludzkich, takich jak energie myśli, emocje i wszelkie inne pozostałości „programowe”. Wszelkie takie energie są magazynowane w przedmiotach materii, która powstała w czyiś rękach, z czyjejś inicjatywy lub po prostu przejawiła się w ziemskiej rzeczywistości. Energie takie masowo znajdują się dosłownie wszędzie na planecie i należy je bezwzględnie usuwać, ponieważ zwyczajnie szkodzą ludziom, zwierzętom, przyrodzie oraz planecie. Znajdują się w wodzie, żywności, plastiku, roślinach itd. powodując poważne zakłócanie spokoju i harmonii życia.

Inicjację 21 stosuje się do intensywnego i szybkiego oczyszczania wszelkiej materii ożywionej bądź nieożywionej w celu „przetransportowania” jej do nowej energii, a przede wszystkim przeniesienia SIEBIE. Inicjacja wykorzystuje moc żeńskiej energii Pramatki, działa bezwzględnie, zdecydowanie i zawsze skutecznie. Powinna być używana codziennie co oczyszczania żywności, wody i przedmiotów z którymi będziemy mieli fizyczny kontakt. Nie ma narzędzia, które może zastąpić siłę i moc tej energii. Jest ona jedynym, niepowtarzalnym i wybitnie skutecznym środkiem. Energia ta musi być ukierunkowywana świadomie przez świadomą istotę.

Najpiękniejsze jest to, że potęga Inicjacji 21 wyzwala w istocie ludzkiej nowe potencjały i umożliwia coraz łatwiejsze i szybsze posługiwanie się nową żeńską energią ( również przez mężczyzn!). Energia żeńska Pramatki jest najbardziej efektywną energią działania i kreacji, jest przyszłością tej planety, aby całkowicie mogła zaistnieć na niej wszędzie. Inicjacja 21 działa silnie wspomagająco na ten proces i jest narzędziem dla wszystkich świadomych osób, które pracują z ludźmi, materią i planetą pomagając w przejściu do nowej formy energii.

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz wszelkie potrzebne informacje oraz wolne terminy na tę wyjątkową inicjację.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.