Przełączenie

PRZEŁĄCZENIE I

…jest wyjątkowo unikalną sesją, która pomaga w rozpoczęciu synchronizacji całej istoty ludzkiej do kontaktu niezakłóconą energią Źródła. Umieszcza na drodze środka i przesuwa poza niski astral.

Podczas sesji odłączane są na poziomach pozafizycznych wszystkie zbędne balasty energetyczne, nie służące dalszemu rozwojowi a w ich miejsce zostają ustanawiane miejsca dla nowych energii służących transformacji, uzyskaniu harmonizacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz integracji na poziomach fizycznych i metafizycznych.

Podczas sesji następuje synchronizowanie pól elektromagnetycznych torusa serca oraz całej istoty do punktów pól elektromagnetycznych wszechświata, zgodnych wibracyjne z daną osobą i jej ścieżką rozwoju. Umożliwia to przyspieszenie tzw. powrotu do źródła świadomości, czyli uzyskanie balansu i równowagi wewnętrznej na wszystkich poziomach, naruszonej przez system trójwymiarowej holograficznej rzeczywistości.

Oprócz tego, sesja aktywuje zupełnie nowe połączenia służące ponoszeniu poziomów syntezy światła komórek, a tym samym synchronizacji i uporządkowania zdysbalansowanych kodów DNA, co w rezultacie prowadzi z biegiem czasu do aktywacji świadomego dostępu do świadomej wielowymiarowości, czyli trwałego ustanowienia podłączenia do Źródła, szczególnie u kobiet, które obecnie powinny stale pracować na odnowieniu połączenia z Pramatką ( Najwyższą Istota Stwórczą  / Źródłem).

Jedną z dodatkowych zalet sesji Przełączenia jest dokonanie najważniejszych i najpotrzebniejszych w obecnej chwili dla danej osoby zmian na wszystkich poziomach. Dla każdej osoby odczucia i zmiany są bardzo indywidualne, u jednych odczuwalne zmiany następują już w trakcie sesji, u innych zaś po jakimś czasie i stopniowo.

Sesja Przełączenia I jest szczególnie zalecana dla osób dążących do szybkiego podwyższania własnej jakości, będących na tzw. autostradzie rozwoju osobistego, dla osób, które odczuwają silny dysbalans w różnych sektorach codziennego życia, oraz dla osób często pracujących z ludźmi. Szczególnie zalecana wszystkim kobietom oraz osobom zainteresowanych wejściem na tzw. drogę środka (drogę równowagi).

Przełączenie I jest tzw. „flagową” i podstawową sesją przeprowadzaną tylko i wyłącznie raz dla każdej osoby. Z sesji Przełączenie I mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. Efekty sesji stopniowo ukierunkowują odpowiednio każdego przez resztę życia.

 

PRZEŁĄCZENIE II

Sesja przesuwa poza średni i wyższy astral, może być potrzebna osobom, które wyszły już poza niskie poziomy astralne jednak boleśnie borykają się z energiami astrala średniego. Może być potrzebna osobom po Inicjacji w Wyższy Promień Uniwersalny jako ułatwienie do przejścia na dalsze poziomy lub osobom które samodzielnie podążają swoimi ścieżkami i utknęły. Przełączenie II jest sesją przeprowadzaną tylko i wyłącznie raz dla każdej osoby. Z sesji Przełączenie II mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. Sesja rozpoczyna harmonijny proces, którego czas trwania jest indywidualny dla każdej osoby.

 

PRZEŁĄCZENIE III

Sesja przełącza poza zniewalające poziomy kwantowości, bardzo poszerza  świadomość. Opuszczają nas blokady kwantowe i zaczynamy odczuwać swoją istotę. Jest to proces działający harmonijnie i dostosowujący się do możliwości danej osoby. Może być potrzebna niektórym osobom po Inicjacji 21 lub osobom, które samodzielnie podążają swoimi ścieżkami i utknęły. Po sesji stopniowo wzrasta ostrość odczuwania prawdy i fałszu. Wzrasta uważność do tej pory zaburzana przez poziomy kwantowe. Przełączenie III jest sesją przeprowadzaną tylko i wyłącznie raz dla każdej osoby. Z sesji Przełączenie III mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. Sesja rozpoczyna harmonijny proces, którego czas trwania jest indywidualny dla każdej osoby. Nie polecamy tej sesji dla osób początkujących.

 

PRZEŁĄCZENIE IV

Sesja stopniowo wprowadzająca na ścieżkę do prawdziwej wolności. Jesteśmy w stanie rozpoznać wszelką iluzję, zaczynamy doskonale odczuwać swoje ciało i stajemy się świadomi naszych prawdziwych blokad i rozpoznajemy gdzie są one umiejscowione. Wolność świadomości bardzo szybko ewoluuje co ma wpływ na całą naszą istotę. Stopniowo zaczynamy odczuwać w swojej istocie pojawiającą się prawdziwą moc i światło. Pojawia się coraz większe zrozumienie praw Wszechświata i samego Źródła. Stopniowo zaczynamy mieć dostęp do Mądrości Źródła. Dzieje się to dużo szybciej jeżeli wcześniej byliśmy inicjowani w Kanały Informacyjne. Sesja może być potrzebna dla osób po Inicjacji 21, lub osób które samodzielnie podążają swoimi ścieżkami i utknęły.  Przełączenie IV jest sesją przeprowadzaną tylko i wyłącznie raz dla każdej osoby. Z sesji Przełączenie IV mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. Sesja rozpoczyna harmonijny proces, którego czas trwania jest indywidualny dla każdego. Nie polecamy tej sesji dla osób początkujących.

 

POMOC: Sesje przełączenia I-IV mogą być potrzebne niektórym osobom w różnej konfiguracji. Nie każdy może potrzebować wszystkich czterech. Należy obserwować siebie i w razie potrzeby można się zgłosić na daną sesję, jeżeli przejście przez dane poziomy staje się uciążliwe. Sesje mogą okazać się też „deską ratunku” w niektórych momentach dla wszystkich, którzy samodzielnie podążają własnymi ścieżkami i przynieść im dużą ulgę. Wiemy jak to jest iść samemu.

 

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby się zgłosić na sesję.

Prosimy uprzejmie wpisać za imieniem i nazwiskiem numer przełączenia, które ewentualnie mielibyśmy wykonać.

 

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.