Co blokuje Twoją transformację.

Istnieje kilka  podstawowych czynników mających bezpośredni wpływ na Twoje postępy w przekształceniu do nowej częstotliwości. Postaram się je w skrócie przedstawić.

Na początek drastyczne stwierdzenie – głównie Ty blokujesz siebie. Ale zacznijmy od czynników spożywczych.

Czarna kawa mielona jest jednym z najbardziej zakłócających napojem. Kawa bezkofeinowa również. Kawę rozpuszczalną pozbawiam tu nawet statusu środka spożywczego. Wystarczy podlać takim roztworem raz roślinę aby się naocznie przekonać o zasadach jej oddziaływania.

Kolejnym działem spożywczym niekorzystnym, są wszystkie potrawy o odczynie silnie kwaśnym, bazujące na cieczy zwanej octem. Tym roztworem już nawet nie sugeruję podlewać roślin, ponieważ efekt będzie oczywisty. Ostatnim najbardziej ciekawym składnikiem żywności, ogłupiającym, oślepiającym  są WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU składniki typu „E”.

Emulgatory, konserwanty i im podobne polpszacze posiadają niezwykle silne właściwości ogłupiające i oślepiające świadomość. Wchodzą one w skład większości produktów spożywczych, dostępnych w masowych miejscach zagłady zwanych hipermarketami. Na chwilę obecną około 10% produktów z hipermarketów nadaje się jeszcze do spożycia ale na szczęście ich liczba powoli rośnie, lub jest zastępowana sklepami ze zdrową żywnością.

Alhohole….Alkohol wpływa bardzo interesująco na przeciętnego „Kowalskiego”. Obniża energię, otwiera dostęp do podłączeń niższych warstw astralnych, umożliwia kradzież energii przez pseudoczakry tworzone z poziomów astralnych. Najmniej blokującym, spożywanym w niewielkich ilościach produktem alkoholowym pozostaje wino wytrawne. Ogólnie jest to jedyny rodzaj alkoholu, który można jeszcze zaakceptować i to niezbyt często i tylko do pewnego etapu. Interesującym jest fakt, że alkohol działa zupełnie inczej na osoby o silnie rozwiniętej energetyce niż na zwykłych ludzi. Oczywiście znów pozostaje mi opisać własne doświadczenia, które mogą okazać się pomocne dla innych.

Silne aklohole z racji sposobu ich wytwarzania są czystą bombą energetyczną. Po spożyciu większej ilości nie jest się pijanym, natomiast zostaje uwolniona potężna energia, którą trudno opanować. Uczucie możliwości podniesienia średniej klasy amerykańskiej ciężarówki jest tu najtrafniejszym porównaniem. Kłopotem staje się spożytkowanie tej energii, ponieważ jej uwolnienie oznacza uczucie przeładowania energetycznego, będące jeszcze gorszym od uczucia przejedzenia. Trudno się tego pozbyć. Mogą o tym pamiętać osoby będące już jedną nogą w nowej energii, lecz wciąż wybierające się na imprezy. Warto wziąć pod uwagę, że najlepszym środkiem na dobre samopoczucie, jest analogiczna metoda do antykoncepcji – szklanka wody. Nie „przed” nie „po” tylko ZAMIAST.

Twoją transformację blokują również trudne energetycznie miejsca w których mieszkasz lub pracujesz na co dzień. Możesz je jednak bardzo łatwo oczyścić za pomocą technik opisanych na tym blogu. Miejsca to najmniejszy kłopot w procesie wznoszenia świadomości. Łatwo sobie można z nimi poradzić, tylko należy się tego nauczyć. Przy okazji oczyszczenia podnosimy również energię planety, której częstotliwość zmienia się w danym miejscu natychmiastowo po oczyszczeniu energetycznym.

Kolejnym punktem, nad którym nie mam zamiaru się zbytnio rozpisywać, to palenie papierosów. Wysokie energie nie są w stanie przyjąć ich jako kompana na drodze transformacji. Nie hamują one wzrostu wibracji, tylko utrzymują Twoją świadomość na smyczy. „Przepalony mózg” nigdy nie znajdzie ścieżki właściwej, na drodze do wyższych poziomów. Palenie papierosów powoduje również utrwalenie i utrzymywanie energii lęków i strachu, dla których również nie ma miejsca w nowych czasach.

Zdecydowanie najsilniejszym środkiem blokującym, są wszystkie bez wyjątku leki psychotropowe. Dokonują one niesamowitej blokady percepcyjnej, spustoszeń na poziomie świadomości i sprowadzają mózg ludzki do poziomu stałych wibracji warzywnych, które mają się nijak do stanu normalnej pracy tego organu. Osoby zażywające leki psychotropowe mają obecnie zerowe szanse na skok kwantowy, jeżeli tych leków nie odstawią. Działają one jeszcze silniej niż narkotyki.

Punkt ostatni, możliwe, że dla wielu najtrudniejszy do zaakceptowania. Samodzielnie blokujesz swój samorozwój. Blokujesz przez najzwyklejsze ludzkie lenistwo lub pozwalasz na działanie blokadom nałożonym na Twoją świadomość bez Twojej wiedzy. Brak działania zawsze oznacza stagnację. Stagnacja oznacza stanie w miejscu na ścieżce ewolucji. Stanie w miejscu oznacza cofanie się. (Osobom posiadającym kłopot stagnacji bardzo polecam zabieg OCI).

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nikt nie dokona procesu za Ciebie. Im szybciej zaprzęgniesz się do roboty tym prędzej powita Cię nowa era a nowa cywilizacja przyjmie Cię z otwartymi ramionami w swoje szeregi, gdzie wspólnie z innymi będziesz dzielić szczęście radość i niezależność, czego serdecznie wszystkim życzę.

Na koniec dodaję film, gdzie znajdują się odpowiedzi na inne pytania, film w języku angielskim.


What Happens If You Do Or Don’t Ascend przez Whitedevas

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.