Fenomeny Rezonansu Schumana

Nałożenie ludzkiej sylwetki na diagramy monitoringu rezonansu Schumana okazało się bardzo budującym eksperymentem. Po tej operacji przestałem mieć wątpliwości, że wszelka częstotliowość fal tego rezonansu jest przypadkowa. Każdy samodzielnie może zerknąć na poniższe ilustracje i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Pewnie wielu osobom „pokryje” się to z samopoczuciem i odczuwaniem (oraz reakcjami) danych obszarów ciała fizycznego.

Warto zauważyć, ze samopoczucie (reakcja) powodowane daną częstotliwością u wielu może być lekko opóźnione, generalnie do dwóch dni, a aktywowany w ciele proces może trwać i kilkanaście dni, jeżeli dany obszar wymaga silniejszego oddziaływania. Jest to spowodowane rozchodzeniem się fal na danym obszarze naszego globu. Wrażliwe osoby mogą czuć zmiany „na żywo”, a inne z opóźnieniem, ponieważ każda fala powoduje rozpoczęcie procesu oczyszczania i przekształcania w danym obszarze ludzkiej istoty.

Jeżeli ktoś do tej pory twierdził, że nic się nie dzieje, lub przeciwnie – twierdzi że dzieje się zbyt wiele i nie potrafił odnaleźć przyczyny, myślę, że rzut okiem na poniższe ilustracje może wiele wyjaśnić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Umieściłem sylwetkę człowieka w najbardziej czytelnych miejscach diagramów, jednak każdy za pomocą wyobraźni może sobie ją „przesunąć”.

Dzieje się wiele i pewnym jest, że  przechodzi się obecnie konieczne procesy, mało tego –  ktoś  w tym wszystkim ludzkości pomaga.

 

Comments are closed.