Pomocne informacje dla wszystkich

Wiedza jest drogowskazem a mądrość silnikiem twojego wyzwolenia. Dziś napiszemy krótką listę podpowiedzi dla różnych grup ludzi, dla wielu będzie to przypomnienie, dla innych nowe rzeczy. Zaczynamy!

DLA WSZYSTKICH POCZĄTKUJĄCYCH:

Coraz więcej nowych ludzi odczuwa potrzebę kontaktu z nami. To doskonale, ponieważ w obecnym czasie słyszy się i czyta wypowiedzi ludzi, którzy klną na czym świat stoi, narzekają, jęczą i marudzą. Temu czasem wręcz jazgotowi towarzyszy często odpowiedź „a co ja mogę zrobić?”, na zadane prez nas pytanie “a co Pan/Pani zrobiła aby to zmienić?”. Na wasze nieszczęście odpowiedź istnieje. Możesz zrobić i to bardzo małym nakładem z dobrym rezultatem.

Każdy człowiek w tej rzeczywistości może. Odpowiadamy na to pytanie jasno i dobitnie. Zacznij od zmiany jakości energii w swojej przestrzeni. Jak? Tak: Jeżeli każdy kto przeczyta ten artykuł zrobi sobie sesję OCI i OLR będzie to potężny krok do zmiany jakości życia. Wyjaśnienie: Im więcej ludzi otrząśnie się ze starych śmieci tym lepsza energia pojawi się w jego przestrzeni. Tą energią zaś będziecie automatycznie (z dużym podkreśleniem tego słowa) oddziaływać na wszystkie miejsca w których będziecie i ludzi w których spotkacie. Krótko mówiąc BĘDZIESZ MIEĆ WPŁYW na to co Ci nie pasuje. Bez roboty i przysłowiowego “kiwnięcia palcem”. Mamy świadomość, że robić się dziś nikomu nic nie chce, więc o to jest JASNA odpowiedź na pytanie „Ale co ja mogę ?”. Możesz mieć wpływ nie robiąc nic oprócz wprowadzenia zmian u siebie.

Mamy tu dla was bezterminowo specjalne pakiety na tą okazję, żeby nikt nie powiedział, że jest „drogo”. Patrząc na to, co ludzie wynoszą ze sklepów na kolejne „święta” raczej uważamy, że będzie bardzo tanio. Do inwestycji w nowy sprzęt może zatem w końcu jednak włożysz choćby skrawek elementu poszerzenia swojej świadomości? Wielka chwała dla wszystkich co mówią “TAK”.

Jeżeli do tej pory nie udało Ci się zaliczyć sesji OCI i OLR to wypełnij formularze pod tymi sesjami i wyślij odpowiedź do nas wraz z terminem sesji . Otrzymasz aż pięćdziesiąt procent zniżki na obydwie sesje. Dotyczy to tylko i wyłącznie sytuacji, w której będziesz korzystać z obu sesji. Aby Ci ułatwić to podane w naszej odpowiedzi kwoty donacji są już promocyjne czyli zawierają pięćdziesiąt procent zniżki w każdej sesji. Na pojedyńczą sesję rabat nie obowiązuje. Zatem OCI i OLR jako pakiet. Ktoś, kto miał już zrobioną jedną z tych sesji, może zaproponować do pakietu coś innego z pierwszego bloku sesyjnego na blogu (rzeczy podstawowych) i uzgodnimy wtedy wspólnie resztę.

Aby zachęcić wszystkich jeszcze bardziej do rozpoczęcia pozytywnych zmian, tym którzy będą wyrażali chęć, dorzucimy jeszcze w prezencie, czyli zupełnie bezpłatnie sesję, OOK (Odłaczenia od Księżyca). Terminy do uzgodnienia na maila. Ta sesja jest bezpłatna tylko w pakiecie z OCI i OLR. Wystarczy napisać w zgłoszeniu z terminami, że „biorę też OOK”. Każdy może też podać indywidualne terminy, najbardziej odpowiednie dla siebie, w przypadku, gdy proponowane przez nas we wiadomości zwrotnej okażą się mniej wygodne.

Zatem lepiej już być nie może. Pięknym jest, że jest coś, co możecie zrobić dla siebie i dla innych i jednak COŚ MOŻECIE ZROBIĆ. Szczerze mówiąc tylko tyle welu ludziom już zostało. Możecie też polecać to rozwiązanie. Na początku jest energia, ona przekłada się na jakość materii i zdarzeń. Zacznij też pić ormus. Ty też możesz.

DLA WSZYSTKICH KTÓRZY JESZCZE NIE DOTARLI DO INICJACJI 21:

Jesteście czynną energetycznie świadomością. Im więcej ludzi otrzyma znacznik PRAMATKI (prawdziwej, odwiecznej i rdzennej energii żeńskiej wyłonionej z Jedni) w postaci Inicjacji 21 tym szybciej będzie można liczyć na zmiany na Ziemi. Wyjaśnienie jest dokładnie takie samo jak w części dla początkujących.

DLA WSZYSTKICH PO INICJACJI 21:

Otrzymaliście piękny dar. Uczcie się i pogłębiajcie kontakt z Pramatką a co najważniejsze, uczcie się do niej zaufania. Pramatki nie usłyszycie w głowie. Pramatka wam POKAŻE. Nie słuchaj żadnych dialogów w głowie tylko PATRZ I CZUJ. Jeżeli tego się na początku nauczysz nie masz się czym martwić. Naucz się rozróżniania oraz rozpoznawania wiecznej mądrości Pramatki.

DLA WSZYSTKICH ZAAWANSOWANYCH (PO INICJACJACH NIE DOSTĘPNYCH Z POZIOMU BLOGA):

Uczcie ludzi zachowania spokoju. Pokazujcie im, to czego nie widzą, ponieważ tylko świadome zrozumienie prawdy może coś zmienić w ich życiu. Nie pozwólcie jednak aby cudze życie stało się częścią waszego, bądźcie życzliwi lecz stanowczy. Najważniejszą rzeczą dla was jest pogłębienie jedności z Pramatką oraz otwarcie się na jej mądrość i miłość.

DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH KONTAKTEM BEZPOŚREDNIM:

Kontakt telefoniczny i bezpośredni z nami jest dostępny dla wszystkich po inicjacji 21 – jest to jedyny warunek. Czasami zdarzają się wyjątki, ale wtedy to my proponujemy kontakt telefoniczny, jeżeli sytuacja tego wymaga. Normalnym codziennym kontaktem jest kontakt mailowy lub poprzez formularze z bloga. Wszystkie niezbędne informacje dla ludzi początkujących są w treściach na blogu oraz kursie kreowania własnej rzeczywistości. Polecamy czytać i słuchać wiele razy tej samej treści w odstępach kilkudniowych. Jak najbardziej ma to sens dla każdego. Jest przyczyna dla której dajemy słowo pisane zamiast podcastu czy video. Po prostu ta forma jaką serwujemy działa najlepiej na budzącą się świadomość, choć jest najbardziej czasochłonna do publikacji.

DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU:

Przypominamy wszystkim mniej uważnym, że cały czas jest dostępne u nas pewne wyjątkowe i magiczne urządzenie o nazwie polaryzator, którego zdjęć i opisu nie publikujemy w sieci ani nie wysyłamy mailem. Uważni wyhaczają je w jednym ze straszych artykułów. Urządzenie nosi się przy sobie. Można go używać świadomie zgodnie z instrukcją, lub pozwolić aby działało samodzielnie w naszej torebce, saszetce lub kieszeni. Polaryzator stabilizuje i “oczyszcza” waszą przestrzeń gdziekolwiek chodzicie czy jesteście. Działa zawsze i wszędzie, nie da się go zepsuć i jest praktycznie wieczny przy normalnym przechowywaniu, zatem można go przekazywać z pokolenia na pokolenie. Prosimy nie prosić o zdjęcia. Urządzenie jest tak wyjątkowe, że nie możemy umieścić wiecej szczegółów w sieci. Po prostu jeśli czujesz że to coś dla ciebie, wystarczy że napiszesz. Możesz je dołączyć też jako odpowiedź do listy “A co ja mogę zrobić?”. Możemy zapewnić, że polaryzator ma już wielu szcześliwych posiadaczy i wszyscy są zadowoleni. Urządzenie wykonujemy osobiście. Na spotkaniach indywidualnych (każdy człowiek po inicjacji 21 ma do nas nielimitowany dostęp bezpośredni) można wypróbować sobie polaryzator jeżeli ktoś ma ochotę. Na końcu listy (świadomie) umieszczamy nasze kryształy. Polecamy je każdemu bez wyjątku, ale bardziej od nich polecamy zacząć od sesji OCI i OLR.

Comments are closed.