E≠mc2

Być może dziś jest Twój wielki dzień, a być może nie. Być może dziś w twoim życiu stanie się coś ważnego, a być może nie. To ty zadecydujesz jaki będzie ten dzień. Dlatego skup się. Zrelaksuj. Zaczynamy. Wszystkie symulacje i iluzje w mojej przestrzeni stop ………………. Wszystkie symulacje i iluzje w mojej przestrzeni stop….. Co czujesz teraz? Czy coś się zmieniło? Czy potrafisz dostrzec jakąkolwiek różnicę? Zamknij oczy. I tak cię okłamują całe życie. Wyłącz na chwilę słuch. I tak cię okłamuje całe życie. Co czujesz teraz? Chwila analizy….Pierwsza komora symulacyjna w mojej przestrzeni stop…….. Co się stało teraz ? Jak zareagowało twoje otoczenie? Czy coś się zmieniło? Jak myślisz gdzie jesteś? Druga komora symulacyjna w mojej przestrzeni stop. Trzecia komora symulacyjna w mojej przestrzeni stop. Co się dzieje? Co czujesz? Czwarta komora symulacyjna w mojej przestrzeni stop….. Jak myślisz ile to potrwa? Dokąd może to zmierzać? Kim teraz tak naprawdę jesteś? Piąta komora symulacyjna w mojej przestrzeni stop. Czy może być ciekawiej? Czy to odliczanie kiedyś się skończy? Na jakiej cyfrze? Czy takiej reakcji można się było spodziewać? Wszystkie komory symulacyjne w mojej przestrzeni stop…….. Co pozostało oprócz Ciebie? Dlaczego przestrzeń nazwana po imieniu symulacją zareagowała? A może nie zareagowała? Czy to kolejna iluzja czy stan faktyczny? Jak możesz wytłumaczyć ten eksperyment? A co się stanie, gdy zamiast wyrazu stop użyjesz teraz wyrazu start? Czy masz na tyle odwagi aby to sprawdzić? Czy coś znów zacznie się zmieniać? A może nazwiesz to powrotem do normalności? A co według Ciebie jest normalne? Co jest normalne a co nie? Gdzie leżą granice twojej akceptacji a gdzie granice komfortu i normalności? Czy jesteś w stanie zaakceptować to, czego udało ci się doświadczyć, czy też uznasz to jako nieistniejące?

Czy na pewno E=mc2? Na ile według ciebie obecnie teoria względności jest poprawna bez znajomości bełkotu naukowego? Oprzyj się na doświadczeniach własnych sprzed minuty. A może E≠mc2. E – jest energią, m-masą, a c – prędkością światła. Czy te wartości będą aktualne w symulacji, czy również poza czasem i przestrzenią? Gdzie jesteś teraz i czym jest dla ciebie światło? Gdzie jesteś teraz i czym jest dla ciebie światło? Stop. Odpowiedz na to pytanie. Zastanów się po co pojawiają się te pytania właśnie dziś, właśnie u ciebie, właśnie teraz?

Czy udało Ci się zauważyć, że jeżeli energia nie wychodzi na zewnątrz pozostaje niezauważona? Czy twoje powyższe komendy były energią ukierunkowaną na zewnątrz? Czy pojawiły się jakieś zmiany wywołane tą energią? Czy w twoich rzeczywistościach wywołanych przez start i stop E będzie się równać mc2 czy też będzie różne? Autor tej teorii zaraz po odebraniu kolejnej Nagrody Nobla ponoć oświadczył, że może się mylić lub że teoria względności może obowiązywać tylko w pewnych okolicznościach. Jakie okoliczności miał na myśli? Czy mówił o rzeczywistościach symulowanych, czy prawdziwej rzeczywistości? Co ty uważasz teraz za prawdziwą rzeczywistość? Czy odważysz się na zdefiniowanie swoich własnych zależności na podstawie własnych doświadczeń ? Niekoniecznie matematycznie?

No spróbuj. Moja prawdziwa rzeczywistość to ………….. co tu wstawisz ? Czym zastąpisz wielokropek? Wiem, że znajduję się …………………. co tu wstawisz? Gdzie tak naprawdę się znajdujesz? Gdzie znajdujesz się ty a gdzie twoja świadomość? Ja jestem……………..a moja świadomość jest……………..Co wstawisz w te miejsca? Czy jesteś w stanie na podstawie dzisiejszego eksperymentu odpowiedzieć rzetelnie na to pytanie? Czy jesteś w gotowości na otrzymanie odpowiedzi? A może się boisz tej odpowiedzi?

Co teraz możesz że sobą zrobić? Czy może pojawiły ci się nowe definicje wyrazu „iluzja”? Czy może nadal zastanawiasz się czym jest „symulacja”? A czym zatem może być według Ciebie „Projekt Ziemia” w którym bierzesz czynny udział? Ponownie spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie „Gdzie jestem teraz”? Czy potrafisz? Czy odważysz się zakwestionować wszystko co do tej pory miało miejsce w Twoim życiu? Czy posiadasz nadal całkowitą pewność, że było to prawdziwe, czy już tej pewności Ci brakuje?

Co powiesz o sobie teraz? Czy niezauważalnie pojutrze będziesz w iluzji i symulacji czy postanowisz zabawić się w coś innego? Jaką zabawę można by stworzyć dla siebie? Czy byłaby prawdziwa, czy byłaby wersją testową gry? Co czujesz bardziej? Czy „łyżka nie istnieje” (cytat z trylogii Matrix) czy też wolisz żeby była realna?

Czy ważniejsze dla Ciebie jest prawdziwe życie w wolności świadomości i ciała fizycznego, czy egzystencja w nieprzewidywalnej iluzji i „plumkanie po duchowości i samorozwoju”? Co robisz „dla szpanu” a co dla siebie? Może wydawać Ci się, że zawsze to Ty wybierasz. Wybierasz pod warunkiem, że jesteś wolną istotą. Czy wystarczy Ci wolność świadomości, a może również myślisz o wolności ciała fizycznego? Do czego prowadzi to drugie? Do czego prowadzi kombinacja obu tych możliwości? Czy być może myślisz, że to jedno i to samo? Jak jest naprawdę? Czym w ogóle jest od teraz twoja prawda? Czy na pewno to co wybierzesz pojawi się w Twojej rzeczywistości, czy będzie nieco zmodyfikowane? Od czego to zależy? Czy od ciebie zależy, czy będzie to udawane czy prawdziwe, czy też nie do końca? Jakie okoliczności sprzyjają jednemu a jakie drugiemu? Jedno, jest pewne. Każdy twój wybór pojawi się zawsze w przestrzeni w której przebywasz. Pomyśl zatem jaką przestrzeń wybierasz……Wróć tu za jakiś czas i powtórz eksperyment.

Comments are closed.