Inicjacja w Promień Doskonałej Ochrony

protectionInicjacja jest przeznaczona dla każdego, dostępna również dla dzieci od 3 m-ca życia. Ma na celu wzmocnienie ochrony ludzkiej istoty przed wszelkimi agresjami zewnętrznymi, szczególnie z poziomów poza fizycznych. Już sama inicjacja wzmacnia naszą indywidualną ochronę wzrasta poczucie siły, witalności i pewności siebie. Inicjacja ochrania przed inwazyjną ingerencją pól morfogenetycznych sterujących świadomością zbiorową o zasięgu cywilizacyjnym, nie pozwala na umieszczenie w naszej świadomości niechcianych programów. Ochrania przed nieświadomym przyswajaniem cudzych prawd i przekonań, co można powiedzieć, jest plagą naszych czasów.

Inicjacja umożliwia utrzymanie własnej świadomości w procesie nieinwazyjnej ekspansji, co ułatwia szybsze przejawienie naszej prawdziwej wyższej tożsamości i jedności ze Stwórcą, a jednocześnie wyrywa z trybu „zombie”, na który cierpi większa część społeczeństw światowych.

U osób o chłonnej konstrukcji energetyczno-fizycznej inicjacja wysoce uodparnia na destruktywne czynniki zewnętrzne, a tym samym uniemożliwia niekontrolowane wchłanianie obcych form, które nam nie służą. W przypadku dzieci i młodzieży inicjacja skutecznie blokuje akceptację kłamstw i iluzji cywilizacyjnych, nie pozwala na programowanie podprogowe. Skutecznie blokuje dostęp programów zniewalających schodzących co jakiś czas z pól morfogenetycznych, działa jak filtr ochronny świadomości indywidualnej.

Jest to nieodzowna inicjacja dla wszystkich ludzi myślących o świadomym życiu i świadomym istnieniu. Każdy świadomy rodzic powinien pomyśleć o tej inicjacji pod kątem własnych dzieci a przede wszystkim siebie, aby uchronić dzieci przed kopiowaniem przejawiających się form destruktywnych u rodzica. Inicjacja jest również dostępna dla zwierząt. Często bywa, że nasze pupile biorą na siebie część naszych „bagaży” mimowolnie, co kończy się przeważnie u nich przewlekłymi chorobami. Wszyscy posiadający takie zwierzątka powinni również pomyśleć o takiej inicjacji właśnie dla nich, co automatycznie stopniowo zmniejszy chłonność zwierzęcia na takie formy.

Inicjacja jest w pakiecie z programowanym kryształem wspomagającym jej działanie, czyli każdy korzystający z inicjacji otrzymuje taki kryształ pocztą do domu.

Wypełnij poniższy formularz aby poznać szczegóły i najbliższe wolne terminy dostępne na inicjację.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.