Przełączenie

 

przelaczeniePrzełączenie jest wyjątkowo unikalną sesją, która pomaga w rozpoczęciu synchronizacji całej istoty ludzkiej do kontaktu niezakłóconą energią Źródła.

Podczas sesji odłączane są na poziomach pozafizycznych wszystkie zbędne balasty energetyczne, nie służące dalszemu rozwojowi a w ich miejsce zostają ustanawiane miejsca dla nowych energii służących transformacji, uzyskaniu harmonizacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz integracji na poziomach fizycznych i metafizycznych.

Podczas sesji następuje synchronizowanie pól elektromagnetycznych torusa serca oraz całej istoty do punktów pól elektromagnetycznych wszechświata, zgodnych wibracyjne z daną osobą i jej ścieżką rozwoju. Umożliwia to przyspieszenie tzw. powrotu do źródła świadomości, czyli uzyskanie balansu i równowagi wewnętrznej na wszystkich poziomach, naruszonej przez system trójwymiarowej holograficznej rzeczywistości.

Oprócz tego, sesja aktywuje zupełnie nowe połączenia służące ponoszeniu poziomów syntezy światła komórek, a tym samym synchronizacji i uporządkowania zdysbalansowanych kodów DNA, co w rezultacie prowadzi z biegiem czasu do aktywacji świadomego dostępu do świadomej wielowymiarowości, czyli trwałego ustanowienia podłączenia do Źródła, szczególnie u kobiet, które obecnie powinny stale pracować na odnowieniu połączenia z Pramatką ( Najwyższą Istota Stwórczą  / Źródłem).

Jedną z dodatkowych zalet sesji Przełączenia jest dokonanie najważniejszych i najpotrzebniejszych w obecnej chwili dla danej osoby zmian na wszystkich poziomach. Dla każdej osoby odczucia i zmiany są bardzo indywidualne, u jednych odczuwalne zmiany następują już w trakcie sesji, u innych zaś po jakimś czasie i stopniowo. Szczerze uważam, że zaraz po Inicjacji w Kanały Informacyjne jest to najbardziej polecana sesja, którą powinien odbyć każdy, komu zależy na przyśpieszeniu własnego samorozwoju.

Sesja Przełączenia jest szczególnie zalecana dla osób dążących do szybkiego podwyższania własnej jakości, będących na tzw. autostradzie rozwoju osobistego, dla osób, które odczuwają silny dysbalans w różnych sektorach życia, oraz dla osób często pracujących z ludźmi. Szczególnie zalecana wszystkim kobietom.

Przełączenie jest tzw. „flagową” sesją przeprowadzaną tylko i wyłącznie raz dla każdej osoby. Z sesji Przełączenie mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. Efekty sesji stopniowo ukierunkowują odpowiednio każdego przez resztę życia !

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy

 

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.