Przykład „NISKIEGO” channelingu.

Proszę wszystkich o porównanie tego channelingu z innymi. Z pewnością zwrócicie uwagę na ważną rzecz. W ŻADNYM channelingu „ze światła” nie ma tylu NEGATYWNYCH ZWROTÓW i WYRAZÓW. Po co są używane te zwroty? Czy wiesz, że Twoja podświadomość w pierwszej kolejności przyswaja SENSACJE i za ich pomocą PROGRAMUJE CIĘ !? Czy w innych znanych Ci przekazach występuje tyle negatywnych wyrazów jeden po drugim? Przeczytaj proszę channeling poniżej i zastanów się jaki cel mają te seryjne negatywne zwroty i wyrazy. Czy tak powinien wyglądać channeling ze światła ?

Czy światło używa tylu negatywnych przymiotników następujących po sobie seryjnie w treściach ? Publikującym tego typu channelingi sugeruję po raz kolejny zastanowić się czy przygotowali się należycie do misji którą wybrali, czy tylko jak małpki wklejacie to co wam rzucono do tłumaczeń. A może wasze ego jest tak silne, że zaślepia zdrowy rozsądek i wszystie inne wartości? Zamiast pomagać ludziom, dajecie im do czytania treści blokujące i programujące w zupełnie przeciwnym kierunku niż rozwój świadomości. A może sami należycie do „Ciemnych”? Po przeczytaniu tego channelingu uważnie (gdyby był nieedytowany i niezabezpieczony) normalnie zostaje w głowie potężna grupa śmieci w postaci przymiotników, rzeczowników i sytuacji programowo wymuszających zachowania, z których jeżeli sobie zdasz sprawę – złapiesz się za głowę.

Channeling został zabezpieczony, nikomu nie wyrządzi szkody i jest w pełni bezpieczny.

Pragnę zwrócić uwagę, że ten przekaz jest jeszcze „w miarę” przyzwoity, jeśli przyjąć definicję słowa „przyzwoitość” bardzo ogólnikowo. Nie trzeba być alfą i omegą aby rozpoznać cel treści, tu nawet wystarczą podstawy podstaw psychologii i programowania neurolingwistycznego. Oto channeling. Pogrubiono zwroty i zdania programujące, sugerujące, sterujące, orzekające oraz kombinacje zwrotów programujących na obawę, strach i lęk, oraz programujących na wybrane kody behawioralne. Każdy może łatwiej zobaczyć co czyta.

Wystarczy odrobina spostrzegawczości i inteligencji wewnętrznej aby zobaczyć, czym zostało to naszpikowane:

Channeling:

1. Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz.  Jest tak różnorodna i żarliwa aktywność na świecie, nawet pracownicy Światła mogą mieć trudności, aby połączyć wszystkie punkty pokazujące, że Światło obala wysiłki ciemnych na każdym kroku.  Jest to budujące, że wielu z was prawidłowo dostrzega, że Iluminaci używają już tylko jedyną taktykę, która pozostała w ich arsenale: strach.  Rozmowy na temat prewencyjnych uderzeń wobec Iranu, aby zapobiec  możliwość tego kraju wyprodukowania broni nuklearnej, możliwość ataku terrorystycznego na Nowy Jork; możliwość kolejnego trzęsienia ziemi w Japonii; możliwość, że Korea Północna może stać się na tyle groźna, aby spowodować wojnę w Azji Południowo-Wschodniej.

2. Z naszego punktu widzenia, który pozwala na oglądanie świadomości zbiorowej, wiemy, że niewielu kupuje takie scenariusze i żaden nie jest częścią przeznaczenia Ziemi.  Nawet ci, którzy nadal drzemią w jakimś stopniu rozumieją, że te obecne momenty szybko prowadzą do Złotego Wieku Ziemi i wspomagają Światło odmawiając życia w strachu “możliwości”.

3.  Niemniej jednak, pozwól nam w tym miejscu odpowiedzieć na pytanie czytelnika:  “Strach może być skierowany pozytywnie, więc dlaczego wciąż powtarzasz, że musimy być poza strachem?“  Mówimy “bądź poza strachem”, ponieważ jego powiększona energia zapobiega Światłu na dotarcie do świadomości, w ten sposób utrzymując osoby pogrążone w trzeciej gęstości, niezdolne do rozwoju duchowego i intelektualnego.  Strach wyklucza należyte rozumowanie, zdrowy rozsądek, logiczne pytania i wolę, aby powstać przeciwko tyranii i korupcji.  Dlatego marionetki w rękach sił ciemności były w stanie kontrolować ludzi Ziemi przez wiele tysiącleci.  Ciemni “karmią się” energią strachu – bez niego nie mogą istnieć! .

4. Z uniesieniem, widzimy redukcję strachu w zbiorowej świadomości, ale jest jeszcze silny indywidualnie.  Poprzez uniwersalne prawo przyciągania, energia bojaźliwych osób wychodzi do Wszechświata i przyciąga pasującą energię, jak bumerang wraca i niesie ze sobą jeszcze bardziej trwożne okoliczności dla osoby do doświadczania.  Każdy, kto “flirtuje” ze strachem w przekonaniu, że może on być ukierunkowany pozytywnie, igra z ogniem.  Mogłoby być mylące, że potężna negatywna energia ze swoim bardziej potężnym przeciwieństwem: pozytywnością życia niezachwianie w Świetle, co daje podstawy do pewności siebie, duchową siłę, odwagę, mądry osąd i determinację, mogłaby przezwyciężyć napotykane trudności. .

5. Prawdą jest, że miliardy żyją w okropnych warunkach, które są gorsze lub trwają dłużej niż jest to konieczne, aby zakończyć aspekty ich umów duszy.  To właśnie w tych przypadkach kontrakty są zmodyfikowane na poziomie duszy tak, aby  osoby te mogły opuścić wcielenie na Ziemi przed zakończeniem innych prowizji  karmicznych, a przez łaskę Bożą, są one uznane za w pełni zakończone karmy trzeciej gęstości.  W innych przypadkach, oryginalny kontrakt wymaga krótkiego życia w tych strasznych okolicznościach i to wystarczy, aby zrównoważyć inne wcielenia i dusze posuwają się do przodu w duchowej ewolucji.  W obu przypadkach podwójne korzyści to: znika energia strachu poprzednio obecna na tej planecie i te dusze następnie przesyłają swoje światło z Nirwany na Ziemię. .

6. Podczas tego bezprecedensowego czasu we Wszechświecie jeszcze inny sposób łaski Bożej jest oferowany.  Rozwinięte dusze ochotniczo biorą na siebie część najtrudniejszych karmicznych doświadczeń słabszych dusz, tym samym pozwalając im zakończyć inne prowizje kontraktu.  Na poziomie duszy poruszają się one wspólnie, dzięki czemu słabsze dusze są wzmocnione i mogą ewoluować z trzeciej gęstości.  Jest w zwyczaju, aby duchowo rozwinięte fizyczne cywilizacje pomagały słabszym, które proszą o pomoc – to jest dokładnie to, co wielu z nich z bliska i z daleka robi dla Ziemi i dla was!  Jednakże, w tej wyjątkowej epoce, ta współpraca na  poziomie duszy również jest dostępna dla duchowego rozwoju – jeszcze jeden przykład bezgranicznej miłości świetlanych istot. .

7. Teraz więc, dzięki drobiazgowym zaaranżowaniom gwarantującym, że wszystko jest zgodne z waszymi prawami, górna warstwa Illuminati w bankowości i przemyśle kredytowym została usunięta ze swoich stanowisk i czeka na prawne sankcje.  “Czując gorączkę”, inni odchodzą dobrowolnie i odzyskiwanie fortun ukradzionych przez Illuminati jest w toku.  Dowódcy wojskowi współpracują z siłami Światła utrudniając agresję wojsk nadal po stronie Illuminati i zniszczenie niektórych ich jamistych, podziemnych obszarów wstrzymała potworne eksperymenty i inne tajne działania. .

8.  W ciągu najbliższych miesięcy, rządowe wstrząsy przerzedzą członków Illuminati lub tych działających pod ich kontrolą i osoby o moralnej i duchowej integralności wkroczą.  Nowe rządy zrodzone w “arabskiej wiośnie” będą ustabilizowane i tyrańskie reżimy upadną.  Pleniąca się korupcja w międzynarodowych korporacjach spotka się zasłużonym końcem.  Dyrektorzy, którzy służą interesom ludności pozostaną, a ci, co są chciwi i służący sobie odejdą.  Gospodarka krajów w  zbankrutowanym stanie nie będzie pomyślnie odbudowana.  Globalna gospodarka osiągnie dno i honorowy system rozpocznie działalność na całym świecie.  Wojny, przemoc, oszustwo, ucisk i cenzura mediów ustaną stopniowo, gdy ciemne serca i umysły pomiędzy wami będą opuszczać planetę.

9. Nie może być inaczej, po prostu, to jest fizyka, która reguluje życiem w tym Wszechświecie.  Gdy Ziemia nadal, w szybkim tempie kontynuuje swą drogę do sukcesywnie wyższych płaszczyzn, nic z niskich wibracji w jakiejkolwiek formie – ciał fizycznych, wywrotowych planów, kradzieży, nieuczciwości, niesprawiedliwych ustaw prawnych, więzień, bigoterii, okrutnych zwyczajów i  czynów – nie może przetrwać.

10. Idąc dalej, nie, to nie będzie zupełnie jak religie będą “całkowicie odrzucone i zastąpione przez uniwersalne prawa Złotym Wieku”.  Kiedy prawdy wyjdą na jaw, że nauka i duch to jedno i to samo, i że dogmaty religijne zostały zapoczątkowane przez pierwszych liderów kościoła i państw w celu kontroli mas, ludzie, których świadomość wzrosła ponad ograniczenia trzeciej gęstości będą stosować się do duchowych aspektów swoich religii, a dzielące, kontrolujące aspekty odpadną na bok.

11. Jedną z prawd, która wyjdzie na jaw jest to, że syjonizm, który przez ciemną intencję został skojarzony równoznacznie z judaizmem, faktycznie jest wojowniczym ruchem politycznym Iluminatów, a jego celem od ponad sześciu dziesięcioleci było tworzenie konfliktu i niestabilności na całym Bliskim Wschodzie.  Syjoniści, którzy sprawowali silny wpływ wewnątrz i w cieniu głównych rządów i ich sił wojskowych, nie reprezentują żydowskich ludzi w Izraelu, czy gdziekolwiek indziej.  I jak wszystkie inne frakcje Illuminati, zostały one zaangażowane w celu globalnej dominacji.

12. Chociaż Semici są różnego pochodzenia etnicznego i religijnego, syjonistom udało się przekonać wielu, że “antysemityzm” jest wyłącznie uprzedzeniem wobec ludu żydowskiego i opozycyjnym prawem Izraela do samoobrony przed jego “wrogami”.  Poprzez te jawne zniekształcenia uzyskali nie tylko sympatię świata, ale także ogromne fundusze obronne od sojuszników Izraela, a szczególnie Stanów Zjednoczonych, z których wszystkie służyły do zwiększenia ogromnych zysków Illuminati i ich machiny przemysłowo-wojskowej.

13. Oprócz sterowania masami poprzez dogmatyczne nauczania, religie służyły do ciemnego celu podziałów do tego stopnia, że spowodowało to wielowiekową traumę i rozlew krwi.  Dowodem są wyprawy krzyżowe, wojny pomiędzy katolikami i protestantami, pogromy Żydów, egzekucje “bluźnierczych” osób, które odmówiły “wyparcia się swych poglądów”.

14. Podziały od dawna były skutecznym narzędziem ciemnych.  Nie zadowalając się  podziałem ludzi tylko poprzez religie, rozdzielili was na inne sporne obozy poprzez dołączanie etykiet do warstw społecznych, ideologii i filozofii, rodzajów rządzenia i partii politycznych, a także poprzez etykietowanie “spiskowca teorii” każdego, kto kwestionuje oficjalne stwierdzenia o każdej sytuacji lub zdarzeniu.  Te rozdzielanie  utrzymywało dualizm w rozkwicie z pokolenia na pokolenie, co pogrążało ludzkość w mentalności trzeciej gęstości.  Cieszcie się z nami, że dwoistość odgrywa ostatnią scenę swojego bardzo długiego przedstawienia na tej planecie!

15. Czy owady szkodliwe dla ludzi i zwierząt są w czwartej gęstości?  Nie.  W istocie całe życie we Wszechświecie pochodzi od Boga poprzez esencję miłości-światła  Stwórcy i taka jest dusza.  Jednak ciemność skaziła streamery energetyczne wielu form życia, które stały się szkodliwe dla cywilizacji trzeciej gęstości.  Życie ziemskie jako ślimak, maleńkie formy wodne lub szkodliwe owady może być krokiem w górę ewolucyjnej drabiny dla osób, które kiedyś miały inteligencję i zdolność rozumowania, ale których wybory wolnej woli podczas fizycznych wcieleń stały się tak ciemne, że spadły do prymitywnej egzystencji pierwszej gęstości.

16. Czy czarni ludzie mają jakąś specjalną karmę?  Nie, ani też ludzie z innej rasy na Ziemi.  Każdy z was miał wcielenia w różnych rasach, płci, formach ciał i cechach, relacjach, predyspozycjach, poziomach inteligencji, wierzeń i lokalizacjach w tym Wszechświecie, a przy okazji każdy z was dokonał kontraktów duszy w celu osiągnięcia równoważącego doświadczania.  Selekcja, jaką każdy z was w tym życiu zrobił  jest tak wyjątkowa, jak każdy z was.

17. Jak mogę trzymać się wytrwale Światła, gdy członkowie mojej rodziny są w najgłębszej ciemności?   Wasze myśli, przekonania i szczere uczucia są znane tylko wam i w sobie można zawsze trzymać wasze Światło.  Znacznie można pomóc po cichu “nadając” skłonnym do ciemności członkom rodziny właściwości Światła jakie chciałbyś, aby mieli.  “Widzenie” ich w Świetle może obniżyć twoje uczucia  ograniczenia przez ich ciemne aspekty.

18. Proszę pamiętać, że umowa rodzinna jest wykonana z bezwarunkową miłością do siebie.  Ponieważ umowa ma na celu korzyść każdego uczestnika, niektórzy są “ciężcy” dla własnego równoważenia, co pozwala innym doświadczyć tego, czego potrzebują do osiągnięcia równowagi i wszyscy mogą podążać  w rozwoju swej duszy.  Żaden z uczestników świadomie nie zna roli jaką wybrał i wszyscy są odpowiedzialni jedynie za swoje własne decyzje i działania.  Nie możesz kontrolować działań członków rodziny, o których myślisz, że są w ciemności, ale możesz kontrolować swoje reakcje – reagowanie w Świetle umożliwia przepływ lekkości ducha w tobie i promieniuje na zewnątrz do wszystkich wokół ciebie.

19. Jak ludzie będą racjonalizować większą liczbę zgonów, gdy planeta zbliża się do czwartej gęstości?  Najprawdopodobniej ludzie, którzy tkwią w świadomości trzeciej gęstości będą przypisać śmierć oczywistym przyczynom, a nie spekulować na temat możliwości, że “wyższy cel” jest w to zaangażowany, a ludzie, których świadomość została podniesiona przez Światło będzie rozumieć co się wydarza.  Naturalnym jest mieć żałobę, kiedy ukochane osoby umierają, ale przewidując, że ich życie jest w chwale Nirwany także pozwoli na poczucie szczęścia dla nich.

20. Co możemy powiedzieć małym dzieciom, których rodzice zdecydują się raczej umrzeć niż zmienić swoje przekonania religijne i kto będzie się opiekował wszystkimi dziećmi, które zostaną sierotami?  Wybór o tym, kiedy opuścić to życie jest na poziomie duszy w oryginalnych lub zmodyfikowanych umowach i nikt nie zna nawet swojego własnego kontraktu, znacznie mniej kogokolwiek innego.  Wszystko, co możesz wiedzieć o czyjejś śmierci jest to, że przyczyną był wypadek samochodowy, na przykład, czy rak, niewydolność serca, tętniak lub każda inna diagnoza lekarska.  Także jest nierozważnie, aby myśleć, a tym bardziej zakładać, że religijnie pobożni ludzie, którzy umierają, gdy ich dzieci są małe zdecydowali się to zrobić raczej niż zmienić swoje przekonania.

21. Jawna pobożność dla religii nie jest taka sama jak to, co jest w czyimś sercu i umyśle.  Osoby, o których myślisz, ze nigdy by nie uwierzyły w coś, co jest sprzeczne z nauczaniem ich kościoła mogą słuchać wiadomości na poziomie duszy i odwrotnie, niektóre z najciemniejszych osób między wami uczestniczą w nabożeństwach, a nawet posiadają wysokie stanowiska kościelne.  Proszę, nie stawiajcie żadnej osoby  w kategoriach  “wyboru odejścia”, tak jak już wspomnieliśmy we wcześniejszych przekazach. ( Przypis autora blogu: Czy do tej pory nie odnosiłeś wrażenia, że czytasz artykuł ze strony głównej gazety politycznej? )

22. Jeżeli oboje rodzice umrą, ich dzieci będą pod opieką ich członków rodziny, przyjaciół lub prawnych opiekunów, którzy wkroczą, tak jak dzieje się to do tej pory.  Ze wzrostem świadomości tak samo, jak wibracyjnych poziomów, dzieci są bardziej świadome i odporne niż myślisz.  A kiedy telepatyczne połączenie się otworzy, one i ich rodzice będą mogły dyskutować o czymkolwiek zechcą.

23. Pomówmy teraz o rodzinach, którzy się smucą po śmierci swojego dziecka. Ostatnio znajomy mojej matki zapytał, czy mógłbym zaoferować pocieszające słowa dla rodziny czteroletniego Filipa, który dzielnie walczył z białaczką, dopóki jego wątły organizm poddał się.  Esmeralda, którą moglibyście nazwać moją chrześniaczką, zarządza opiekowaniem się dziećmi w Nirwanie, i to byłoby najbardziej właściwe, że przyznamy jej prośbę o  przesłanie wiadomości dla rodziny Filipa.  Jego matka dała pozwolenie na udostępnienie słów Esmeraldy, dzięki temu mogą one dać komfort dla wszystkich rodzin, których dzieci żyją w ziemskim świecie duchów.

——————————————————————

Witaj, moja droga babciu na Ziemi.  Moją radością jest z tobą porozmawiać i przekazać wiadomość dla rodziny Filipa.  Poszłam się z nim spotkać, jaki piękny chłopczyk!  To była krótka, powitalna wizyta w delikatnym obszarze terapii, gdzie dbające dusze są z nim nieustannie podczas gdy jego ciało (astralne – tłum) wzmacnia się po długiej chorobie.  Już Philip uśmiecha się i śmieje się, a jego oczy się skrzą! Wkrótce będzie on ze mną i przyjrzymy się wielu różnym domom, aby mógł zdecydować, gdzie chce na początku zamieszkać.  Domy różnią się wielkością, kolorami i stylem wewnątrz i na zewnątrz i architektura krajobrazu różni się też, chociaż wszystko jest piękne.  Może zdecydować się mieszkać w tropikalnym otoczeniu lub takim z pastwiskami dla koni, krów i innych zwierząt, lub w jednym z domów nad jeziorem lub w górach, jakiekolwiek środowisko najbardziej mu się spodoba.  Pozwolę Filipowi, aby dokonał wyboru, w jaki sposób zechce podróżować w naszym poszukiwaniu domu – autobusem, samochodem, pociągiem, lub możemy wybrać się na wycieczkę łodzią, a nawet samolotem. Muszę wam powiedzieć, że istnieją dwie podstawowe grupy dzieci, które przychodzą, młodzieńcy tacy, jak Filip, którzy byli bardzo kochani i pod opieką innych, i których życie było w strasznych warunkach, takich jak strefy wojenne, obozy dla uchodźców lub “zapomniani ludzie”, którzy są chorzy i głodujący.  Ci z drugiej grupy najpierw mieszkają w innym miejscu, gdzie każde dziecko otrzymuje taką obfitość miłości i uwagi, że wkrótce cały smutek i wspomnienia o strasznych warunkach rozpływają się.  Wtedy te dzieci łączą się z tymi w pierwszej grupie i rozpoczynają  zdrowe, szczęśliwe i aktywne życie. Obie grupy są podzielone według wieku przez pewien czas tak, aby otrzymały opiekę, uwagę i nauczanie odpowiednio dla nich.  Na przykład, niemowlęta potrzebują specjalistycznej opieki i większą uwagę,

(przypis autora blogu: W tym miejscu nastąpiło już całkowite odłączenie „niskiego kanału”, pomimo usilnych wcześniejszych prób przejęcia. Zauważ jak diametralnie różni się dalszy przekaz (!) ))

której dzieci w wieku Filipa i starsze nie potrzebują, ale wymagają wiele innych rodzajów sytuacji i instrukcji do pielęgnowania swoich zainteresowań i uzdolnień.  Każde dziecko jest traktowane jako unikalna istota, jaką on lub ona jest – nic z surowości lub oczekiwań przystosowania się nie jest częścią tutejszego życia. Wszelakie pożywienie jest zgodne z tym, co nazywacie “bezcielesnym”, ale nasze ciała na pewno są widoczne dla nas wszystkich!

Mamy wiele rodzajów smacznych owoców, warzyw i zbóż – nie ma mięsa, ale są rośliny produkujące mięsne smaki i cudowne soki i różnego rodzaju zupy z różnymi przyprawami. We wszystkich domach, oprócz żłobków, opiekunowie prowadzą Rodzinną Godzinę, gdzie każde dziecko ma swoją kolej do mówienia o swojej ziemskiej rodzinie.  Zakres ich indywidualnych więzi miłości jest oczywista, a w przypadkach, gdy niewiele uczucia i uwagi dostały, dziecko jest zachęcane do zrozumienia i uczucia przebaczenia.  Można by to nazwać częścią modlitwy Godziny Rodzinnej. Nauczanie jest w zależności od wieku i zrozumienia.

Filip rozpocznie w klasach z dziećmi w jego wieku i może on robić postęp w studiowaniu tak szybko jak to lubi i wybierać zagadnienia będące przedmiotem jego zainteresowania. Istnieje wiele form, odpowiednich do wieku, rozrywek  – spektakli, festiwali muzycznych, filmów, programów komediowych i różnych gier w pomieszczeniach i na zewnątrz, i sportów takich, jak pływanie, tenis, turystyka i łyżwiarstwo.  Często starsze dzieci uczą młodszych i także uczą ich dobrych manier i innych uprzejmości, jak się ubierać zawiązać buty, budować coś z klocków, puszczać latawce, budować modele statków i samolotów i czytają im opowieści – to jest tak samo jak duzi bracia i siostry na Ziemi!  Ale specjalnie przeszkoleni opiekunowie zawsze są świadomi każdej działalności, więc proszę nie myślcie, że dzieci są pozostawione samym sobie, aby decydować co jest stosowne a co nie! Każdy może porozumiewać się telepatycznie, ale zwłaszcza młodzież lubi mówić.

A  co to za radość słyszeć ich śmiech z brzmienia słów w ich różnych językach! Patrząc w przyszłość, Filip wzrośnie w posturze i w wiedzy szybciej niż dzieci na Ziemi i stopniowo będzie przypominał sobie inne życia jego skumulowanej duszy.  Ale zawsze on będzie tylko Filipem!  Stanie się znacznie mądrzejszy i bardziej inteligentny, bardziej kompetentny i duchowo świadomy niż mógłby w długim życiu na Ziemi, ale jego miłosne więzi z rodziną ziemską nigdy się nie zmienią. Moja droga babciu, dziękuję ci za zapis mojego opisu życia tutaj w celu, aby rodzina Filipa łatwo mogła wyobrazić sobie go w tych okolicznościach jakie wyjaśniłam.

********** Dziękuję, mamo.

24. Z tą podnoszącą na duchu wiadomością i naszą bezwarunkową miłością, zegnamy się z wami w tej chwili.

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.