Kanały Informacyjne

4756657Kanały Informacyjne są wyjątkowym darem na ścieżce rozwoju osobistego. Prestiżowa inicjacja, która dla wielu może okazać się najcenniejszą rzeczą jaką udało im się otrzymać podczas swojego życia.

Potęgę Kanałów Informacyjnych dostrzega się szczególnie po dłuższym czasie, ponieważ im więcej rozumiemy, tym więcej widzimy, a im więcej widzimy i rozumiemy tym więcej wiemy. Wiedza ta zaś przekłada się na jakość naszego życia i jest to wspaniałe.

Kanały Informacyjne otwierają trwały dostęp do wyższej wiedzy i zrozumienia, dają możliwość umieszczenia się zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie jeżeli tylko wyraża się taką intencję. Ich użytkowanie w odpowiednich rękach na zawsze może wyeliminować na pewnym etapie całkowicie tzw. element przypadku w życiu takiej osoby, a na wyższym etapie zaawansowania, zwyczajnie będzie się to działo automatycznie.

Z biegiem czasu zaczyna się świadomie zauważać zmiany i „wahania” w codzienności, zaczyna się po prostu WIEDZIEĆ o możliwościach wydarzeń bez potrzeby szukania informacji gdziekolwiek. Pozwala to oczywiście na pełne poczucie spokoju w twoim świecie. Zaczynamy „czuć i wiedzieć” zamiast poszukiwać w niepewności. Inicjacja w kanały informacyjne wspomaga również i rozwija zaufanie do własnej osoby i intuicji, ustanawia doskonalsze połączenie z własną prawdziwą tożsamością i rozwija je. Z biegiem czasu zaczyna się widzieć i rozumieć, wszystkie otaczające nas schematy rzeczywistości, oraz pozwala na skuteczne i świadome kierowanie biegiem wydarzeń. Czujemy bez żadnych wątpliwości co jest dla nas doskonałą ścieżką, a co powinniśmy porzucić. Przy odrobinie doświadczenia nasze „prowadzenie” staje się to automatyczne. Wtedy przestajemy się martwić o wszystko.

Kanały informacyjne są obecnie dostępne dla każdego. Rozwijają się wraz z człowiekiem, a ekspansja ta jest bardzo zauważalna.

Kanały Informacyjne są bardzo osobiste. Nie używa się ich do pomocy innym, służą tylko i wyłącznie nam samym, podnoszą z każdym dniem jakość naszego życia i pozwalają na wgląd w dotychczas nieznane nam obszary.

Osoby, które śledzą ten blog dłużej wiedzą, że informacja o tych kanałach była nieaktywna bardzo długo (istniał tylko nieaktywny odnośnik na stronie głównej). Miało to miejsce dlatego, ponieważ znając z własnego doświadczenia działanie Kanałów Informacyjnych, które testowałem przez siedem lat, długo zastanawiałem się, czy w ogóle udostępnić je publicznie i mówiąc zupełnie szczerze, do tej chwili nie wiem, czy informacja o nich nie zniknie ponownie z tego bloga. Po prostu szczerze uważam, że pewne obszary wiedzy powinny być dostępne tylko dla osób, które użyją tej wiedzy właściwie i są na nią w pełni gotowe. Dlatego Inicjacja ta na chwilę obecną jest udostępniania wyłącznie czasowo.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną inicjacją w Kanały Informacyjne wystarczy wypełnić poniższy formularz, otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.

Obecnie te inicjacje są niedostępne dla ogółu. Czas wznowienia nieznany. 

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.