Odcięcie od Księżyca

Księżyc jest sztucznym satelitą Ziemi, która została umieszczona na własnej orbicie w konkretnych celach. Wszyscy wiemy, że całe życie, klimat, cykle życia na naszej planecie są uzależnione od księżyca.

Właśnie między innymi dlatego nasza planeta jest przeludniona, właśnie dlatego występują huragany, klęski żywiołowe. Mają miejsca wahania nastrojów, nasze samopoczucie zmienia się.

Na dziś ustalone wnioski na podstawie badań są jednoznaczne: księżyc wpływa bardzo negatywnie na rozwój świadomości sporej części cywilizacji.

Moje osobiste doświadczenia ukazały, że wpływ księżyca jest tak ogromny, bywa, że blokuje transformację i podwyższanie wibracji własnej wielu istot obecnej na naszej planecie.

Dlatego jakiś czas temu odłączyłem się od wpływu księżyca i odseparowałem całkowicie od zależności wpływu tego sztucznego ciała niebieskiego.

Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. W ciągu 24h nastąpiło kilkudziesięciu procentowe podwyższenie jakości samopoczucia, nastąpiło bardzo silnie odczuwalne, kolejne już na mojej ścieżce „uwolnienie” umysłu, nastąpił pełen „skok” na kolejny szczebel samorozwoju. Cztery dni później nastąpiła kolejna ekspansja samoświadomości i wstąpiło we mnie poczucie wielkiej wolności i niezależności. Kontrola i wpływ silnego czynnika zewnętrznego została po prostu przerwana. W tydzień po odłączeniu wszystko się ustabilizowało, zmieniło się samopoczucie, a szczególnie zmieniło się postrzeganie rzeczywistości. To oczywiście moje indywidualne odczucia.

Po odłączeniu od wpływu księżyca stabilizują się pewne procesy w osobistym polu świadomości. Mają miejsca szczególnie przełączenia na poziomie neuronowym, następują aktywacje do tej pory uśpionych połączeń, następuje masowe przekształcenie do tej pory blokowanych przez księżyc obszarów. To najogólniejszy opis moich osobistych doświadczeń. Jedno jest pewne: Odłączenie od księżyca było jednym z najtrafniejszych działań jakich dokonałem na sobie w ciągu ostatnich lat, mnie akurat było bardzo potrzebne.

Z odłączenia od księżyca szczególnie powinny skorzystać osoby, które mają kłopoty ze snem podczas pełni lub ogólnej prezencji księżyca na niebie. POMOC: W większości przypadków dzieci nowej generacji nie śpią podczas pełni lub 2-3 dni przed pełnią lub po pełni. Zaleca się wtedy odłączenie od księżyca całej rodziny, a oprócz tego rodzicom a szczególnie matce biologicznej sesję OCI.

Tymczasem w sieci znajdują się również artykuły mówiące o wpływie księżyca na ludzkość, jego pozytywną energie, jak i negatywną. Buddyzm nawet twierdzi, że jest to najwspanialsze ciało niebieskie. Cóż…zachęcam do kierowania się własną intuicją.

Proponuję teraz zabawić się w „A co by było gdyby” i każdy samodzielnie odpowie sobie na poniższe pytania:

1. Co by było, gdyby okazało się, że księżyc wpływa na Ciebie negatywnie ?

2. Co by było, gdyby okazało się, że księżyc blokuje Twój rozwój?

3. Co by było, gdyby można było wybrać swoją niezależność?

4. Co by było, gdyby można było zmienić lub anulować negatywne wpływy znaku zodiaku?

5. Co by było, gdyby stało się możliwe odseparowanie swojego samopoczucia od ułożenia ciał niebieskich?

6. Co by było, gdyby można było stać się naprawdę sobą, odrzucając manipulacje  astrologiczne, daty urodzin i wpływy kosmiczne na naszą indywidualną rzeczywistość ?

7. Co by było, gdyby rozwiązano zagadnienie przeludnienia planety zmieniając w naturalny sposób cykl miesiączkowania kobiet? A może kobiety mogłyby samodzielnie i świadomie regulować ten cykl?

8. Co by było, gdyby nie było księżyca?

Przypomnij sobie lekcje fizyki, astronomii i geografii. A teraz zastanów się czym jest dla Ciebie księżyc. Czy jest tym czego Cię nauczyli? A może to nie wiedza, tylko tak Cię zaprogramowano? Czy może jednak księżyc jest czymś, co w olbrzymim stopniu kieruje Twoim życiem i je zniewala, jak i naszą planetę? Czy kiedykolwiek sięgnąłeś po zaawansowane materiały o księżycu, chociażby z NASA ? Może czas to zrobić ? Czy kiedykolwiek udało Ci się odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego widzisz cały czas tę samą stronę księżyca? Jak myślisz, co może się znajdować po drugiej stronie?

Osoby zainteresowane sesją odłączenia od księżyca zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego poniżej.

Pomoc: Wypełnienie formularza jest niewiążące i nie stanowi potwierdzenia udziału w sesji. Wysyłane są tylko wszystkie potrzebne informacje.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.