Inicjacja Transformacji

transInicjacja Transformacji negatywnego w pozytywne i ciemności w światło. 

Zdecydowanie jedne z najbardziej przydatnych inicjacji w życiu codziennym. Służą do przetransformowania wszystkiego co negatywne, w neutralne bądź pozytywne (w zależności od naszej intencji działania). Przekształcają ciężkie formy pochodzenia myślowego, mentalnego i emocjonalnego w czystą zrównoważoną energię. Posiadają silne właściwości oczyszczania otoczenia z destruktywnych form myślowych obcego pochodzenia. Silnie zalecane dla osób pracujących z ludźmi, często przyjmujących pacjentów w gabinetach, dla osób, które często przyjmują gości w domach, dla wszystkich którzy często biorą udział w rozmowach telefonicznych. Bardzo pomocne dla wszystkich, którzy mają częsty kontakt z nieznanym otoczeniem i różnymi ludźmi. Silnie zalecane dla osób, do których bardzo łatwo się coś „przyczepia”, bardzo pomocne dla wszystkich często przyciągających różnego rodzaju niepowodzenia, tzw. „pechowców”. Inicjacje te wspaniale pomagają również w przyśpieszaniu powrotu do zdrowia  po trudnych urazach fizycznych i psychicznych.

Działanie z Inicjacją transformacji transformacji energetyzuje i witalizuje organizm na poziomach fizycznych, pomaga w powrocie do stanu czystej miłości i spokoju, pozwala na wprowadzanie się w stan lekkości. U niektórych osób przejawia efekt błogiego unoszenia się. Normalizuje pracę fizyczną serca, pomaga w uzyskaniu wewnętrznej biologicznej harmonii. Świetnie działa w tandemie z inicjacją hormonalną. Uczy szybkiej zdolności rozróżniania elementów dobro/zło pozytywne/negatywne pomijając pozory iluzji i symulacji. Wzmacnia wiarę w siebie, wspomaga nacisk na kreatywne myślenie, gromadzi energię kreacji i nie pozwala na jej rozproszenie, dlatego może być bardzo pomocny dla osób mających kłopot ze skupieniem uwagi.  Przy systematycznym stosowaniu usuwa blokady mentalne i umysłowe pochodzące z poziomów pokoleniowych, uwalnia.

Używa się również tej energii w sprawach codziennych wymagających samoczynnego „wyprostowania”, w celu uspokojenia sytuacji. Można go zastosować do wszystkiego co uważamy za stosowne i wymagające naszym zdaniem skorygowania w naszym życiu lub w naszym otoczeniu. Doskonale nadaje się również do utrzymania porządku i stabilności podczas konferencji  i spotkań w których bierze udział duża grupa ludzi. Kanał Transformacji jest bardzo pożytecznym i naszym zdaniem nieodzownym elementem codzienności w życiu każdego człowieka, dopóki uczymy się pełnej samokontroli nad naszym życiem i otoczeniem. Inicjacja dostępna dla każdego, nawet dla osób początkujących.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną inicjacjami wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane najczęściej zdalnie.