Kanały Uzdrawiania

Kanały uzdrawiania są specyficznymi promieniami kosmicznymi posiadającymi właściwości lecznicze. Ich zasada działania opiera się na przywróceniu równowagi w organizmie (fizycznym bądź wirtualnym). Pomagają one uzyskać powrót do zdrowia w dosłownie wszystkich aspektach schorzeń obecnie istniejących, oraz tych, które jeszcze nie istnieją. Można ich używać bez ograniczeń, codziennie, samodzielnie w zależności od potrzeby chwili. 

Kanały uzdrowienia mogą być stosowane dla wszystkich organizmów żyjących. Można je stosować od noworodków, aż po osoby w podeszłym wieku, stosować w weterynarii, botanice, rolnictwie i wszystkich innych sektorach wymagających na daną chwilę uzdrowienia lub korekty. Można je również stosować na skalę lokalną, krajową, światową. Pracując z tymi kanałami można brać pod uwagę definicję uzdrowień fizycznych, mentalnych, psychicznych, sytuacyjnych, politycznych oraz innych, które zakwalifikuje się w kategorię uzdrawiania.

Przykładowo możemy zastosować kanały uzdrawiania w celu pomocy w zabliźnieniu rany na ręce, pomocy w leczeniu przewlekłej choroby, uzdrowienia relacji z partnerem, sąsiadem, pomocy uzdrowienia relacji w biznesie, polityce itp.

Kanały uzdrowienia są dostępne dla każdego. Mogą od nich zaczynać osoby początkujące, które dopiero zaczynają swój etap nowych doświadczeń, jak również doskonale nadają się dla osób, które już od dawna pracują na poziomach poza fizycznych, jako uzupełnienie potrzeb i rozwinięcie możliwości.

Zalecane są dla osób, które pomagają innym, lub odczuwają taką potrzebę, dla osób, które chciałyby pomóc sobie w powrocie do zdrowia w każdym aspekcie. Szczególnie zapraszam również do tych inicjacji osoby z branży medycznej wszystkich sektorów, lekarzy, pielęgniarki i korzystając z okazji serdecznie gratuluję wszystkim osobom z tej branży, które do tej pory podjęły decyzję o tych inicjacjach.

Jeżeli należysz do grupy osób zainteresowanych inicjacjami w Kanały Uzdrawiania wystarczy wypełnić poniższy formularz w celu uzyskania pozostałych informacji.

Pomoc: Wypełnienie formularza jest niewiążące i nie stanowi potwierdzenia udziału w inicjacjach. Wysyłane są tylko wszystkie potrzebne informacje.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Dlaczego numer GSM? Czasami zdarza się, że Państwa serwery odrzucają nasze odpowiedzi z różnych powodów niezależnych od nas. Podając numer umożliwiasz wysłanie do Ciebie wiadomości SMS z informacją że nie mogliśmy się z Tobą skontaktować.

Twój numer nie jest przechowywany w żadnej bazie danych i jest usuwany po zakończeniu korespondencji. Nie przekazujemy ani nie udostępniamy Twoich numerów.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.