Kanały Uzdrawiania

Kanały uzdrawiania posiadają właściwości lecznicze. Ich zasada działania opiera się na przywróceniu równowagi w organizmie (fizycznym bądź wirtualnym). Pomagają one uzyskać powrót do zdrowia w dosłownie wszystkich aspektach schorzeń obecnie istniejących, oraz tych, które jeszcze nie istnieją. Można ich używać bez ograniczeń, codziennie, samodzielnie w zależności od potrzeby chwili. 

Kanały uzdrawiania mogą być stosowane dla wszystkich organizmów żyjących. Można je stosować od noworodków, aż po osoby w podeszłym wieku, stosować w weterynarii, botanice, rolnictwie i wszystkich innych sektorach wymagających na daną chwilę uzdrowienia lub korekty. Można je również stosować na skalę lokalną, krajową, światową. Pracując z tymi kanałami można brać pod uwagę definicję uzdrowień fizycznych, mentalnych, psychicznych, sytuacyjnych, politycznych oraz innych, które zakwalifikuje się w kategorię uzdrawiania.

Przykładowo możemy zastosować kanały uzdrawiania w celu pomocy w zabliźnieniu rany na ręce, pomocy w leczeniu przewlekłej choroby, uzdrowienia relacji z partnerem, sąsiadem, pomocy uzdrowienia relacji w biznesie, polityce, zakończeniu sporów, wojen itp.

Kanały uzdrowienia są dostępne dla każdego. Mogą od nich zaczynać osoby początkujące, które dopiero zaczynają swój etap nowych doświadczeń, jak również doskonale nadają się dla osób, które już od dawna pracują na poziomach poza fizycznych, jako uzupełnienie potrzeb i rozwinięcie możliwości.

Zalecane są dla osób, które pomagają innym, pomagają Ziemi lub odczuwają taką potrzebę, dla osób, które chciałyby pomóc sobie w powrocie do zdrowia w każdym aspekcie. Szczególnie zapraszamy również do tych inicjacji osoby z branży medycznej wszystkich sektorów, lekarzy, pielęgniarki i korzystając z okazji serdecznie gratuluję wszystkim osobom z tej branży, które do tej pory podjęły decyzję o tych inicjacjach.

Jeżeli należysz do grupy osób zainteresowanych inicjacjami w Kanały Uzdrawiania wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.