Sekret szybkiego poszerzania świadomości

planyUważa się, że fizyka kwantowa jest najzwyczajniej w świecie fizyką wszechświata. Dokładnie tego, który nasz wszystkich otacza a my jesteśmy jego częścią. Nie jest tak niestety do końca. Wiele z zasad w nim obowiązujących jest dopiero odkrywanych, ale również wiele zostało już odkryte i jest wiedzą dostępną, choć niekoniecznie oczywistą dla sektora edukacji społecznej. Wielu również wciąż boi się pojęcia „fizyka kwantowa”. Mam tu właśnie dla tej grupy dobre wiadomości. Pamiętaj, że wszelka nomenklaturę stworzył człowiek. Jeżeli fizykę kwantową ktoś kiedyś nazwałby nauką ruchową na przykład, to zapewne zostałoby tak do dziś, prawda? Nie zwracaj uwagi na nomenklaturę tylko na to co jest dla Ciebie ważne.

Do tej pory ludzkość spoglądała na otaczający ją świat poprzez filtry własnej perspektywy, które oparte były wyłącznie na czasie, przestrzeni i materii. Fizyka kwantowa jednak na pewnym etapie udowodniła, że wszystko już istnieje, łącznie ze wszystkimi rzeczami, których nie jesteś w stanie dostrzec gołym okiem. Ciekawym wydaje się być fakt, że wiele z tych niedostrzegalnych rzeczy możesz poczuć. Spróbuj teraz wyciągnąć przed siebie dłonie i powiedz sobie takie zdanie: Zamierzam teraz poczuć substancję z której wszystko jest zbudowane. Oczekuj, że się pojawi a poczujesz ją na dłoniach. Czy jest? Oczywiście, że jest. Każdy coś poczuje. Warto przedtem o zatrzymanie w swojej przestrzeni wszelkich symulacji i iluzji, które wypełniają wszystko naokoło. Jakkolwiek każdy jest w stanie poczuć tę substancję, jeżeli wyrazi takowe życzenie. Drugą stroną medalu wciąż pozostaje pytanie, czy każda świadomość jest w stanie zaakceptować istnienie takiej substancji… Tak wiele osób wciąż stara się zanegować coś co stało się nawet dla nich namacalne. Warto wtedy odpowiedzieć sobie na pytanie „Dlaczego to robię?”, „Dlaczego neguję coś co czuję” .

Widzisz, jest tak, że do tej pory uważano, że taka substancja i cząstki które ona tworzy poruszają się według określonych schematów. Powróćmy na chwilę do nauki o ruchu. Brano również pod uwagę przy określaniu tych schematów pojęcie przyczyny i skutku. Jednak jak wiadomo przyczyna jest skutkiem a skutek przyczyną. Udało się kiedyś komuś nawet wyliczyć to matematycznie, więc nie tędy droga. Tymczasem okazało się, że cząsteczka porusza się inaczej pod wpływem obserwacji – czyli wpływem „innej” świadomości. Gdy zwolniono cząstkę z obserwacji wykazano, że zaczęła ona się poruszać w zupełnie inny sposób. Osoby bardziej zainteresowane zachęcam do obejrzenia dokumentu pt. „What the bleep do we know”.

Tak właśnie dzieje się w życiu każdego. Każdy ma wpływ na wszystko i każdy może zmienić wszystko. Wystarczy, że będziesz pamiętać, że to coś, na co masz zamiar wywrzeć wpływ, to tylko grupa takich cząstek. Pamiętaj również, że Twoja rzeczywistość jest oparta na interpretowaniu jej przez obserwatora. Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Twoja rzeczywistość będzie się zmieniać, jeżeli będziesz poszerzać swoją świadomość. Poszerzenie świadomości zmieni Twoje postrzeganie. Postrzeganie zmieni interpretację. Zmiana interpretacji zmienia życie….i….wyrzuca z kwantowości do Tu i Teraz. Czy nie wydaje się to proste?

Gro społeczeństwa podchodzi do rzeczywistości z poziomu przekonań lub wierzeń. Z moich osobistych doświadczeń wynika, że są łatwiejsze ścieżki. Dlaczego? Wszystko w co wierzymy oraz każde jedno nasze przekonanie jest iluzją i ograniczaniem siebie. Każde przekonanie zwyczajnie blokuje przejawienie się najwspanialszej dla Ciebie rzeczywistości. Zastanów się nad tym przez chwilę. W moim przypadku wygląda to tak, że im więcej przekonań usuwam ze swojej świadomości, tym mniej pracy wkładam na rzecz pojawienia się jakiegoś zamierzonego rezultatu na co dzień. Wielkim krokiem naprzód w moim przypadku było dogłębne zrozumienie, że to ŚWIADOMOŚĆ TWORZY RZECZYWISTOŚĆ i nic poza tym. Zachęcam do pomedytowania na tym twierdzeniem przez dłuższy czas. Tajemnica w tym wszystkim jest fakt, że wszystko już istnieje. Tłumacząc to na język zrozumiały dla każdego: Potencjał wszystkiego co robisz i będziesz robić już JEST. Tadaaaam. Proszę o ponowne przeczytanie tego zdania.

Małe sprostowanie. JEST do pewnego momentu. Jest do momentu w którym Twoja świadomość będzie w stanie inteligentnie i zamierzenie tworzyć własne potencjały. Niektórzy nazywają ten stan oświeceniem, ja nazywam go zdolnością do odpowiedzialności za swoje życie i pełną nad nim kontrolę. Te nowe potencjały będą w stanie tworzyć nową rzeczywistość, która nie posiada żadnej historii i nie jest zapisana na matrycy wszechświata a przede w wszystkim ma „w nosie” kwantowość dualności, ponieważ zwyczajnie każdy jako świadomość indywidualna zacznie tę matrycę tworzyć samodzielnie. Na tym polega EKSPANSJA WSZECHŚWIATA I WSZECHŚWIADOMOŚCI (ŹRÓDŁA).

W taki oto sposób każdy może dzięki własnej świadomości poruszać cząstkami fotonów (foton jest cząstką i falą) i dzięki temu tworzyć nową historię. Co ciekawe, historia ta może zostać powtórzona (a w zasadzie odczytana) przez jednostki o niższej świadomości i może ona przejawić się w życiu takiego człowieka. Przyznasz, że to intrygujące? To co tworzysz zaczyna przyciągać energię i stąd zaczyna pojawiać się rezultat.

Jeżeli zawsze będziesz pamiętać, że świadomość jest sposobem PRZYTOMNEGO POSTRZEGANIA, z pewnością zadbasz o to, aby ją cały czas poszerzać. Pisaliśmy o tym powyżej. Warto wziąć pod uwagę, że najprostszym sposobem poszerzania własnej świadomości, takim zupełnie przyziemnym i dla każdego, jest realizacja siebie poprzez własną pasję. Gdy działasz z pasją cała energia wokół ciebie zmienia się, fotony dosłownie zaczynają świecić i kondensować się. Dzięki temu za chwilę widzisz, że powołują one do istnienia nową rzeczywistość. Tak naprawdę robisz to Ty, a energie, które się przy tym pojawiają działają na Twoją korzyść i służą Ci.

Pytanie…Czy kiedykolwiek udało Ci się założyć, że jakakolwiek energia może Ci służyć z polecenia W istocie zawsze tak jest, jednak w większości przypadków dzieje się to poza świadomością większości ludzi. Pytam Cię zatem tu i teraz: A co by było gdyby udało Ci się świadomie zacząć wydawać polecenia energiom? Jakie polecenie trafiłoby do energii zdrowie, jakie do energii dostatku a jakie do energii szczęścia i miłości?

Zachęcam do ponownego przeczytania tego artykułu właśnie teraz z nowego punktu przytomnego postrzegania. Wróć tu za jakiś czas.

Comments are closed.