Inicjacja w BM

„Bezwarunkowa Miłość” jest kluczem do wszystkiego w nowych czasach. Powoduje proces poszerzenia naszej świadomości do prawdziwej miłości, wolnej od holografii. Umożliwia aktywację obszaru torusa serca (pola elektromagnetycznego), oczyszcza i synchronizuje obszar serca. Docelowo dzięki tej aktywacji wykształca się u każdego człowieka zdolność skuteczniejszego i szybszego poszerzania własnej świadomości.

Dzięki niej jesteśmy w stanie dokonywać rzeczy, które do tej pory uważane były za niemożliwe. Uzdrowienia na poziomach poza fizycznych jak i fizycznych, materializacja lub transformacja rzeczywistości to tylko podstawowe i najbardziej znane elementy wysokiej świadomości. Oczywiście kluczem to tego jest posiadanie otwartej przestrzeni serca.

Jest to nowa szansa dla osób, które do tej pory miały kłopot z otwarciem i aktywacją obszaru serca. W chwili obecnej można uzyskać wspaniałe rezultaty poprzez tę inicjację. Inicjacja otwiera drzwi umożliwiające dotarcie do stanu poszerzonej świadomości krótszą drogą, a tym samym wszystkich dodatkowych elementów z nią związanych opisanych wcześniej.

Inicjowana osoba może używać bezwarunkowej miłości np. do samouzdrawiania, uzdrawiania innych, oczyszczania, kreacji, manifestacji itp. Tak naprawdę możliwości stosowania  „bezwarunkowej miłości” są nieograniczone. Najważniejszą zaletą tej inicjacji jest zdolność szybkiej aktywacji obszaru serca, tym samym zdolność do szybkiego wybaczania,  stopniowe uwolnienie wszystkiego co do tej pory nas blokowało i miało źródło w ludzkich negatywnych emocjach. Szczerze i od serca polecamy tę inicjację każdej osobie, która myśli o świadomym życiu.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną w inicjację częstotliwości bezwarunkowej miłości możesz wypełnić poniższy formularz.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.