Inicjacja w BM

Bezwarunkowa miłość jest kluczem do wszystkiego w nowych czasach. Powoduje wzniesienie naszej świadomości do wyższych sfer , umożliwia aktywację obszaru torusa serca (pola elektromagnetycznego), oczyszcza i synchronizuje obszar serca. Docelowo dzięki tej aktywacji wykształca się u każdego człowieka  zdolność wznoszenia własnej świadomości.

Dzięki niej jesteśmy w stanie dokonywać rzeczy, które do tej pory uważane były za niemożliwe. Uzdrowienia na poziomach poza fizycznych jak i fizycznych, materializacja lub transformacja rzeczywistości to tylko podstawowe i najbardziej znane elementy z tzw. Świadomości Chrystusowej. Kluczem to tego jest posiadanie otwartości serca.

Jest to nowa szansa dla osób, które do tej pory miały kłopot z otwarciem i aktywacją obszaru serca. W chwili obecnej można uzyskać wspaniałe rezultaty poprzez inicjację. Inicjacja otwiera drzwi umożliwiające dotarcie do poziomu wyższej świadomości krótszą drogą, a tym samym wszystkich dodatkowych elementów z nią związanych opisanych wcześniej.

Inicjowana osoba może używać bezwarunkowej miłości np. do samouzdrawiania, uzdrawiania innych, oczyszczania, kreacji, manifestacji itp. Tak naprawdę możliwości stosowania częstotliwości bezwarunkowej miłości są nieograniczone. Najważniejszą zaletą tej inicjacji jest zdolność szybkiej aktywacji obszaru serca, tym samym zdolność do szybkiego wybaczania,  stopniowe uwolnienie wszystkiego co do tej pory nas blokowało i miało źródło w ludzkich negatywnych emocjach. Szczerze i od serca polecam te inicjację każdej osobie, która myśli o świadomym życiu.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną w inicjację częstotliwości bezwarunkowej miłości możesz wypełnić poniższy formularz.

Pomoc: Wypełnienie formularza jest niewiążące i nie stanowi potwierdzenia udziału w inicjacjach. Wysyłane są tylko wszystkie potrzebne informacje.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Dlaczego numer GSM? Czasami zdarza się, że Państwa serwery odrzucają nasze odpowiedzi z różnych powodów niezależnych od nas. Podając numer umożliwiasz wysłanie do Ciebie wiadomości SMS z informacją że nie mogliśmy się z Tobą skontaktować.

Twój numer nie jest przechowywany w żadnej bazie danych i jest usuwany po zakończeniu korespondencji. Nie przekazujemy ani nie udostępniamy Twoich numerów.

 

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.