Świadomość a ciało fizyczne

Rodząc się na planecie Ziemia, świadomość doświadcza swego rodzaju kompresji. Kompresja ta powoduje ograniczenia i blokady, a dodatkowo jest ona również wspierana przez wiele czynników tej rzeczywistości. Z tego powodu tak naprawdę nie wiemy, kim w istocie jesteśmy. Może i wiemy, ale zapominamy…Dlatego w naszym stanie amnezji poszukujemy wszelkich dróg i ścieżek do mądrości i wiedzy. Czasami zanurzamy się w otchłań różnych religii, tudzież wsiadamy do pociągu mającego na liście stacji większość światów ezoterycznych.

Jednak wśród tych wszystkich szufladek chodzi nam tylko o jedno. Staramy się uzyskać odpowiedzi na pytanie, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY.

Za każdym razem, gdy wydaje się nam, że już jesteśmy bliscy naszej prawdy i jedynej słusznej odpowiedzi, okazuje się, że coś nam nagle nie pasuje, coś nie gra, odczuwamy brak pełni, spójności i spełnienia. Pewnego dnia stwierdzamy, że im dalej jesteśmy, tym łatwiej odnajdujemy (a nawet odkrywamy) fałsz w tym, co do tej pory było niby prawdą. Cóż…nie jest to nic innego jak proces poszerzania świadomości. To normalne. To proces który został zainicjowany dawno temu, dokładnie już w momencie rozpoczęcia obecnego wcielenia. Ze względu na różnorakie warstwy okalające ten wymiar, świadomość mogła do tej pory tylko w ten właśnie sposób siebie budzić, siebie zrozumieć i samą siebie POZNAĆ, w tej rzeczywistości.

Sumarycznie dla wielu ludzi całe to wydarzenie (a w zasadzie łańcuch wydarzeń) może przybrać postać „ciężkiego porodu świadomości” w zależności od wielu czynników indywidualnych, oraz planów urodzeniowych. Jak już wspomniałem, proces ten jest czysto indywidualny i dla przykładu napiszę, że świadomości wciąż silnie uśpione nie odczuwają niczego, inne odczuwają to jako dolegliwości czysto fizyczne, których medycyna nie potrafi wyjaśnić, a świadomości przebudzone rozpoznają to jako wielowymiarowy proces. Zaczynają one bardziej rozpoznawać siebie, rozumieć i akceptować siebie oraz swoją przestrzeń, niektóre czasami zaczynają się bardziej izolować, aby przyspieszyć proces odnalezienia siebie na nowo.

Głównym celem tych wszystkich opisanych zjawisk jest przebudzenie świadomości „Matki Ziemi” wraz z nami wszystkimi, którzy się na niej znajdujemy. Dzięki temu procesowi, możliwym będzie doświadczyć pięknej nowej rzeczywistości, pozbawionej wszelkich ciężkich elementów holograficznych. Myślmy przyszłościowo. Wszystko to odbywa się po to, aby przyszłe pokolenia mogły rodzić się w nowej świadomości Ziemi, nowej świadomości samych siebie – nie blokowanej, nie zniewolonej i wolnej od manipulacji. Pamiętajmy, że te przyszłe pokolenia to również nasze rodziny, znajomi i wszyscy Ci, którzy odeszli. Również być może i wielu z czytających ten artykuł. Dlatego warto nadmienić, że oczyszczając linie rodowe, pomagamy nie tylko samym sobie, ale pomagamy całej linii rodowej (wszystkim naszym przodkom oraz sobie) wydostać się na wyższe poziomy świadomości.

Prawdą jest, że wszystko, co robimy dla siebie robimy dla całości, ponieważ tak jest skonstruowany Wszechświat. Jedni robią to świadomie, inni mniej i tylko na tym polega różnica. Natomiast warto zwrócić uwagę na fakt, że nie będziemy robić wielu rzeczy dobrze, jeżeli będziemy podążać starymi utartymi ścieżkami, dokonując wyborów, opartych na blokujących programach dotychczasowej rzeczywistości iluzorycznej (matriksu). Mogą tam pojawiać się ograniczenia i pułapki oczekiwań, np. że musimy być tacy, a nie inni w oczach znajomych, rodziny, dzieci, przyjaciół…itd. itp. Tego typu pułapek w matriksie jest całe mnóstwo. Z tego powodu ci, którzy wybrali inną ścieżkę stają się outsiderami. Społeczeństwo matriksowej i uśpionej świadomości często ich ocenia i odrzuca, wytyka placami, ale oni są odważniejsi, pokazując innym nowe ścieżki i nowe wybory.

Podążając starymi ścieżkami, nie zmienimy niczego. Zwyczajnie będziemy utrzymywać to, co jest, czyli podtrzymywać element dokonany. To od nas zależy, jakie podejmiemy decyzje, gdyż faktem jest, że niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy zawsze mamy możliwość wyborów. Zawsze są ścieżki, którymi można zacząć podążać na drodze do wolności, jednak należy pamiętać, że mogą być one bardzo trudne, jeżeli świadomość jest silnie przyblokowana. To zabawne widzieć, jak wiele dusz broni się rękami i nogami przez przełomem w świadomości, zamiast poddać się procesowi. Trzymanie się z całej siły relingu tonącego okrętu jeszcze nikomu nie wyszło na dobre.

Obecne procesy, które zachodzą na planecie nie należą już do spokojnych i zrównoważonych. Istnieje obecnie potężne przyspieszenie  wszystkiego i warto być w stanie nadążyć za falami zmian. W tym maratonie z Matką Ziemią nie ma już miejsca na postoje, trzeba po prostu iść naprzód.

W trakcie tych wszystkich doświadczeń i podróży w głąb siebie, rozszerza się nasza świadomość, ponieważ ona sama całą swoją istotą pragnie wejść w nowe doświadczenie Miłości Świadomości. Jest to początek nowego czasu kreacji, tworzenia, począwszy od samego Praźródła. Stąd właśnie teraz, dokładnie w tym czasie, procesy związane ze świadomością oraz ciałem fizycznym są bardzo silnie połączone w pięknym tańcu, gdzie ciało nie staje się czymś uciążliwym, czymś zrobionym z ciężkiej materii, czymś ograniczającym świadomość jak było do tej pory. Idziemy w nowy czas, w nowe poziomy, gdzie ciało fizyczne ze świadomością będzie tańczyć w przestrzeni miłości świadomości, gdzie rozbrzmiewać będzie muzyka prawdziwej, niezakłóconej miłości.

Dlatego pamiętaj, że każdy ból, który przechodzisz w ciele fizycznym, jest potrzebny. Ma swój cel, jak i również przyczynę. Piszecie w mailach, że po każdych cięższych przejściach, procesach, odczuwacie inną jakość waszej świadomości. Doskonale – bo tak to właśnie działa. Zaczyna się dostrzegać inną perspektywę dotychczasowej rzeczywistości, czujesz, że po raz kolejny opuściło Cię coś ciężkiego i to jest OK. To przygotuje Cię do wyboru działania w Miłości Świadomości.

To jest właśnie ten proces, podczas którego wkraczasz powoli, bardzo powoli w prawdziwą wolność… Ta powolność i dokładność ma swój cel. Gdy dokładnie poznasz, na czym polegało Twoje zniewolenie, Twoja wolność stanie się bezcennym skarbem. Ścieżka Miłości Świadomości oraz ścieżka traumatycznych doświadczeń są dostępne. To tylko od Ciebie zależy którą z nich wybierzesz dla uzyskania pełni zjednoczonej świadomości z ciałem fizycznym. Czas na wybór jest właśnie tu i teraz …

 

Comments are closed.