Inicjacje PBWŚ

GoldenLotus

Inicjacje przebudzenia i wzrostu świadomości.

Przebudzenie świadomości to bardzo ważny etap w życiu każdego człowieka w obecnych czasach, kiedy wszystko się zmienia i ulega przekształceniom.

Wiele osób traci kontrolę nad własnym życiem, próbuje znaleźć nowy sens wszystkiego w swojej zagmatwanej codzienności. Wiele osób również szuka wyjaśnień dlaczego tak wiele sposobów działania przestało być skutecznych w obecnych czasach. Poszukują one nowych rozwiązań w celu ulepszenia swojego życia.

Najkrótszą drogą do tego jest automatyczne przestawienie się na „nowe tory”. Właśnie do tego służą inicjacje przebudzenia i wzrostu świadomości. Pozwalają one w miarę krótkim i przyjaznym procesie dostrzec nowe perspektywy, pomagają w samoczynnym pojawianiu się nowych ścieżek, które do tej pory były zamknięte. Ulepszają i poszerzają perspektywy postrzegania, rozbudowują tożsamość, ukierunkowują. Z biegiem czasu poszerzają się strefy komfortu co umożliwia pojawianie się nowych rozwiązań. Każda osoba przechodzi proces w sposób indywidualny i dla niej najkorzystniejszy. Zadaniem inicjacji jest również wyprowadzenie człowieka na odpowiednią ścieżkę, dzięki której będzie on w stanie w synchroniczny sposób budować kolejne ważne doświadczenia poza kurtyną iluzji rzeczywistości w której przebywał do tej pory.

Inicjacje Przebudzenia są procesem, który dostępny jest dla każdego. Jeżeli tylko uważasz, lub czujesz, że mogą Ci one pomóc wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Zachęcamy każda osobę do skorzystania z serii tych inicjacji przynajmniej raz na pół roku. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć – zacznij tutaj.

Od niedawna istnieje rozszerzona wersja tych inicjacji połączona z pewnymi specjalnymi sesjami, o szczegóły można pytać mailowo.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.