Inicjacje PBWŚ

GoldenLotus

Inicjacje przebudzenia i wzrostu świadomości.

Przebudzenie świadomości to bardzo ważny etap w życiu każdego człowieka w obecnych czasach, kiedy wszystko się zmienia i ulega przekształceniom na wielu poziomach.

Wiele osób traci kontrolę nad własnym życiem, próbuje znaleźć nowy sens wszystkiego w swojej zagmatwanej codzienności. Wiele osób również szuka wyjaśnień dlaczego tak wiele sposobów działania przestało być skutecznych w obecnych czasach. Poszukują one nowych rozwiązań w celu ulepszenia swojego życia.

Najkrótszą drogą do tego jest automatyczne przestawienie się na „nowe tory”. Właśnie do tego służą inicjacje przebudzenia i wzrostu świadomości. Pozwalają one w miarę krótkim i przyjaznym procesie dostrzec nowe perspektywy, pomagają w samoczynnym pojawianiu się nowych ścieżek, które do tej pory były zamknięte. Ulepszają i poszerzają perspektywy postrzegania, rozbudowują tożsamość, ukierunkowują. Z biegiem czasu poszerzają się strefy komfortu co umożliwia pojawianie się nowych rozwiązań. Każda osoba przechodzi proces w sposób indywidualny i dla niej najkorzystniejszy. Zadaniem inicjacji jest również wyprowadzenie człowieka na odpowiednią ścieżkę, dzięki której będzie on w stanie w synchroniczny sposób budować kolejne ważne doświadczenia poza kurtyną iluzji rzeczywistości w której przebywał do tej pory.

Inicjacje Przebudzenia są procesem, który dostępny jest dla każdego. Jeżeli tylko uważasz, lub czujesz, że mogą Ci one pomóc wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Pomoc: Wypełnienie formularza jest niewiążące i nie stanowi potwierdzenia udziału w inicjacjach. Wysyłane są tylko wszystkie potrzebne informacje.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Dlaczego numer GSM? Czasami zdarza się, że Państwa serwery odrzucają nasze odpowiedzi z różnych powodów niezależnych od nas. Podając numer umożliwiasz wysłanie do Ciebie wiadomości SMS z informacją że nie mogliśmy się z Tobą skontaktować.

Twój numer nie jest przechowywany w żadnej bazie danych i jest usuwany po zakończeniu korespondencji. Nie przekazujemy ani nie udostępniamy Twoich numerów.

Informacja: Inicjacje które możesz uzyskać tutaj są wolne od podłączeń do jakichkolwiek egregorów, pól morfogenetycznych oraz do pól informacyjnych związanych z jakimikolwiek religiami, obrzędami czy wpływami kwantowymi zewnętrznymi. Inicjacje te nie przekazują żadnych ludzkich cech, programów, energii ani innych czynników informacyjnych będących tworem ludzkim oraz pochodzenia ludzkiego i astralnego. Dzięki temu jesteś zawsze wolną osobą od udziału czynników zniewalających Cię w jakikolwiek sposób. Inicjacje, które są tutaj wykonywane są w 100% bezpieczne, ponieważ są wykonywane w zupełnie inny, nowy i ponadczasowy sposób, oraz są wykonywane zdalnie.