W Poszukiwaniu Eliksiru Wiecznej Młodości

Od zawsze alchemicy, uczeni a nawet momentami cała populacja planety, poszukiwali substancji, dzięki której uzyskaliby nieśmiertelność ciała fizycznego, a tym samym wieczną młodość. W jednym z wcześniejszych artykułów już o tym na tym blogu było wspominane, dziś wracamy do tematu, aby go nieco rozwinąć.

Podążając za trendem odmładzania za pomocą środków zewnętrznych, można założyć, że jeżeli taka substancja istniałaby, to w naszej rzeczywistości działałaby niekoniecznie stuprocentowo. Wysoce prawdopodobne, że w pewnych obszarach mogłaby działać wręcz destruktywnie, szczególnie na obszarach poza fizycznych. Stoi za tym element o nazwie „poziom świadomości”.

Obserwując na świecie aktualne trendy i kult młodości, wnikliwy obserwator zauważy, że na chwilę obecną jedyną właściwą ścieżką do młodości wydaje się być poszerzanie własnej świadomości. Dlaczego? Dlatego ponieważ proces ten, umożliwia wejście na poziomy wolne od zniewolenia ciała fizycznego, stąd wydaje się być logiczne, że nie ma innej, właściwszej i bardziej racjonalnej drogi. Wszystko inne to iluzja, nawet nie półśrodki.

Na rynkach światowych istnieje wiele trendów odmładzania, zwłaszcza w środowiskach kobiecych. Większość kobiet wpada w pułapkę chęci utrzymania jak najdłużej fizycznego stanu młodości. Stosują różnego rodzaju zabiegi oraz dosłownie tony substancji chemicznych. Nie zdają sobie sprawy z faktu, że same zniewalają siebie, a im dłużej to trwa tym zniewolenie staje się głębsze i destrukcyjne dla całej ich istoty na wszystkich poziomach.

Wszelkie obecnie dostępne substancje zwyczajnie zawierają elementy blokujące (nawet te naturalne ) z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę . Istnieje tu pułapka. Chęć na „tuning” fizyczny wynika zawsze wyłącznie z poziomów ego oraz programów sterujących zachowaniami seksualnymi, gdzie świadomość wbrew pozorom pozostaje wciąż w uśpieniu. Oczywistym obecnie jest, że gdyby każda kobieta porzuciła wszelkiego rodzaju specyfiki tuningowe, jej świadomość zaczęłaby się dużo szybciej rozwijać. Tymczasem wszystkie „triki” stosowane na ciele nie zatrzymują procesu starzenia ciała fizycznego, są tylko iluzorycznym elementem sterującym, aby nie było czasu na rozwój własnej świadomości. Oprócz tego, pogłębiają postępujący proces starzenia na poziomach poza fizycznych.

Uwielbiana kosmetologia jest iluzją. Pomalowane paznokcie blokują elementarny przepływ energii przez dłonie i zaczynają one się starzeć w pierwszej kolejności, ponieważ dotyka się nimi wszelkiej materii, która w naszej rzeczywistości jest średniej jakości energetycznej delikatnie mówiąc. Stosowanie wszelkiej maści kosmetyków na twarz i szyję zwyczajnie ogłupia i oślepia, ponieważ bardzo niską jakość energetyczną wszelkie te specyfiki sobą reprezentują. Farbowanie włosów jakąkolwiek farbą powoduje przytykanie zdolności transmisji energii życiowej od góry do dołu i odwrotnie, ponieważ energia w tym miejscu zostaje zakłócona przez substancje, nie będące w harmonii z całą ludzką istotą. Szminki lub inne błyszczyki na ustach powodują brak zdolności do wyrażania swoich myśli, tych wartościowych, a w zamian pojawiają się często bezwartościowe słowotoki, na bazie myślotoków, wynikłych między innymi z chemicznie farbowanych włosów. Niekiedy pojawia się cellulit, otyłość i temu podobne rzeczy, bo gdzieś to wszystko co nieuwolnione musi się magazynować.

Pomyśl. Brak zdolności wyrażania siebie i magazynowanie ciężkich energii w sobie są głównymi elementami ubocznymi stosowania wszelkiego rodzaju substancji pseudo odmładzających.

Młode kobiety często już w wieku gimnazjalnym ulegają iluzji konkurencyjności i zaczynają stosować kosmetyki, rozpoczynając tym samym proces starzenia w wieku kilkunastu lat. Dzieję się tak, ponieważ nikt nie był w stanie im wytłumaczyć, ze to błędna ścieżka i chwila iluzji, która za kilka lat doprowadza tylko i wyłącznie do kompleksów na własnym punkcie. Wszelkie tematy związane z ciałem fizycznym zaczynają wtedy wracać ze zdwojoną siłą, ponieważ zauważa się ślady przedwczesnego starzenia, spowodowanego głównie stosowaniem mniej lub bardziej chemicznie ulepszonych tuningów ciała od wczesnych lat.

Gdzie jest zatem rozwiązanie ? Gdzie jest właściwa droga ? Droga jest tylko jedna. Praca z własną świadomością i doprowadzenie jej do poziomów całkowitego zrozumienia siebie. Droga ta prowadzi do całkowitego wyzwolenia się z iluzorycznej rzeczywistości i uzyskania zdolności pełnej kontroli nad własną świadomością. Wyjście z trybu „bateryjki” jest również tutaj zagadnieniem wartym uwagi dla wielu kobiet. Dziwią się one, że co jakiś czas odczuwają spadek energii lub pojawiają się inne dolegliwości.

Oto sekret. Kobieta jest „bateryjką”, gdy ubiera się wyzywająco. Jedna wycieczka na miasto powoduje dziesiątki podłączeń energetycznych i …. oczywiście odpływ energii, a co za tym idzie proces starzenia posuwa się naprzód, bo energia witalna odpływa. Oprócz tego zazdrosne kobiety z ulicy jeszcze „nawrzucają” swoje, bo mąż spojrzał na obce, wystające spod obdartych z nogawek dżinsów „szyneczki”. Może w tym miejscu niektórym kobietom przyjdzie na myśl, że czas przemyśleć swoją garderobę…

W tej rzeczywistości od bardzo dawna robi się wszystko aby przyblokować moc energii kobiety, czyli energii żeńskiej. Robi się wszystko by wszelkie trendy zajmowały kobiety, ogłupiały je i doprowadzały do kompleksów i wzajemnej konkurencyjności i rywalizacji. Wtedy kobieta nie ma czasu na samorozwój, tylko jest zajęta iluzorycznymi zajęciami, które prowadzą w zupełnie przeciwnym kierunku niż poszerzanie świadomości. Nietrudno zauważyć, że w obecnym świecie większość kobiet została sprowadzona do funkcji inkubatora kolejnych inkarnacji, aby zasilać nowym człowiekiem system zniewolenia. Podaje się kobietom co chwilę pod nos nowe gadżety i zagadnienia, aby nie miały czasu na odkrycie kim naprawdę są.

Wiecznej młodości fizycznej, ani jej przedłużenia nie da się znaleźć w sklepach kosmetycznych czy w salonach piękności. To miejsca, gdzie oddaje się energię zewnętrznym pseudo mocom, które i tak nie zatrzymają procesu starzenia ciała fizycznego. Droga jest tylko jedna w jedną stronę – stronę odzyskania swojej mocy, odzyskania swojego własnego światła i odrzucenie wszelkich iluzorycznych błahostek, którymi dokarmiają ludzi codziennie media, w tym internet. Kobiety oglądają w internecie lub „babskiej” prasie zafałszowane zdjęcia innych kobiet, a potem popadają w kompleksy. Tak ma się właśnie zachowywać zniewolona kobieta. Im więcej „schizów” tym więcej lęków i coraz bardziej spaprane życie. I w ten sposób poddając się manipulacji systemu, kobiety same napędzają swoją katastrofę brakiem zdolności do rozróżniania prawdy od fałszu. Możecie drogie Pani tupać nóżkami, krzyczeć i wrzeszczeć, ale tak jest.

Łatwo zauważyć, ze kobiety starzeją się szybciej niż mężczyźni. Powody tego są zrozumiałe i opisane powyżej. Oprócz tego mężczyźni nie „dbają” o siebie tak „chemicznie” jak kobiety. Mężczyzna często pracuje więcej fizycznie co pozwala na efektywniejszy przepływ energii witalnej przez jego ciało. Mężczyzna częściej się poci przy pracy co umożliwia szerszy przepływ energii. Większość kobiet woli pomalowane paznokcie u nóg, pomalowane paznokcie u rąk, fryzjer, farbowanie włosów, masę kremów, odżywek i balsamów zamiast wysiłku fizycznego. Zamiast kąpać się w naturalnej soli, wolą pianę z płynów chemicznych. Wiele kobiet uważa, że wystarczającym wysiłkiem fizycznym było dla nich urodzenie dziecka i intensywna opieka nad nim przez pierwsze lata życia. Z powodu takiego myślenia najsilniejsze ośrodki implozyjne dające kobiecie naturalną moc i siłę zostają zostają szybko zablokowane.

Należy szybko wychodzić z tej iluzorycznej przestrzeni i odnaleźć kim naprawdę jesteśmy. Trzeba dojrzeć czemu to wszystko służy i przyjrzeć się temu z dystansem. Warto dowiedzieć się co jest w podpaskach, dowiedzieć się co jest w tamponach, dowiedzieć się, co naprawdę jest w kosmetykach. Warto też znaleźć odpowiedź na pytanie skąd bierze się u kobiet nachalne poszukiwanie partnera. Czy to potrzeba serca, czy bardzo mocny program sterujący? Kłopot w tym, że kobiety myślą, że pochodzi to z ich wnętrza. Niestety w większości przypadków tak nie jest. Męskiej linii to dotyczy również. Kobiety poszukują związków „głębokich”, a mężczyźni kontaktów intymnych niestety bardzo często pozbawionych uczuć, tylko z poziomu pożądania. Tak to najczęściej działa. Nikt niczemu nie jest winien, ponieważ to programy sterujące i aby dobrze działały to wszystkie opisane rzeczy powyżej temu służą. Słaba świadomość zwyczajnie się im poddaje.

Jeżeli kobieta dopuszcza do kontaktów intymnych z poziomu pożądania, natychmiast blokuje siebie w tym kontakcie, a konkretnie blokuje energetycznie ośrodek implozyjny łona. Im więcej takich relacji tym więcej blokad, a co za tym idzie chorób łona i infekcji energetycznych. Płyny ustrojowe są nośnikiem informacji, więc ich „wymiana” daje oczywiste konsekwencje. Oczywiście jeżeli nasza świadomość się przebudzi to zawsze znajdziemy sposoby kroku po kroku by wyjść z tego stanu rzeczy i odbudować swoją utraconą moc.

Obecnie również wśród kobiet bez względu na przedział wiekowy istnieje moda na smartfony. Jest to często najbliższy przedmiot z którym się nie rozstają nawet na spotkaniach, spacerach itp. Może gdy ich świadomość się przebudzi wymienią go na matrycę kryształową. Co ciekawe u mężczyzn ten trend podąża w przeciwnym kierunku, coraz częściej widzi się mężczyznę ze starym aparatem, z czarno-białym ekranem, gdy u kobiet wciąż najnowsze wersje telefonów. Sekret tkwi w tym, że cały ten trend smartfonów ma za zadanie zblokowanie drugiego ośrodka implozyjnego u kobiety jakim jest serce. Używając tych technologii kobieta sama się wykańcza i nawet o tym nie wie, ponieważ jej sensoryka od urodzenia była silnie zakłócana.

Dobra wiadomość jest taka, że w końcu w którejś kolejnej inkarnacji świadomość dojdzie do poziomu, ze zacznie to zauważać, a dusza powie „Dość tych iluzorycznych podróży”. Sekret polega na tym, że nie trzeba czekać kilku wcieleń, a można zacząć już teraz. Trzeba dokonać wyboru i zdecydować się na to, co jest ważne a co ważniejsze.

Dlatego ważna informacja: Kobieto jeżeli spotkasz tego właściwego partnera to dla niego nie będzie ważne czy masz pomalowane paznokcie u rąk i stóp, czy masz makijaż czy też nie, czy masz „sylwestrową fryzurę” czy „artystyczny nieład”, czy masz smartfona, czy telefon na smyczy w domu, czy nie masz takich rzeczy wcale. Po prostu ten partner się pojawi. Nie będziesz mieć wtedy wątpliwości, czy tylko otoczka go interesuje czy Ty jako cała istota. Weź też pod uwagę, że jeżeli będziesz wyglądać jak holograficzna lala z miniówką zapinaną pod szyją a kończącą się nad pępkiem i katalogiem „Wall&Deco” na twarzy to bądź pewna, że zawsze w 99% chodzi o otoczkę. Pomyśl o tym.

Zdradzimy tu kolejną tajemnicę. Jeżeli będziesz dbać z taką pasją o swoje ośrodki implozyjne jak o swoje ciało fizyczne by było młode, to zaczniesz promieniować prawdziwym światłem i mocą będzie to Twój eliksir wiecznej młodości. Promieniując takim światłem rozpoznasz tego właściwego mężczyznę, który będzie godzien wejść w Twoją przestrzeń.

Dopóki jednak kobieta nie doprowadzi swoich ośrodków implozyjnych do czystości energetycznej i nie zadba o przywrócenie im wewnętrznej mocy, będzie tylko borykać się w związkach pełnych iluzji i nieciekawych energii. Zawsze. Nic tego nie zmieni, dopóki się kobieto nie otrząśniesz z iluzji.

Obecny świat jest odwrócony do góry nogami (dosłownie i w przenośni). Pozbawiono energie partnerskie i seksualne, czystości i zupełnie wymazano prawdziwy obraz tych relacji – zastanówcie się DLACZEGO? Proste: Im więcej bólu i łez w takich relacjach tym lepiej dla systemu zniewolenia. Należy z tego wyjść jak najprędzej. Czy tak?

Kobiety są odcinane od swojej siły przez wszystko co się da. Trendy, religie, media, programowanie umysłu itp. Przez te wszystkie destruktywnie oddziałujące czynniki, pojawiają się bolesne miesiączki, bolesne porody, a co za tym idzie kobiety przestają kochać swoją KOBIECOŚĆ. To też przyczyna wczesnego starzenia się, depresji, niskiej samooceny, czyli „cudowne” zasłony iluzji .

Być może nadszedł czas już się obudzić. Może czas przestać malować paznokcie, może czas przestać farbować włosy, może czas na naukę pełnej akceptacji siebie i przywrócenie swojej mocy? Być może droga do odzyskania pełnej wolności nie będzie łatwa, ale uzyskiwane efekty są widoczne bardzo szybko. Efekty „inności” energetycznej są nie do przeoczenia i dlatego warto podjąć jak najszybciej kroki do całkowitej zmiany jakości swojego życia. Ścieżka jest przetarta wystarczy na nią wejść.

Droga do młodości przez rozwój świadomości jest jedyną słuszną ponieważ, powoduje rozwój DNA do postaci tzw. „gwiezdnego, boskiego DNA”, które będzie w pełni odblokowane. No bo widzisz co może ciało tylko z dwiema helisami? Zasłonić się tynkiem i emalią, uzupełnić botoksem oraz silikonem. Te rzeczy jednak i tak się rozłożą w glebie. I chyba rozkładają się dłużej niż materia tworząca ciało. Przebudzony mężczyzna zwyczajnie na kobiecy „tuning” często reaguje czynnością „w tył zwrot” bo czuje całą holografię otaczającą kobietę. Więc po co Ci to? Jedynie polowanie na iluzorycznego partnera w takim przypadku może zakończyć się sukcesem, ale o prawdziwej głębokiej relacji możesz zupełnie zapomnieć. Żaden przebudzony mężczyzna nie dotknie holograficznej kobiety, a jest tych „chłopów”  coraz więcej. Przeczytaj teraz ten artykuł ponownie i zastanów się na czym Ci naprawdę zależy.

Comments are closed.