Czy wiesz dlaczego tu żyjesz?

Każdy podejmując pewne określone działania, dochodzi w swoim życiu do momentu w którym próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie „Po co tu jestem”. Ty też z pewnością obserwujesz swój świat, który Cię otacza, być może wiele działań publicznych i sytuacji wydaje Ci się irracjonalnych. Zaczynasz analizować to, co jest prawdą a co fałszem, czasami nawet nawiedzają Cię momenty w których nakładają się różne wersje rzeczywistości i nawet o tym nie wiesz. Przeważnie dzieje się to w momentach kiedy zwala Ci się na głowę 10 rzeczy na raz.

W takich sytuacjach przestajesz analizować i zaczynasz działać. Czy na pewno dobrze robisz? Kiedy tak się dzieje przypomnij sobie pewne ważne fakty. Po pierwsze Twoje wibracje myślowe tworzą wokół Ciebie manifestację i materializację rzeczywistości. W tych wszystkich sprawach które do Ciebie dochodzą jesteś Ty sam.

Twoje wibracje odbite od matrycy wszechświata urzeczywistniają się wokół Ciebie. Sztuczka polega na tym, aby teraz wybrać i „przefiltrować” manifestacje, które są faktycznie Twoim wytworem a tymi, które są wytworem pasożyta, od którego jeszcze się nie uwolniłeś. Jak zatem poznać co jest czym?

Odpowiedź jest bajecznie prosta. Zacznij od zaakceptowania, że wiekszość nieharmonijnych myśli nie jest twoja. Ty jesteś częścią źródła, jednostkową częścią wielkiej całości wszechświata, który sam w sobie jest tylko i wyłącznie wibracją miłości. Zatem Twoje kreacje powinny manifestować się tylko w rzeczach pozytywnych. Jeżeli w swoich manifestacjach zauważasz negatywne kreacje, możesz mieć pewność, że spowodowane są one Twoim negatywnym myśleniem, a ono z kolei jest powodowane pasożytniczymi formami podłączonymi do Twojej podświadomości.

Możesz być również sterowany poprzez podłączenia do Twoich ośrodków energetycznych, których jak najszybciej powinieneś się pozbyć. Temat tego artykułu jest jednoznaczny. Nadszedł czas na odpowiedź.

Inkarnowałeś w w tym miejscu czasoprzestrzeni dokładnie teraz po to, aby nauczyć się kierować energią w świecie materialnym. Świadomie. Planeta Ziemia jest jednym z najtrudniejszych miejsc do nauki, jednakże doświadczenia duszy wyniesione z tego miejsca, będące wcześniej zapisane na matrycy istnienia są bezcenne.

Zatem pamiętaj. Jesteś tu po to, aby nauczyć się świadomie kierować energią w świecie materialnym. Połącz światy materialne z duchowym. Wykorzystaj to, naucz się tego a szczęście nie zniknie z Twojej rzeczywistości nigdy. Sztuka polega na tym aby zacząć. W końcu. Jeżeli oczekujesz wyników – niestety należy zrezygnować z pozycji obserwatora czekającego na cud i zacząc podejmować działania. Daję Ci moją gwarancję, że żaden cud sie nie pojawi, jeżeli  nie wyrazisz takiej intencji i takiego życzenia. Naucz się wiedzieć CZEGO CHCESZ, ponieważ jeżeli nie będziesz wiedzieć czego chcesz, zawsze w większości będziesz dostawać to, czego nie chcesz. Tak to już jest. To jak? Może czas na listę życzeń ?

Tags: , , , , , , , ,

Comments are closed.