Tajemnica lewitacji i wyzwolenie od myśli

mysliNa przestrzeni kilkudziesięciu lat mojego życia zawsze starałem się upraszczać to, co można było uprościć. Zastanawiałem się często również nad rozwiązaniami zagadnień, wydawać by się mogło niemożliwych do rozwiązania. Jednym z takich wyzwań była dla mnie teza zwana jednym z praw Wszechświata, że myśli tworzą rzeczywistość. Przez długi czas starałem się sprawdzić czy jest to prawda. Napisałem już wiele na ten temat na tym blogu więc z pewnością uważniejszy czytelnik wyłapał wiele z istniejących treści. Napomknąłem również kiedyś, ze tak wiele myśli przepływających przez Twoją głowę nie są Twoje. Dziś nadszedł czas na rozwinięcie tego tematu. Tak.

Wiele myśli Cię „dopadających” nie pochodzą od Ciebie. Tak naprawdę jest ich około …90%. Aż tyle na chwilę obecną. Skoro tak jest to skąd się one biorą ? Cóż, nasza cywilizacja jest wyjątkowo ciekawa, ponieważ obecnie istnieją wokół niej nowe warunki energetyczne i kosmiczne. Wiadomo również, że wpływają one na jakość myśli do nas docierających. Od stuleci, każdy człowiek generował swoje otoczenie za pomocą myśli. Wraz z rozwojem człowieka rozwijało się również jego otoczenie. Z rozwojem otoczenia następowały nowe doświadczenia, a co za tym idzie poznanie nowego. Wyobraź sobie teraz sytuację, że od czasu zakończenia II wojny światowej nasza ekspansja technologiczna posuwa się w błyskawicznym tempie. Po prostu tak jest. Znając prawo tworzenia rzeczywistości za pomocą myśli, ktoś wpadł na pomysł, aby nauczyć ludzi nawyku negatywnego myślenia za pomocą technologii, ponieważ pozwoli to na uzyskanie kontroli nad większością cywilizacji. Gdy cywilizacja będzie negatywnie myśleć, sama doprowadzi się do upadku, a wtedy można tworzyć nowe cywilizacje na powierzchni planety i tworzyć coraz to nowsze algorytmy kontroli nad istotami za pomocą różnych technik. Gdy człowiek zaczął przyswajać z mediów wszelką sensację, lęk, negatywne myśli, opisy nieharmonijnych sytuacji itp. zwyczajnie w ciągu kilkudziesięciu lat został zaprogramowany na negatywnie myślenie. Siłą rzeczy uległa temu większość narodów cywilizowanych. Od pewnego czasu, widząc, że wszystko działa jak należy, podjęto decyzję o wprowadzeniu nowoczesnej technologii do miejsc na naszej planecie, gdzie jeszcze nie dotarła.

Wybitnie interesującym wydaje się być obraz siedmiolatka siedzącego przed chatą pokrytą strzechą na brzegu oceanu, wśród dziewiczej przyrody, trzymającego w ręku tablet i korzystającym z internetu. Takie korporacje jak Google włożyło w takie projekty niewyobrażalne środki finansowe. Dlaczego ? To oczywiste, ponieważ dzięki temu można dotrzeć do większej ilości miejsc niedostępnych i wpajać ludziom nowe sposoby myślenia, nawyki i reakcje zachowawcze. Oczywiście oby równowaga została zachowana, pojawiają się w tym również pozytywne przesłania. W ten sposób u słabych osobowości tworzą się nowe nawyki myślowe. Z rozbieganego i radosnego dziecka grającego z przyjaciółmi w piłkę orzechem kokosowym w przeciągu kilku lat można zrobić osobę poważnie szkodzącą społeczeństwu. Wyidealizowanie technologii pod kątem dobra, nie jest zgodne z prawdą w obecnym świecie i wiele osób doskonale to rozumie. Wiedzą one, że te 90% myśli zwyczajnie pochodzą z obszarów poza fizycznych i są wynikiem nawyku negatywnego myślenia lwiej części społeczeństwa. Każda myśl jest mierzalna i posiada określoną częstotliwość. Myśli pozytywne posiadają swój zakres częstotliwości i myśli negatywne również. To powszechnie dostępna dziś wiedza. Wyobraź sobie, ze dzięki temu można kontrolować Twoje zachowanie, oraz zachowania społeczne. Wystarczy ustanowić wokół Ciebie otoczenie o częstotliwości odpowiadającej zakresowi myśli negatywnych, a natychmiast się one pojawiają. Czyż nie jest to prosty i przemyślany sposób kontroli ? Jak wejdziesz do zimnej wody – jest Ci zimno czy tak ? Jak wieje ciepły wiatr jest Ci miło ? Twoje otoczenie współtworzy Twoje samopoczucie.

Zastanawiasz się pewnie w jaki sposób zatem twoje otoczenie może być zmieniane przez czynniki zewnętrzne. Cóż. To bardzo proste. Najpopularniejsze metody są wszystkim znane, jednak niewielu zwraca na nie uwagę. Pierwsza to oddziaływanie na jednostkę za pomocą siły mediów, druga, która działa na większą skalę to opryski chemiczne stratosfery, które po pierwsze zatrzymują kosmiczne promienie, odpowiedzialne w normalnych warunkach za utrzymanie planety za wyższej wibracji. Opryski powoli opadając na ziemię zwyczajnie są wdychane przez istoty żyjące, co w rezultacie automatycznie zmienia częstotliwość rezonowania mózgu i … zaczyna się przepływ ciężkich form myślowych. Gdy oprysk chemiczny spadający z nieba wsiąka w glebę, to zostaje wchłonięty przez rośliny. Większość z nich stanowi źródło pokarmu zwierząt oraz ludzi. Opryski chemiczne naziemne (np. na polach) są niczym w porównaniu do tego co roślina wchłania opadzie tzw. „chemtrails”. Spożywając taką roślinę lub wytwarzanie z niej pokarmu (np. chleb ze zboża) człowiek najzwyczajniej pozwala sobie na wchłonięcie wszelkich czynników zmuszających go do samounicestwienia. Niestety tak jest, choć wielu może powiedzieć, że się ze mną nie zgadza. Jest to tylko i wyłącznie wynikiem braku możliwości rozróżniania, ze względu na kolosalne ilości substancji wchłoniętych przez organizm i blokujących WSZECHOBEZNANIE. To nie wasza wina. Karmiono Cię przez całe życie , jak królika doświadczalnego rzeczami o których nie miałeś pojęcia, ponieważ forma tych substancji była zwyczajnie przez Ciebie niedostrzegalna. Nauczono Cię, żeby ufać fizyczności i temu co widzisz, dotykasz, skierowaną Twoją uwagę na sensację za pomocą mediów, aby nigdy człowieku nie przyszło Ci do głowy wyjście poza to , co dano Ci przed nos.

Jednakże znajdują się w tym całym bałaganie jednostki, które potrafią wyjść ponad to. Niektóre pokazują to publicznie i natychmiast są uważane za szarlatanów, opętanych, magików, lub dla własnego bezpieczeństwa na takich sami się kreują, pamiętając, ze jednego co się zdecydował „wyłamać i pokazywał sztuczki”cywilizacja ukrzyżowała. NEGATYWNY WIZERUNEK tego zdarzenia jest symbolem wielu religii. Wspaniały obraz boga – martwy człowiek na krzyżu. Czy widzisz w tym jakiś sprytny sposób na programowanie Ciebie? Czy przypadkiem nie sugeruje Ci się abyś „dźwigał swój krzyż”, a później umarł nim przywalony ? Dlaczego dla przykładu nie wybrano na symbol religii otwartego i jaśniejącego SERCA JEZUSA i jego świadomości Chrystusowej, tylko trupa i zbite na krzyż dechy ? Czy kiedykolwiek udało Ci się nad tym zastanowić ? Ile krzyży widzisz przy drogach jadąc autem, co widzisz w świątyniach, kościołach ? Czy człowiek na krzyżu naprawdę według Ciebie jest symbolem wolności, szczęścia, radości i miłości w Bogu ? Dlaczego symbolem tych wartości nie jest zatem zmartwychwstały Jezus, tylko zabity ? Ludzie się nad tym nie zastanawiają. Nie chce im się, ponieważ zwyczajnie ich świadomość nie jest na to gotowa. Ci, którzy będą się zastanawiać dopiero rosną. Inkarnowali w ostatnich szesnastu latach i to oni będą usuwać krzyże i inne negatywne obrazki ze społeczeństwa.

Niektórzy z nich pokazują sztuczki i nazywają siebie magikami, bo przecież nie ukrzyżujemy dziecka które robi sztuczki, czy tak ?  Bo przecież dziecko nie powie, że ma kontrolę nad materią , że materializuje z mocą pochodząca ze Źródła ponieważ natychmiastowo znalazłby się dla niego krzyż lub inny obiekt. Oni wszyscy nazywają siebie MAGIKAMI lub ludzie ich tak nazwali. Możesz mi wierzyć, że jest tam tylko w większości WIEDZA i ŚWIADOMOŚĆ. Wiedza podparta pracą nad własną osobą, czasami wrodzony talent. W bardzo odległych latach kolega mojego przyjaciela w wieku 12 lat świadomie lewitował. Udzielał występów tylko w rodzinie, raz tylko dał się namówić na nagranie dla „Teleexpresu” w tamtych latach. Gdy jako nastolatek zapytałem go jak to się robi – odpowiedział szczerze, że nie wie! „Nie wiem-pewnego dnia pomyślałem , ze fajnie byłoby móc unieść się w powietrze i chwilę potem to się stało”. Koniec cytatu. To nazywa się wrodzonym talentem. Parę lat później spotkałem, a w zasadzie udało mi się dotrzeć do osoby również mogącej lewitować świadomie. Na tamten czas ta osoba miała około 35 lat i był to normalny człowiek. Do dziś nikt o nie nie słyszał , wciąż żyje i ma się dobrze, zupełnie nie udziela się publicznie i traktuje to jaki samorozwój. Zapytany o to jak to robi , powiedział: „Powiem Ci, ale i tak nic Ci to nie da. Tajemnica tkwi w tym, aby odpowiednio przygotowane ciało i umysł zmusić do wchłonięcia potężnej ilości żywiołu powietrza”. Wiedza, ten człowiek wyłamał się i pracował przez lata , aby uzyskać rezultat. Rozumiał co robi i dlaczego może to zrobić. Talent kontra świadomość. Dwunastoletni talent wrodzony kontra ekspansywna 35-letnia świadomość uzyskana własną pracą. Co jest bardziej wartościowe ? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań.

Od niedawana pojawiają się stopniowo informacje publicznie zmieniające świadomość społeczną. Ten kto jest gotów, dociera do nich. Niedawno NASA udostępniło fotografie dokumentujące istnienie pozaziemskich cywilizacji, jednak nikt o tym nie pisnął słowem w mediach. NASA zapytana dlaczego dopiero teraz publikuje sześćdziesięcioletnie fotografie, w odpowiedzi rzuca druzgocące zdanie :”Ponieważ nie byliście gotowi na prawdę…” Wyborne ! Ktoś za Ciebie decyduje na co jesteś gotów, a na co nie.

Wszystko to o czym piszą wokół ciebie wbrew pozorom ma ścisły związek z twoim sposobem myślenia i postrzegania. Zalewająca cywilizację kontrola jej sposobu myślenia i zachowań (najfajniejsze jest to, że opatentowana patentami w USA) powinna się skończyć. Z całą pewnością wielu się ze mną zgodzi. Dla tych, którzy są na to gotowi, istnieje rozwiązanie wyjścia z manifestacji „nie swoich” destruktywnych myśli, wywołujących podbramkowe sytuację w życiu ludzi. Medytując nad rozwiązaniem przez długi czas o prawie „MYŚL TWORZY RZECZYWISTOŚĆ” udało mi się znaleźć rozwiązanie, które działa i powoduje, że od tej chwili stajesz się wolną istotą od cudzych myśli oraz ich manifestacji. Jeżeli Twoja świadomość jest gotowa oczywiście na takie działania. Oto ono: „ Jeżeli myśli tworzą rzeczywistość, to od teraz wybieram świadomie i MYŚLĘ, że w moim życiu manifestują się wyłącznie moje ŚWIADOME WYBORY dokonane za pomocą myśli”. Niech Źródło Cię błogosławi tu i teraz i doprowadzi do pełnej wolności w spokoju i harmonii. Niech się stanie.

Comments are closed.