Kurs Kreowania Własnej Rzeczywistości

Wszystkie osoby zainteresowane kursem mogą zapisać się na kurs po prawej stronie w górze ekranu. Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących w rozwoju osobistym. W roku 2017 usunąłem wszystkie hasła do artykułów więc nie ma potrzeby zapisaywać się, aby uzyskac hasło. Kurs jednak wymaga subskrybcji, poniewaz jest wysyłany automatycznie z autorespondera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować klikając w odpowiedni link w otrzymanej wiadomości.

Dlaczego warto być zapisanym na listę – wiedzą Ci, którzy towarzyszą mi od lat. Oprócz kursu Video otrzymujesz wiele ważnych i ciekawych informacji, które bywają bardzo użyteczne oraz przygotowane jest kilka wartościowych niespodzianek.

Oprócz tego otrzymujesz na bieżąco informacje o nowych wpisach, oraz o specjalnych dostępnych dla Ciebie opcjach, o których nie ma nic na blogu  – zapisz się na bezpłatny kurs – warto .

Po subskrybcji nie będziesz otrzymywać żadnych informacji o promocjach, ponieważ nie prowadzimy już żadnych promocji, ponieważ zwyczajnie są one próbą kontroli i zniewolenia społeczeństwa. Wolimy, aby każdy samodzielnie wybierał to, co jest dla niego najodpowiedniejsze. Zapraszamy.

Tags: , , , ,

Comments are closed.