Inicjacja 7-go promienia

Inicjacja Siódmego Promienia, jest drugą z kolei najważniejszą inicjacją na ścieżce własnego przekształcenia oraz ścieżki do wolności. Jest inicjacją trójstopniową, czyli podzieloną na kolejne etapy, odbywające się co kilka dni. Odstępy ustalane są indywidualnie. Promień służy to transmutacji wszelkich sprzeniewierzonych i zmutowanych energii otaczających ludzkość oraz indywidualne jednostki. Obecnie istnieje wysoka potrzeba przetransmutowania wszystkich starych uwalniających się energii do nowej postaci zgodnej z Nową Energią oraz do wprowadzenia możliwości masowego przejawienia się na planecie tzw. świadomości Chrystusowej, ponieważ każda świadoma osoba wie, że nic nie jest w stanie dać jej tego czego wcześniej nie odnalazła w sobie. Dlatego inicjacja Siódmego Promienia umożliwia przekształcenie wszelkich nieharmonijnych form, energii i elementów obecnych w ludzkiej świadomości, podświadomości, oraz na poziomach fizycznych, blokujących dostęp do pełnego samopoznania.

Użycie Siódmego Promienia jako przejawienia miłości i mocy Boga Ojca i Pramatki, umożliwia całkowite wyzwolenie się z elementów do tej pory uniemożliwiających człowiekowi przejście na wyższe poziomy. Promień transmituje blokady na świadomości, usuwa destruktywne programy, oczyszcza podświadomość, usuwa fałszywe przekonania i programy. Stosowanie promienia tworzy i utrzymuje otwartą ścieżkę dostępu do wyższej wiedzy leżącej poza holografią, która w dzisiejszym społeczeństwie, na poziomie istoty ludzkiej jest masowo zblokowana poprzez nieprzyjazne elementy fizyczne i poza fizyczne. Siódmy promień w tandemie z Kanałami Informacyjnymi staje się potężnym błogosławieństwem duszy, ciała i ekspansywnej świadomości. Jest najsilniejszym kosmicznym promieniem transmutacji działającym na poziomie trzeciego i czwartego wymiaru dosłownie wypalającym ze wszystkich poziomów istoty ludzkiej (lub innych elementów zewnętrznych) wszelką dysharmonię.

Potęga inicjacji siódmego promienia wyzwala w istocie ludzkiej nowe potencjały i umożliwia szybsze przejście na wyższe poziomy. Osobom gotowym i świadomym umożliwia na pewnym etapie uzyskanie pełnej wewnętrznej ciszy i spokoju. Fioletowy płomień to inicjacja poziomów wyższych świadomości, wybitnie potrzebna w obecnych czasach, szczególnie dla osób pracujących intensywnie na rzecz siebie, ludzi i Ziemi. Do tej pory uzyskanie zadowalających i widocznych efektów pracy z tym promieniem wymagało wielu lat pracy, ze względu na nałożone elementy blokujące jego działanie oraz blokady istniejące w konstrukcji człowieka. Inicjacja umożliwia efekty niemalże natychmiastowe u osób obeznanych w pracy z energią. Wysoce polecana i bardzo potrzebna inicjacja dla ludzi świadomych.

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz wszelkie potrzebne informacje oraz wolne terminy na tę wyjątkową inicjację.

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.

Dlaczego numer GSM? Czasami zdarza się, że Państwa serwery odrzucają nasze odpowiedzi z różnych powodów niezależnych od nas. Podając numer umożliwiasz wysłanie do Ciebie wiadomości SMS z informacją że nie mogliśmy się z Tobą skontaktować.