MATRIX Cię Więzi !

W poniższym nagraniu udostępniam esencję całej trylogii filmu MATRIX w niespełna półgodzinnym nagraniu. Zachęcam do częstej i samodzielnej analizy przesłań zawartych w filmie, aż do poziomu indywidualnego zrozumienia całości przesłania.

Pozwalam sobie przypomnieć, że pierwsza część trylogii pojawiła się aż kilkanaście lat temu. Dziś uważam, że warto to sobie przypomnieć i ponownie przeanalizować pewne sceny z nowej perspektywy indywidualnego postrzegania. Osobom, które do tej pory nie miały okazji poznać tych produkcji gorąco zachęcam do obejrzenia w całości wszystkich części, są wciąż dostępne w sprzedaży.

Osoby posługujące się językiem angielskim gorąco zachęcam do oryginalnej wersji audio, ponieważ przesłania w języku autorów są o wiele bardziej „mięsiste” w porównaniu do nieco okaleczonych tłumaczeń na język polski.

Rozmowy z koneserami Matrixa jednoznacznie udowodniły, że przesłanie jest czytelne i bardzo jasne, jednak okazuje się również, że wiele osób wciąż stara się niektóre przesłania wyłapać i znaleźć odpowiedź na pytanie „co autor miał na myśli”. Szczególnie dla tych osób polecam tę składankę. Esencja trylogii MATRIX. Tylko na  blogu whitedevas.eu. Zapraszam.

Comments are closed.