Przygotowanie do zmian i na pierwszy kontakt

Obserwując postępujące zmiany w otoczeniu i społeczeństwie zauważa się posuwający coraz szybciej naprzód wzrost świadomości społecznej. Większość osób robi juz świadome zakupy w sklepach spożywczych, czytając wnikliwie etykiety, sporo artykułów trafia z powrotem na półkę. Da się zauważyć ogólny trend zainteresowania jakością produktów, usług oraz wrażliwością społeczną na niekorzystanie czynniki zewnętrzne, wpływające na jakość życia. Wiele młodych osób w wieku szkół średnich przejawia zainteresowanie zupełnie nowymi trendami i jakościami życia, zupełnie nie bazującymi na ego, finansach i pogonią za dobrobytem materialnym. Nie słuchają oni muzyki młodzieżowej, nie słuchają również w większości nauczycieli, odrzucają fałszywą wiedzę, którą z łatwością potrafią rozpoznać. Świadomość społeczna posuwa się szybko naprzód, wszystko co stare odchodzi, a na jego miejscu pojawia się nowe, zgodne z nową energią.

Na świecie zakładane są grupy zalążkowe przygotowujące ludzi lokalnie i globalnie na zmiany, które nastąpią szybciej niż można się tego spodziewać. Ogólnie nazywa się te grupy PFC (Prepeare for change – Przygotowanie do zmian). Mają one na celu poszerzanie wiedzy lokalnych i globalnych świadomości poprzez wymuszanie aktywacji analizy rzeczywistości w jakiej egzystują one od urodzenia. Wybudzenie świadomości wymaga czasu, jednak obecnie istnieją coraz intensywniejsze energie wspierające ten proces. Coraz więcej osób odczuwa wewnętrzne postępujące zmiany, jednak nie do końca potrafi je nazwać, ponieważ zwyczajnie nie maja pojęcie co się dzieje. Mogą tylko powiedzieć, że czują iż zmierzają w stronę lepszego. Warto zwracać uwagę ludziom w trakcie procesu wybudzania na pewne elementy, które mogą być pomocne.

Czasami wystarczy jedno zdanie do obcej osoby w sklepie, która zapytała nas jaką herbatę powinna kupić i dlaczego nie powinna kupować herbaty w woreczkach. Zwykłe proste podejście do tematu daje takiej osobie poczucie potwierdzenia, że znajduje się na właściwej drodze, daje poczucie pewności, że zmierza we właściwym kierunku i że dzieje się to również wokół niej, w życiu innych ludzi. Ważnym jest aby utrzymywać takie świadomości w poczuciu bezpieczeństwa oraz pewności, że nie sa osamotnione w procesie. Jest to dla nich bardzo pomocne.

Zmiany są nieuniknione, na tym polega rozwój. Świadomości, które nie są na nie gotowe zwyczajnie opuszczają tę rzeczywistość. W nadchodzącym czasie możemy się spodziewać naprawdę radykalnych zmian w otaczającej rzeczywistości. Warto brać pod uwagę, że może się okazać, że wszystko czego uczono Cię przez całe życie może być niekompatybilne z nową energią i należy mieć na taką ewentualność silnie przygotowaną świadomość, bo będzie to wymagało dużej dozy zrozumienia i akceptacji.

Wielu wciąż nie zdaje sobie sprawy, że obecnie większość profesjonalnego sprzętu astronomicznego zwrócona jest ku poszukiwaniu zaciemnionego obiektu zbliżającemu się do Ziemi i będącego od niej czterokrotnie większym. Wyliczono go matematycznie, jednak jak do tej pory jeszcze go nie namierzono. jest taki obiekt w naszym układzie słonecznym i jest to powierdzone w 200%. Wydaje się zatem, że wszelkie wzmianki o planecie Nibiru nagle mogą okazać się prawdą. Sprawa jest na tyle świeża, że naukowcy jeszcze niczego nie mówią, oprócz tego, że mamy jeszcze kilka, może kilkanaście lat czasu do „kontaktu wzrokowego” przez sprzęt astronomiczny. Cóż…pamiętając mitologię i opowiadania skoro jest Nibiru, a w zasadzie jej resztki w postaci PlanetyX (Nibiru została częściowo zniszczona podczas ostatniej wojny galaktycznej, podobnie jak kiedyś planeta Tiamat – z której powstała Ziemia)  mogą tam wciąż być istoty wyższej świadomości – Ci z podłużnymi czaszkami, określani jako „bogowie”, wyrysowani na starożytnych malowidłach po całej planecie. Niektórzy pochodzą z konstelacji Oriona, ale ponoć część może wciąż używać PlanetyX jako kosmicznego krążownika o nieokreślonej trajektorii i orbicie. Hmmm żyjemy w ciekawych czasach i jak widać zmiany są nieuniknione. Jakie one będą zależy również od nas samych. Warto zatem obudzić w sobie nową energię i ukierunkowywać swój postęp tą drogą. Wydaje się, że jeszcze mają trochę czasu ci, którzy do tej pory zwlekali.

Tymczasem zanim spotkamy się z obcym ciałem niebieskim, może okazać się, że o wiele wcześniej na Twojej posesji wyląduje obca cywilizacja i jedno co może Ci pomóc w takim momencie to zapytanie ich czy służą miłości. Jest to jedyna słuszna droga rozpoznania ponieważ wiemy, że wiele cywilizacji obcych posiada wybitną technologię, ale nie posiadają one serca. Warto o tym pamiętać i jeżeli ktoś nie będzie Ci w stanie odpowiedzieć twierdząco na miłość, zwyczajnie wydaje się być na miejscu poproszenie ich o opuszczenie Ziemi i nie wyrażanie zgody na ponowne pojawienie się. Warto również zachować czujność i nie wyrażać zgody na jakiekolwiek działania takich istot w twojej przestrzeni jak energetycznej tak i fizycznej dopóki nie będzie pewności z czym ma się do czynienia.

Jest wysoce prawdopodobnym, że jako pierwsza pojawi się cywilizacja z Konstelacji Plejad (Mały Wóz, Mała Niedźwiedzica), znana jako Plejadianie. Odwiedzali oni już ziemię FIZYCZNIE wielokrotnie, w tym pewnego mężczyznę o imieniu Billy Meier kilkadziesiąt lat temu. Pozostawił on wiele informacji na ten temat. Według jego opisu posiadają oni ciała podobne do naszych, a głównym środkiem rozpoznawczym są nieco niżej osadzone uszy niż ludzkie. Można też spodziewać się, że dysponują oni na dzień dzisiejszy technologią „peleryny niewidki” – możliwe, że dokładnie tej samej, którą udało się w niezbyt odległych czasach, za kadencji Tesli, ukryć na morzu okręt wojenny i uczynić go w całości niewidzialnym. Dlatego niekoniecznie należy się spodziewać spektakularnego lądowania pojazdu kosmicznego, ponieważ może on pozostać niewidzialny. Mogą natomiast pojawić się istoty „wychodzące ze światła” – czyli ze swojego pojazdu zamaskowanego odpowiednią technologią – możliwe, że na Twoim polu. Osoby, które mają ochotę, i możliwości mogą przygotować takie lądowiska, według posiadanej wiedzy i świadomości. Z reguły jest tak, że jeżeli nie wyrazisz zgody – nikt NORMALNY nie wyląduje na Twoim polu, może to być tylko agresor. Wyrażając zgodę – upewnij się, że dokładnie sprecyzujesz kto może tam wylądować, kiedy i na jaki okres czasu Twoja zgoda jest aktualna. Osoby wrażliwe energetycznie mogą bardzo łatwo rozpoznać jakość energii. Jeżeli Twoja grasica nie zareaguje – jest OK, jeżeli jednak zacznie Cię drapać lub zaniesiesz się kaszlem – Hmmm – Nie jest OK. Generalnie Plejadnianie mają”do nas” najbliżej raptem około 5h lotu w hiperprzestrzeni, bądź jeszcze mniej przez gwiezdne wrota tudzież tzw. wormhole umieszczone w naszym słońcu.  Wszystko to jest jasno określone w starożytnych malowidłach w jaskiniach znajdujących się na naszej planecie. Polecam serię na YT pt. „Knowledge of the forever time”, tylko w języku angielskim. To bardzo świeża wiedza (2016r).

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób w tym momencie puka się w czoło wskazując palcem ten artykuł, ale cóż, może wkrótce przestanie się pukać. Każdy ma czas i miejsce na własne doświadczenia, więc pozwólmy sobie na obustronną akceptację. Powyższe wskazówki są dla tych, którzy ich potrzebują. Trudno mówić tu o pełnych konsekwencjach nadchodzących zmian, ponieważ będą one tak rozległe, że obejmą i przenikną one całą planetę. Wiadomo jednak, że w odpowiednim momencie pojawią się odpowiednie instrukcje dla każdego – ponieważ z reguły zawsze tak bywa. Każdemu zdarzało się rozpoczęcie robienia czegoś czego nie do końca rozumiał, jednak wiedział jak postępować. Może najbliższym przykładem są telefony komórkowe. Nie wie nikt do końca jak działają, ale każdy wie jak ich używać, mniej więcej powinno się to odbywać właśnie na takiej zasadzie.

Tak naprawdę większość cywilizacji jest przygotowana do zmian, choć tak naprawdę sami o tym nie wiedzą. Spowodowane jest to trybem życia jaki prowadzą, nawet nie są w stanie zauważyć nadchodzących zmian, tylko pewnego dnia po prostu się w nich budzą. Sposobów przebudzenia świadomości jest tyle ile dusz na tej planecie, więc nie ma powodu aby w jakikolwiek sposób się ograniczać. Wszechświat nigdy nie kopiuje, nawet jeżeli chodzi o doświadczenia. To zawsze czysto indywidualna sprawa. Oczywiście istnieją pewne kryteria wspólne, ale są one tylko podstawą do pełnego, indywidualnego spektrum doświadczeń.

Pomagaj zatem tym którzy są na początku ścieżki przebudzenia, i jeżeli wyrażają zgodę poprowadź ich jak najkrótszą drogą ku wyższej świadomości, ponieważ nikt nie musi doświadczać tego samego co Ty. Ty jesteś pionierem, przecieraczem szlaków, po to je przecierasz, aby innym było łatwiej. Dlatego zachowaj prostotę tego co jest proste i uprość maksymalnie czyjąś ścieżkę, jeżeli tylko na to zasługuje i pozwala sobie na przyjęcie Twojej pomocy. Strzeż się przy tym przed emanacją Twojego ego na innych, gdyż możesz nagle stwierdzić, że Twój kompas Cię oszukuje. Ucz się pracy z miłością i pracuj intensywnie nad pełnym otwarciem własnego serca, aby za jego pomocą udało Ci się dotrzeć do wszystkich, którzy tego będą potrzebować.

Nikt nie wie dokładnie jak zmiany będą przebiegały, czy będzie to nagłe i szybkie, czy też stopniowe i powolne. Obserwując otaczające nas trendy raczej można wypośrodkować te dwie ścieżki. Nie wiemy, czy obecna technologia przetrwa w całości, czy też niektóre jej elementy niezgodne z nową energia przestana funkcjonować. W związku z tym należy przygotować na to własną świadomość. Może się okazać, że przez jakiś czas nie będą działały telefony, lub internet, lub jedno i drugie – nikt tego obecnie nie wie i nie jest w stanie przewiedzieć. W takim momencie pozostanie Ci działanie lokalne wśród otaczających Cie ludzi, którzy będą usilnie poszukiwali odpowiedzi na wiele pytań. Może być tak, że będziesz w stanie im pomóc. Rób to z miłością i radością, ponieważ po to tu jesteś. Nie pozwól jednak na zasypanie Cię cudzymi sprawami, bo nie taka jest Twoja misja. To co masz robić naprawdę masz w sercu i obudzi się to z pewnością w odpowiednim momencie, jeżeli do tej pory jeszcze to nie nastąpiło. Trwaj w zaufaniu do własnego wnętrza i swojego Boskiego Ja, a poprowadzi Cię ono w odpowiednim kierunku w odpowiednim czasie. Jakiekolwiek działania podejmiesz pamiętaj, że jesteś twórczą istotą i twórz wszystko z intencją pomocy innym oraz działaj w wyższej świadomości, zawsze w zgodzie z całą swoją istotą. Zawsze podążaj za swoją radością – to jedyna słuszna droga.

Comments are closed.