Związek Nowej Ery !

CZY JESTEŚ W ZWIĄZKU NOWEJ ERY?

74565Każdy z nas marzy i pragnie doskonałej relacji w swoim związku.

Taki zgodny tandem dwojga ludzi jest pragnieniem większości z nas, czy to kobiety czy mężczyzny.

Odnalezienie tej przysłowiowej „drugiej połówki” z którą można w harmonii iść przez życie, wzajemnie się wspierając i rozwijając jest marzeniem wielu osób. Może już czas by takie marzenie się spełniło i stało się rzeczywistością?

W obecnych czasach szybkiej i intensywnej transformacji bardzo ważny jest świadomy wybór odpowiedniego dla nas partnera / partnerki tak,  by wzajemna relacja pomagała obojgu w doniosłej przemianie. Czasami jednak jest inaczej, ma miejsce wzajemne blokowanie się pod wieloma względami.

Jest ważne dla całej przemiany ludzkości i naszej planety, aby powstawało jak najwięcej związków Nowej Ery, ponieważ tego typu relacje potężnie wpływają na podwyższenie świadomości cywilizacji i wibracji planety czyli naszego środowiska. Im więcej będzie szczęśliwych i dobranych par, tym szybciej podniesie się jakość cywilizacji i nowych pokoleń do wymarzonego i tak długo oczekiwanego złotego wieku.

Możliwe, że nie jesteś pewny/pewna czy Twoja relacja partnerska jest tą w którą masz zamiar głębiej się zaangażować. Możliwe też, że zadajesz sobie wiele pytań o Twój związek z partnerem/partnerką i potrzebujesz konkretnych odpowiedzi jak wygląda Wasza relacja. Możliwe, że jesteś na etapie tworzenia nowego związku, ale odczuwasz, że mało wiesz o partnerce / partnerze.

Możemy Ci pomóc w tych przypadkach wykonując dla Ciebie ekspertyzę poziomu zgodności relacji partnerskich z której dowiesz się w skali procentowej jak wygląda poziom zgodności waszego związku, relacji. Wystarczy wypełnić poniższy formularz.