Era Wodnika – będzie tym co……..

Dziś podejmuję się wyjaśnienia procesu, który obecnie ma miejsce i w jaki sposób można niektórym sytuacjom zaradzić. Czas skurczył się niesamowicie, to co teraz zajmuje nam kilka godzin kiedyś trwało pięć razy dłużej.

Cywilizacja osiągnie wkrótce apogeum kryzysu, a wszystko to spowodowane jest lękiem przed poznaniem prawdy. Aby wyzwolić się od lęku powinieneś chcieć wiedzieć więcej oraz pogłębiać posiadaną już teraz wiedzę, a przede wszystkim nie wierzyć w to co mówią Ci media.

Pierwszym krokiem do wyzwolenia się od lęku jest ćwiczenie. Niestety możesz wykonać je tylko raz, ale zapewniam, ze rezultat przerośnie Twoje oczekiwania. Oto co potrzebujesz: Dwa dosyć spore, owalne, kilogramowe, polne, gładkie kamienie. Umyj je pod bieżącą wodą lub w strumieniu, wysusz. Zrób to dokładnie i starannie, następnie upewnij się, że doskonale leżą w dłoniach.

Następnie usiądź w Twoim najwygodniejszym miejscu, weź głęboki oddech a następnie kamieniem trzymanym w prawej ręce z całej siły przywal w ekran Twojego telewizora. Kamień w lewej ręce będzie Ci potrzebny, gdybyś nie trafił pierwszym.

Ćwiczeniem kolejnym jest wyjęcie obu kamieni z obudowy telewizora i ćwiczenie rzutu do celu z odległości 3 metrów. Jako cel oczywiście ustaw odbiornik radiowy.

Ostatnim ćwiczeniem jeżeli kupujesz prasę jest nauka rozpalania ogniska za pomocą wszystkich gazet jakie posiadasz, oraz pudełka suchutkich zapałek – to zwiększy Twoje szanse na sukces.

Przekazy na temat bolesnych, katastroficznych zdarzeń, negatywnych sensacji, obrazy pełne cierpień i rozpaczy są cały czas ładowane w Twoją świadomość. Budzą one w Tobie niepokój, lęk. Przestajesz odróżniać prawdę od kłamstwa. Codziennie otrzymujesz dawkę takich informacji, a następnie według nich jesteś zmuszony ułożyć sobie życie. Wiesz jakie są tego konsekwencje? Spójrz: skupiasz wciąż swoją uwagę na tych samych przekazach, oglądasz, te same, powtarzające się obrazy, słyszysz te same komentarze. Bierze w tym udział wraz z Tobą miliony ludzi. Te miliony tworzą potężną energię, która tworzy kolejny potężny myślokształt, który materializuje się w rzeczywistości.

Ludzkość stoi dziś o kilka centymetrów od globalnej rewolucji duchowej. Rewolucja ta jest blokowana i powstrzymywana. Musisz wiedzieć, że możliwości Twojego rozwoju i działania są nieograniczone. Naucz się je stwarzać. Aby to osiągnąć należy uzyskać elastyczność mentalną i jasność celu do osiągnięcia. Naucz się nazywać rzeczy po imieniu i miej na to odwagę. Twoje wyzwanie jest bardzo proste: Rozpoznaj swoje najgłębsze uczucia i odczucia i uznaj je, jako główne źródła tworzenia własnej rzeczywistości.

Nadchodzące czasy wymagają od Ciebie dostrzeżenia nowego poziomu własnej odpowiedzialności. Postaraj się zrozumieć, że świat zewnętrzny stanowi lustrzane odbicie Ciebie, całej Tojej istoty. To co wewnątrz to i na zewnątrz. Rozejrzyj się dookoła. Oto kim jesteś. Podoba Ci się? Jeśli nie – zacznij to zmieniać. Niestety nadszedł czas, kiedy musimy przejąć kontrolę nad swoim życiem poprzez zmianę sposobu myślenia. Dlatego trzy ćwiczenia opisane na początku są tak ważne.

Wiele osób czuje, że wywraca się wszystko do góry nogami. Korzystnie będzie dla was się ustabilizować zanim zaczną się wymioty. Trik jest tu tylko jeden: Aby nadążyć za obecnymi zmianami i kontrolować wszystko, należy po prostu….zwolnić. Naucz się zwalniać w momentach największej prędkości. Zwolnij do zera. Raz na jakiś czas w różnych miejscach czasu i przestrzeni ma miejsce olbrzymie przyśpieszenie energii kosmicznej. To się właśnie dzieje teraz. Ma to na celu przebudzenie wszystkich uczestników w celu doświadczania pełni istnienia.

Oczywiście nie wszyscy są na to gotowi i nie wszyscy mają ochotę się temu poddać. Spójrz wokoło. Zwróć uwagę w oczach ilu napotkanych przez Ciebie ludzi objawia się obłęd? Ilu z nich wygląda jak naćpanych? Gdzie podział się ten błysk w oku? Nie ma go. Został zgaszony przez leki psychotropowe. Biorą je Ci, którzy nie nadążają. Ci, którzy nie zgodzili się zaakceptować nowych warunków. Musisz wiedzieć, że jednostka oraz cała grupa ludzi, nawet cywilizacja wytwarza wibrację. Jej częstotliwość lokalizuje nas w takiej rzeczywistości z jaką ta wibracja jest zgodna.

Pomyśl teraz co będzie jeśli większość ludzi będzie trzymała się niskich wibracji, tak jak dotychczas? Jesteśmy skutecznie odwodzeni od prawdy od milionów lat. Dlatego czas zaakceptować swoją własną wartość, nauczyć się odczuwać miłość i wdzięczność. Powinno to się stać Twoim nowym nawykiem. Przemiana świadomości wymaga czasem aktów szokującej odwagi wśród ludzi, lecz warto podjąć działania w tym kierunku. Jeżeli w pełni zrozumiesz, że wszystkie wydarzenia w Twoim życiu nie są wynikiem przypadku i nic nie znaczących działań – jesteś na właściwej ścieżce.

Tempo i siła przyśpieszonej energii posiada trzy odmienne fazy, które działają stopniowo na komórki naszych ciał. Dlatego synchronizując swoje myśli – które też mają częstotliwość – możesz ustabilizować siebie. Jeśli będziesz świadom swych myśli, i będziesz wiedzieć, że otrzymujesz to na czym się koncentrujesz, zaczniesz świadomie tworzyć. Będzie się to działo coraz szybciej, dlatego uważaj jak myślisz bo będziesz robić jak uważasz. Kwestionuj wszystko co widzisz i co czujesz. Bądź ciekawą osobą jak nigdy dotąd.

Jeśli upuścisz klucze – podnosząc je rozejrzyj się wokoło i zastanów dlaczego miałeś się schylić. Naucz się czytać znaki. I pamiętaj. Jeżeli ogrom ludzi tworzy myślokształt, który się materializuje nie zadawaj już nikomu pytań. Skup się na tym, aby jak najwięcej ludzi zmieniło swój sposób myślenia i uwolniło się od lęku, czego serdecznie Ci życzę. Nowa Era jest tym co tworzyliśmy w przeszłości. Więc Nowa Era – będzie tym co stworzymy.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.