Jak naprawić swoją aurę

Oprócz ogólnych technik wizualizacyjnych w procesie naprawy swojej aury, proponuję wykorzystać sprawdzoną technikę, którą tak naprawdę wykonać może każdy samodzielnie. Nie każdy jest dobry w wizualizacjach, tu natomiast proponuję działane praktycznie fizyczne, w postaci operowania własnymi rękoma.

Zalecane jest aby osoby początkujące wykonywały tę technikę przynajmniej 2 razy w tygodniu, aż do momentu, kiedy poczują, że nie jest już to konieczne. Dla osób znających się na rzeczy proponuję działanie ściśle intuicyjne. Technika oczywiście posiada potwierdzenie skuteczności działania i jest zupełnie bezpieczna dla każdej osoby. Kluczem do sukcesu jest skupienie na wykonywanej czynności i nic poza tym.

W celu uschematyzowania techniki, przedstawiam poszczególne czynności w punktach:

1. Stań prosto z lekko rozstawionymi nogami i lekko ugnij kolana.

2. Wykonaj projekcję fantomową siebie (wyobraź sobie siebie przed sobą)

3. Umieść dłonie na wysokości własnego splotu słonecznego na obiekcie projekcji  (Twoim fantomnie)

4. Ustanów intencję naprawy aury (np. powiedz sobie – teraz naprawiam swoją aurę)

5. Wizualizuj czerwone światło wychodządze z  dłoni i wypełniające ubytki w Twojej przestrzeni.

6. Poczujesz przepływ energii na poziomie dłoni

7. Wypełniaj przestrzeń tak długo, dopóki energia nie przestanie płynąć.

8. Dokonaj intencjonalnego zabezpieczenia przed ponownym uszkodzeniem (np. możesz nawet założyć sobie hasło dostępu do własnego pola energetycznego).

9. Gratuluję – to wszystko :)

Czas trwania sesji naprawy swojej przestrzeni, oscyluje w granicach od 1 minuty do 1 godziny. Uzależnione jest to od możlwości energetycznej indywidualnej oraz stopnia uszkodzenia. Niemniej każdy potrafi to zrobić. Nie wierzysz ? Spróbuj !

Tags: , , , , ,

Comments are closed.