Bliźniacza dusza, Twin flame – najprzydatniejsze informacje

3902

Spełnienie marzeń jest możliwe. Obecnie następuje czas kiedy samotna wędrówka wielu osób, które ciężko pracowały na rzecz cywilizacji i planety dobiega końca. Następuje przełom i wiele osób znajduje się w nowej, nieznanej im jeszcze sytuacji, która wprowadza w ich życie potężny chaos w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Postaram się przybliżyć nieco temat bliźniaczego płomienia i bliźniaczej (i bratniej) duszy.

Oczywiście te dwa ogólne terminy zostały jeszcze rozbite na podkategorie w internecie, jednakże skupimy się wspólnie na plusach i minusach, oraz na najprostszych metodach identyfikacji, które w początkowej fazie mogą być czasami mylące, lub prowadzić do subtelnej niepewności. Oczywiście jak zwykle opieram się na własnych doświadczeniach,  zawsze zachęcam do  uzupełnienia wiadomości w innych źródłach, lub najlepiej poprzez własne doświadczenia.

Jak to się zaczyna. Idziesz ulicą, wchodzisz do sklepu, odbierasz telefon, stoisz na przystanku. Nagle uświadamiasz sobie, że osoba, która właśnie stanęła na Twojej drodze życia, wprawiła Cię w niespotykaną dotąd formę wewnętrznego odczucia. Czas stanął w miejscu i nagle Twoja rzeczywistość umieszcza Cię w kwantowym polu świadomości „Tu i Teraz”. Nie widzisz niczego naokoło, po prostu jesteś.

Osoby bardzo rozwinięte energetycznie otrzymują na pierwszym miejscu „strzał w dziesiątkę”. Fizycznie oznacza to, niezwykle uczucie w okolicy mostka i splotu słonecznego. Uczucie przyjemnego ucisku i ciepła, tak jakby włożono Ci w to miejsce mięciutki pojemnik z ukochanym przez Ciebie cieplutkim napojem…… I już. ….Właśnie dane było Ci spotkać osobę, która posiada zbliżoną wibrację duszy do Twojej na tę chwilę.

Twin Flame – bliźniaczy płomień:

Istnieje subtelna różnica pomiędzy bliźniaczym płomieniem (ang.Twin Flame) a bratnią duszą (ang. Soulmate). Zacznijmy od różnic. Twin Flame jest tą samą duszą co Ty. Jedna dusza może przebywać w nieskończonej liczbie wcieleń w celu szybszej ewolucji i kolekcji doświadczeń. Zdarza się, że na szczeblu planowania inkarnacyjnego podejmowana jest decyzja o równoległym wcieleniu jednej duszy w dwa odmienne ciała fizyczne, w większości przypadków synchronicznie, czyli ciało jakości żeńskiej i męskiej. Cele takich inkarnacji przeważnie są tylko dwa. Pierwszy z nich to wzajemne osiągnęcie jedności z poziomu fizycznego, drugie to doświadczenie oddzielenia jedności przy zachowaniu świadomości o niej samej.

W pierwszym przypadku już na samym początku, po dwóch, trzech rozmowach, spotkaniach następuje efekt uczucia tęsknoty i oddzielenia podczas nieobecności drugiej osoby. Na odległość odczuwa się jej uczucia, emocje, myśli. Każdy proces zachodzący w polu energetycznym drugiej osoby jest jasno i czysto odbierany. W momentach niefizycznego kontaktu coraz to mocniej rozwija się połączenie na poziomie duszy, w postaci coraz silniejszego cudownego ucisku i ciepła w splocie słonecznym.

W momentach połączenia energetycznego, które może mieć miejsce wszędzie i o każdej godzinie, dochodzi nawet do „odpłynięć” świadomości. Mniej więcej wygląda to tak, że nagle zaczyna Ci wszystko falować przed oczyma, splot staje się wulkanem miłości, a Ty nie masz ochoty nawet się ruszyć, ponieważ nic nie jest w tym momencie dla Ciebie ważniejsze, a z oczu leją się łzy szczęścia. Na tym poziomie dłuższa separacja i rezygancja z utworzenia jedności na poziomie fizycznym i duchowym, najczęściej prowadzi do śmierci mentalnej a czasem fizycznej. Piękne legendy opisują to zjawisko jako „umrzeć z tęskonoty”, które jest najczystszym faktem.

Po rozpoznaniu Twin Flame tzw. „dead line” czyli terminem ostatecznym zjednoczenia, jest 8-9 miesięcy od momentu rozpoznania. Im większe opóźnienie tym trudniej, ponieważ mogą zaistnieć dwa zjawiska. Pierwsze: wasza zgodność zacznie sie „rozjeżdżać – powodem są czynniki zewnętrzne, drugie zwyczajnie może wystąpić zjawisko usychania z tęsknoty.

Tu właśnie decyzje, podejmowane na poziomie urodzeniowym umożliwiają takie doświadczenia. Gdy przychodzi czas wcielenia, dusza (wyższe Ja) kieruje Cię zawsze w kierunku zjednoczenia – o ile obejmowało ono Twój plan inkarnacyjny. Przechodzisz testy, ciężkie sytuacje, umierasz mentalnie, męczysz się i doświadczasz setek różnych zdarzeń z innymi osobami, tylko po to, aby na końcu z całą tą wiedzą i zrozumieniem, móc bez kłopotu stworzyć jedność na poziomie duchowym i fizycznym z Twin Flame. Osoby silnie zmotywowane i ukierunkowane typowo na osiągnięcie wysokiego poziomu duchowego na poziomach fizycznych w obecnym stuleciu w 95% posiadają niedaleko siebie Bliźniaczy Płomień, który zostanie odnaleziony w odpowiednim momencie. Pomoc: Największą rolę w uzyskaniu sukcesu związku z Twin Falme, pełni zupełne pozbycie się ego po obu stronach.

Drugi przypadek ( doświadczenie oddzielenia jedności przy zachowaniu świadomości o niej samej ) jest klasycznym przykładem „hardcorowych” inkarnacji, które dla wyższych celów i szybkiego osiągnięcia wysokich poziomów duchowych umówiły się na „przeciągnięcie” siebie w fizycznym wymiarze „po bruku” i przez duchowe nazwijmy to „piekło”.

Najczęściej jest to przypadek, w którym obydwie osoby są na wysokim poziomie rozwoju energetycznego, często jedna z nich ma tę sensorykę wrodzoną ( przeważnie ta, która wybrała rolę „duchowego kata” ), a druga osoba posiada wysoki poziom świadomości, wysoką wibrację i wysoki poziom rozwoju duchowego, czyli wie co się dzieje.

Przy spotkaniu tych osób nastepują klasyczne objawy opisane wyżej, osoby bardzo szybko dochodzą do wniosku, że są jednością, natomiast zaraz po tym, następuje pierwszy krok do odrobienia lekcji. Okazuje się, że „kat duchowy” żyje typową realnością materialistyczną, posiada przekonania typowo materialistyczne, żyje w związku opartym na realności materialistycznej, a jego wiedza o rozwoju duchowym i poziom świadomości nie odbiegają daleko od wyrażenia „poniżej średniej krajowej”. Następuje długie, często kilkumiesięczne, lub kilkuroczne „wodzenie” za nos drugiej strony, doprowadzające nieuchronnie do śmierci mentalnej lub fizycznej. Jest to możliwe, dzięki silnemu wkomponowaniu w świadomość „duszy-oprawcy” fałszywej rzeczywistości i wartości świata materialnego, które przedstawiają dla niej największą wartość.

Brak kontaktu fizycznego z twin flame wcale nie oznacza separacji. Niezależnie od odległości istnieje między osobami ścisłe połączenie, umożliwiające stały kontakt. W miarę rozwoju znajomości, ustanawia się stałe połączenie energetyczne poprzez tworzący się zewnętrzny czakram, którego centrum znajduje się na wysokości splotu słonecznego zaraz poza ciałem eterycznym (lub czasami w ciele eterycznym). Połączenie jest bardzo silne i de facto utrzymanie świadomej separacji energetycznej sporo kosztuje. Na tym poziomie istnieje możliwość uprawiania tzw. seksu na poziomie energetycznym, który ma się nijak do fizycznego. Najlepszą opcją jest połączenie tych dwóch poziomów – duchowego i fizycznego. Zapewnia to niespotykany „odlot” na miarę wielowymiarowej istoty i pozwala na odnalezienie właściwej tożsamości.

Soulmate – bratnia dusza:

Objawy spotkania są podobne jak przy Twin Flame, jednakże nieco inne fizycznie. Bratnia dusza jest duszą o zbliżonym do Twojego poziomie wibracyjnym, jednakże nigdy nie osiągnie wysokości zgodności wibracyjnej 100%, w przeciwieństwie do Bliźniaczego Płomienia. Związek z Soulmate był najdoskonalszym w minionej erze, ponieważ utrzymanie związku na poziomie TwinFlame graniczyło z cudem, ze względu na silną kontrolę cywilizacji przez nieprzyjazne środowiska. Dokonywano wszystkiego, aby nikt na ziemi nie był w stanie osiągnąć przeskoku do wyższej świadomości. Teraz ta sytuacja ulega zmianie.

Soulmate można na wstępie rozpoznać po połączeniu energetycznym. Może ono mieć miejsce w każdym obszarze Twojej klatki piersiowej z wyjątkiem samego centrum splotu słonecznego, który jest przeznaczony tylko dla Twin Flame.

Z soulmate nie da się uprawiać seksu na odległość, odczyty myślowe i emocjonalne są subtelniejsze i w miarę potrzeb, łatwo się od nich odseparować energetycznie. Bratnia dusza, jest duszą o zbliżonej jakościowo wibracji ,  jednakże jest duszą odrębną. Oczywiście na poziomie kwantowym stanowicie wciąż jedność, jednakże jakość tej jedności jest inna. Bratnie dusze inkarnują zgodnie z planem przedurodzeniowym w celu wzajemnej pomocy, oraz często w przypadku konieczności wykonania zaawansowanej pracy z poziomów energetycznych. Na ogół są na podobnym poziomie rozwoju energetycznego, wibracyjnego, reprezentują podobny poziom świadomości, często jednak przejawiający się zupełnie innymi dziedzinami. Dzięki temu są w stanie doskonale się uzupełniać, świetnie się rozumieją i uwielbiają uczyć się od siebie. Związki takie z reguły pojawiają się, gdy istnieją ku temu wyższe powody ewolucyjne obu dusz.

Co ciekawe zgodność wibracyjna bratniej duszy może się wahać w dość dużym zakresie, w zależności od kondycji i czystości energetycznej partnerów. Zaś wibracja Twin Flame raz odczytana i rozpoznana pozostaje taką na zawsze, czyli nie występują separatory jakościowe. Oczywiście połączenie nikoniecznie musi trwać 24h na dobę, jednakże kiedy sie pojawia – istnieje w całej swojej okazałości.

Zgodnośc wibracyjna bratniej duszy zaczyna być odczuwalna od poziomu 85% wzwyż. Niższe połączenia raczej są odbierane jako „motylki w brzuszku” typowe dla związków minionej ery. Większość małżeństw zawartych w mininej erze posiadała zgodność wibracji pomiędzy 40 a 65 % według badań statystycznych.

Powodem wstąpienia w tego typu związki, były warunki zachowawcze typowo hormonalne, oparte na aktywnościach czakr przetrwania i feromonach, które często z poziomów planów inkarnacyjnych miały na celu wydanie potomka o odpowiedniej linii genetycznej, przystosowanego do nowej ery. W praktyce na tym punkcie wyższa rola związku się skończyła. Obecnie niewiele ze związków zawartych przed rokiem 2000 wciąż odczuwa więzi, na ogół jedno drugiemu przeszkadza. Właśnie teraz istnieje czas powrotów do zwiazków nowej ery,  które niejednemu z Was były kiedyś „na chwilę” zademonstrowane. Wiele osób miało okazję doświadczyć „na chwilkę” Twin Flame. Stało się to tylko po to, abyście teraz wiedzieli czego się spodziewać i czego szukać.

Odchylenia od normy:
Istnieje możliwość, że jeden z partnerów będzie odczuwał połączenia na poziomie splotu słonecznego, a drugi, będzie miał typowe objawy bratniej duszy. W tej sytuacji jesteście bratnimi duszami, jednakże jedno z was, uzyskuje połączenie z drugim poprzez pomoc z wyższych sfer duchowych. Ma to przeważnie na celu podniesienie jakości planu jaki wykonujecie, lub podniesienie jakości działań, które wspólnie podejmujecie. Łatwo się o tym przekonać, po prostu osoba, która odczuwa wszystko w centrum splotu może poprosić o tymczasowe usunięcie „mostu wspomagającego”, lub poprosić o wskazanie jakości połączenia „nietuningowanego”. Zawsze można potem poprosić o przywrócenie mostu, a tymczasem da Ci to czysty obraz jakości Waszej zgodności.

Jak odszukać Twin Falme:

Metod jest sporo, w zależności od wartości uznawanych przez Ciebie. Najprostszą metodą jest wahadełko. Przypominam, że wahadełkujemy tylko i wyłącznie gdy nasza czystość energetyczna wynosi powyżej 90% (uczucie wewnętrznej lekkości i zewnętrznej dużej przestrzeni).

Weź mapę Polski, whadełko i znajdź obszary. Następnie wydrukuj powiększenia obszarów i ponów czynność, aż do uzyskania największej dokładności w postaci np. ulicy i numeru domu, mieszkania. Idź i zobacz co zostało przez Ciebie znalezione :).

Metoda druga –  Poproś o doprowadzenie do osoby, opisanej afirmacjami związku (http://whitedevas.eu/?page_id=636).

Metoda trzecia dla osób pracujących z polem Mer Ka Ba i świętą geometrią: Utwórz mentalny obraz w świadomości podparty i opisany afirmacjami związku (link powyżej), umieść go w kuli światła w swojej głowie. Następnie przemieść kulę na wysokość czakry serca, wypełnij kulę światłem czystej miłości i wypchij ją (umieść) w wirującym polu Mer Ka Ba. ( Pole powinno wirować w trzech osiach (!) )

Metoda dla osób pracujących z matrycą krystaliczną: Sprawdź swoje programy i w razie konieczności zamień je na treści afirmacji związku.

Metoda dla pracujących z inicjacjami: Użyj odpowiedniego kanału lub częstotliwości

Metoda dla każdego: Afirmuj i wizualizuj swój nowy związek 24h dobę aż do skutku :).

Sugeruję osobom, które będą miały okazję doświadczenia takiej znajomości, aby pozwoliły procesowi przebiegać swobodnie, ponieważ bardzo szybko dotrzecie do punktu przeznaczenia, niezależnie od tego jaki on jest. Pamiętajcie, że wszystko ma na celu Wasze najwyższe dobro. Opierając się z różnych powodów możecie opóźniać swoją ewolucję i przebieg planu inkarnacyjnego. Na sam koniec pragnę dodać, że najpiękniejszym TwinFlame jest rozpalenie wewnątrz siebie nowego płomienia miłości do swego Boskiego Ja, wtedy przestają być Ci potrzebne jakiekolwiek dodatkowe osoby, ponieważ stanowisz doskonały i harmonijny związek z z samym sobą, który jest ponad wszystkie inne fizyczne związki. Pomyśl o tym co jest dla Ciebie ważniejsze, wybierz to i sprawdź co najbardziej Ci odpowiada.

 

Tags: , , , , , , , , ,

13 komentarzy "Bliźniacza dusza, Twin flame – najprzydatniejsze informacje"

 • Whitedevas says:
 • Teresa says:
 • Alicja says:
 • Teresa says:
 • Whitedevas says:
 • Teresa says:
 • Whitedevas says:
 • Dawid says:
 • Whitedevas says:
 • Kinga says:
 • Teresa says:
 • Whitedevas says:
 • kinga says: