Oczyszcz. Świadomości

234234234Sesja Oczyszczania Świadomości i Warstw Psychicznych usuwa głębokie blokady świadomości poziomów wyższych, szczególnie te, z których nie zdajemy sobie sprawy. Możemy zaliczyć do nich blokady na przyjmowanie, blokady na dostatek, blokady na działanie, blokady na akceptację pozytywnych zmian w życiu, blokady na akceptację zdrowia i jeszcze wiele innych czysto indywidualnych. Bywa, że usłyszymy piosenkę, której negatywny zwrot chodzi nam po głowie przez długi czas, przeczytaliśmy jakis artykuł i została nam w głowie fraza, której nie możemy sie pozbyć, pamiętamy negatywną scenę z filmu itd. itp. Wszystko to jak wiadomo, jest programowaniem nas i wpływa negatywnie na naszą psychikę i nasze życie codzienne. Z biegiem czasu niby zapominamy o tym, aby nagle po kilku latach pojawia się to ze zdwojoną siłą i wprowadza niepkój do naszego życia.

Blokada zasiedla się w głębszych warstwach po to,  aby kiedyś wypłynąć i próbować ingerować w naszą harmonijność w najmniej oczekiwanych momentach. Dzieje się tak dlatego, że nasze synapsy atakowane są przez odpowiednio skonstruowane częstotliwości kluczowe i właśnie dzięki nim absorbują coś bez naszej wiedzy i zgody. Nazywa się to bronią psychotroniczną. Ogólnie w dzisiejszych czasach, przy wszechobecnym programowaniu podprogrowym można nazwać to plagą i wirusem XXI wieku. Dlatego staramy się, aby wszelkie te głęboko siedzące czynniki destruktywne podczas sesji są były trwale usuwane. Sesję szczególnie polecam osobom, które są świadome swoich programów blokujących, jak i osobom myślącym o oczyszczeniu psychiki, jednak nie do końca zadającym sobie sprawę z posiadanych ograniczeń obcego pochodzenia.

Fakt posiadania blokad nie jest niczym nadzwyczajnym w dzisiejszych czasach i nie należy się obwiniać z tego powodu, ponieważ siła programowania warstw wyższych przez czynniki destruktywne wciąż leży poza kontrolą dużej grupy społeczeństwa. Warto natomiast pozbywać się tego balastu. Dlatego sesja usuwa również trwale najsilniejsze destruktywne programy pochodzenia medialnego. Zalecana jest bardzo dla osób posiadających częsty kontakt z radiem, telewizją, prasą i mediami internetowymi jako czytelnik, słuchacz, widz. W obecnym czasie przy aktywnym trybie życia i częstymi kontaktami z ludźmi zaleca się aby sesje taką odbywać dwa razy w roku w odstępach sześciomiesięcznych, dla osób prowadzących spokojny tryb życia normalnie wystarczy raz na rok lub według własnych potrzeb.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną Sesją Oczyszczania Świadomości i Warstw Psychicznych wypełnij poniższy formularz

Prosimy dokładnie wprowadzić adres e-mail i sprawdzić jego poprawność przed wysłaniem formularza.