Brak obfitości ? – Usuń blokady!

Dlaczego nie otrzymuję wymiernych rezultatów mojej pracy na rzecz siebie, dlaczego nie manifestują się moje afirmacje i wizualizacja, dlaczego nie potrafię otrzymywać dostatku i bogactwa, zdrowia i szczęścia, choć robię co mogę? To najbardzej popularne pytania zadawane przez osoby na drodze samorozwoju.

W tym artykule postaram się odpowiedzieć i zaproponować stosowne rozwiązania. Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie „Dlaczego moja praca na rzecz siebie nie działa ?”. 

Cóż…odpowiedź jest tak banalnie prosta, że wielu na początku może mieć kłopot z jej akceptacją. Pamiętaj jednak, że od momentu gdy ją zaakceptujesz wszystko zacznie się zmieniać. Odpowiedź brzmi: Twoje afirmacje i wizualizacje nie działają ponieważ masz bardzo silne blokady na przyjmowanie.

„Że jak ???” – już widzę sporo zdziwionych twarzy. A właśnie tak. Przeprowadziłem ostatnimi tygodniami badanie społecznościowe. Eksperyment przeprowadzałem osobiście, ubaw był wielki, ale wyniki druzgoczące. Opisuję co robiłem. Wśród znajomych mi osób doprowadzałem na drodze żartów do rozmowy o finansach. Było to robione tak, że osoba samodzielnie zaczynała temat. 100% ankietowanych zaczęła od narzekania, gdzie ich negatywne zwroty starałem się obracać w żart i starałem się aby każda rozmowa była poważna, ale również wesoła. Każda z tych rozmów nie trwała dłużej niż 2 minuty. Na koniec rozmowy wyciągałem z portfela kwotę około pięćset złotych i wręczałem ją danej osobie ze słowami „Proszę – w prezencie ode mnie”. Następowała cisza, następnie zmieszanie. Wesoło zaproponowałem ponownie, uszczuplając kwotę o 250 zł. Śmiech. „Ostatnia szansa” – powiedziałem pozostawiając w ręce tylko 100 zł.

I wiecie co…..? Na 23 osoby nikt nie przyjął ode mnie nawet 100 zł. Więc moje pytanie brzmi: Jak chcesz uzyskać obfitość wszystkiego, skoro masz tak potężne blokady na przyjmowanie ???

Eksperymentu ciąg dalszy, żeby nie było, że obracam się wśród znajomych. Dworzec PKP, w bardzo dużym mieście w Polsce. Losowo wybrane osoby. Powtarzam eksperyment, jednak nieco zmodyfikowany.

Tym razem podchodzę do obcej osoby i proponuję 100 zł. Po prostu wyciągam rękę i mówię „Mam dla Pani (Pana) w prezencie 100 zł”. Pierwszy odruch to osoba wyciąga rękę po banknot, ale w połowie drogi ją cofa, patrzy na mnie jak na idiotę a następnie śmieje się i odchodzi. To zachowanie zaprezentowało 65% badanych. Kolejne 18% mówiło zdecydowanie „Nie / Nie chcę / A po co? / Kim pan jest? / Co to za wałek? / Fałszywe? / Ukryta kamera? / i temu podobne.

Postanowiłem zmniejszyć kwotę do 50 zł. Ciekawostka: Wszystkie osoby w wieku powyżej 25 lat (na oko) ODMÓWIŁY PRZYJĘCIA, wszystkie osoby w wieku do 15-20 lat pytały, czy nie mam więcej i brały z radością, studenci z dużym wahaniem przyjmowali lub odmawiali (wiek między 20 – 25 lat). W sumie w godzinę udało mi się rozdać TYLKO pięćset złotych i to wśród młodych ludzi na zatłoczonym dworcu dużego miasta.

Najbardziej zaskakujące, były reakcje osób odmawiających przyjęcia. Ich wyraz twarzy wyrażał kolejno: zaskoczenie, zakłopotanie, wstyd, nieufność a u niektórych nawet złość przy pożegnaniu.

Więc zwracam się ponownie, do tych, którzy zadają sobie pytanie na temat dostatku: Podajcie mi proszę własną drogę dostępu do obfitości, ponieważ najprostsza jest dla Was zbyt trudna do zaakceptowania! Wszechświat Wam daje a Wy nie bierzecie! Mało tego, macie pretensje do całego świata o Waszą sytuację materialną, a gdy pojawia się rozwiązanie po prostu odwracacie głowę i kręcicie nosem! POBUDKA !

Czy teraz to widzisz? Zobacz jak potężne blokady na przyjmowanie siedzą w świadomości 95% społeczeństwa. Nie wierzysz ? Wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji, że podchodzi do Ciebie ktoś obcy i daje Ci 500 zł. Następnie zaraz po tym zwróć uwagę na pierwsze uczucie jakie sie pojawi. Koniec testu na przyjmowanie.

Wracając do tematu. Wyjątkiem w moim eksperymencie był pewien człowiek w wieku około 50-55 lat, którego zaczepiłem na parkingu. Wsiadał do swojego rocznego BMW, był ubrany w nienaganny garnitur, jednak w sportowym stylu bez krawata. Podszedłem do niego i bez „dzień dobry” podałem mu 200 zł. Spojrzał na mnie uśmiechnął się, wziął kasę bez żadnego słowa, sprawdził, czy prawdziwe. Następnie nic nie mówiąc, w momencie, kiedy miałem się oddalić, ruchem ręki zatrzymał mnie, sięgnął do kieszeni wyjął zwitek banknotów, który nigdy nie widział jego portfela na oczy (miał je niemiłosiernie pomięte w przedniej kieszeni spodni) podał mi, mrugnął okiem i powiedział „nieźle, chłopcze nieźle, ja też znam ten temat „, Następnie odpalił auto i odjechał. Rozwinąłem banknoty – naliczyłem o sto czterdzieści złotych więcej niż mu dałem :). Koniec przypowieści, która była faktem.

W jaki sposób pozbyć się blokad na przyjmowanie ? Należy zacząć od d…. strony mówiąc popularnym językiem. Używam tego zwrotu celowo, ponieważ teraz każdy ten trik zapamięta. Aby pozbyć się blokad na przyjmowanie pozbądź się blokad na dawanie. Koniec triku.

Technika pozbycia się blokad na dawanie jest opisana powyżej, jako dwa eksperymenty. Dawaj tak długo, aż zaczniesz się czuć dobrze. Na początek zacznij od 5 zł, żeby nie zbankrutować przy jednorazowym rozdaniu. Rozdasz stówkę dwudziestu osobom – każdemu po pięć zeta. Za każdym razem obserwuj swoje uczucia! Jak dojdziesz do uczucia radości – czas na większe wyzwanie. Rozmień kolejną stówę na dychy. Rozdaj dziesięciu osobom. Im większa kwota jednorazowa, tym większe pojawiają się Twoje blokady – to miejsca na przekroczenie własnych granic.

Niektórzy mogą powiedzieć, że to drastyczna metoda. Tak – drastyczna ale najbardziej skuteczna, ponieważ gdy przekroczysz granicę wartościowania i zamienisz ją na radość z dawania czas na kolejny ważny krok. W sumie najważniejszy.

Tym krokiem jest fizyczne usunięcie blokad na przyjmowanie. Blokady na przyjmowanie pojawiły się w Twojej świadomości w momencie kiedy zacząłeś podlegać globalnemu polu świadomości zbiorowej. W praktyce oznacza to okres rozpoczęcia pracy zawodowej lub czas studiów, ponieważ na studiach rozpoczyna się silny program „braku”, szczególnie u osób z rodzin mniej zamożnych. Program „braku” jest umacniany przez ogólną świadomość, a tym samym znajduje się on w polu morfogennym świadomości zbiorowej na poziomie cywilizacyjnym!

Wszystkie soby, które „załapały” program i go zaakceptowały klepią mniejszą lub większą biedę od zawsze. Cel programu jest jeden – odsunąć jak najwięcej osób od poczucia obfitości i szczęścia, ponieważ te wzniesienia emocjonalne, umożliwiają szybki powrót do własnej prawdziwej tożsamości, mówiąc ogólnie – uzyskanie świadomości siebie jako istoty nieograniczonej. Tymczasem zamiast pielęgnować własną tożsamość, 3/4 cywilizacji jest sterowane przez program „braku” i zmuszane do pogoni za własnym ogonem na palnecie Ziemia w systemie finansowym, który jest fikcyjnym wzorcem bezpieczeństwa.

Podaję zdanie, które jest testem na Twój program blokujący:

ABY ŻYĆ W DOSTATKU I OBFITOŚCI W OBECNYCH CZASACH, MIEĆ WSZYSTKO CO SIĘ CHCE, NIE TRZEBA CIĘŻKO PRACOWAĆ I MIEĆ MNÓSTWA PIENIĘDZY.

Temu kto to zdanie zrozumiał i zaakceptował gratuluję serdecznie i chylę czoła przed jego świadomością siebie. Budź innych, nie czytaj tego bloga tracisz czas :).

95% społeczeństwa gania za pieniędzmi, haruje dzień i noc. Tymczasem jest to największa bzdura na jaką zgodziliście się dać zaprogramować. Żeby mieć piękny dom, wspaniałe auto czy cokolwiek sobie wymarzysz NIE TRZEBA ORAĆ ANI NIE POTRZEBA CI NA TO PIENIĘDZY BEZPOŚREDNIO!

Już widzę jak większa grupa czytelników każe mi się teraz udać do pokoju bez klamek, poddać prądoterapii i zgłaszać godziny oddawania moczu….

Pozwól jednak – po raz kolejny powtarzam: NIE ZNASZ DROGI DO WŁASNEGO SZCZĘŚCIA A WSZECHŚWIAT JĄ ZNA. Pieniądze są tylko środkiem pośrednim do uzyskania rezultatu – jeżeli będą potrzebne – pojawią się po drodze! Trikiem jest zaufanie. Jeżeli nie ufasz sobie i wyższemu JA, które zawsze prowadzi Cię do szczęścia – będziesz „orać” do czasu aż to się zmieni.

Podaję przykład: Kowalski jest odłączony od starych pól i wolny od wszystkich destruktywnych programów blokujących przyjmowanie, znajduje się na poziomach pozakarmicznych, posiada zjednoczenie ze Źródłem, czyli doskonałe i najczystsze prowadzenie „odgórne” jakie można sobie wymarzyć. Wyraża on zamiar posiadania najnowszego modelu jakiegoś auta. Kowalski wie i rozumie, że nie musi wiedzieć JAK, ale musi wiedzieć CO. Fizycznie określa swój wybór. Od tego momentu zostawia on temat, ponieważ UFA i WIE. Wybrał i zapomniał o sprawie nikomu o tym nie mówiąc.

13 dni później będąc na zakupach, jedna z Pań przy kasie wręcza mu kupon rabatowy ze zdrapką, jako bonus za zakupy w kwocie powyżej 2oo zł. Kowalski zdrapuje zdrapkę i jego oczom ukazuje się wygrana w postaci wycieczki. Kowalski decyduje, że jedzie na wycieczkę fundowaną przez hipermarket.

Będąc w hotelu ogląda lokalną TV i widzi, że niedaleko miejsca w którym przebywa będzie odbywał się festyn z jakiejś okazji. Postanawia pójść. Po drodze na festyn zaczepia go mały chłopczyk i prosi aby kupił on od niego gazetę. Kowalskiemu robi się żal malucha i kupuje od niego egzemplarz, choć nie czyta gazet. Przeglądając gazetę połową oka, w drodze na festyn wpada Kowalskiemu w oko duże kolorowe ogłoszenie „drzwi otwarte” w salonie Chevroleta w miejscowości w której akurat jest. Ponieważ akurat „drzwi otwarte” trwają, Kowalski rezygnuje z festynu i idzie pooglądać samochody. W drodze do salonu mija stację paliw. Nagle rzuca mu się w oczy reklama na stacji paliw, na której wielkimi literami wypisano markę i model jego wybranego samochodu, będącego do wygrania. Kowalski myśli… a następnie „macha na to reką” – decyduje się najpierw odwiedzić salon. Okazuje się, że w salonie istnieje możliwość odbycia jazdy próbnej. Kowalski wsiada do samochodu wraz z pracownikiem salonu i wyruszają na jazdę próbną.

W drodze powrotnej okazuje się, że samochód należy zatankować, ponieważ jeździł od rana z innymi zainteresowanymi. Tak się składa, że najbliższą stacją paliw jest stacja oferująca wygranie auta. Pracownik salonu tankuje samochód, udaje się do kasy. Przy kasie okazuje się, że zapomniał płatniczej karty firmowej. Zakłopotany udaje się do Kowalskiego czekającego w aucie, z prośbą o uregulowanie rachunku z gwarancją zwrotu gotówki po dojechaniu do salonu. Kowalski przystaje, płaci za tankowanie własna kartą kredytową. Ponieważ kwota kwalifikowała się do udziału w konkursie, sprzedawca podaje Kowalskiemu kupon z numerem, który należy zarejestrować w internecie na swoje imię i nazwisko aby wziąć udział w losowaniu samochodu. 3 tygodnie później Kowalski sprawdza wyniki losowań w internecie…. Jego numer niestety nie wygrał…..30 dni później odbiera telefon. Poprzedni numer wygrywający nie zgłosił się po wygraną i przeprowadzono kolejne losowanie. Kowalski wraz z wygranym nowym Mercedesem, w pakiecie z autem otrzymał pełne ubezpieczenie na 5 lat oraz jedno tankowanie gratis na stacji paliw miesięcznie przez rok i serwis gwarancyjny na okres 3 lat.

Koniec przypowieści. Moje pytanie brzmi: Ile Kowalski wydał na Mercedesa przy rynkowej cenie dwustu tysięcy złotych i czy stać go na jego utrzymanie ?

Wiecie co Kowalski zrobił? Oddał za darmo na potrzeby domu dziecka swój dotychczasowy samochód o wartości dziesięciu tysiecy złotych. DLATEGO ŻE WIE, UFA ROZUMIE, DAJE I PRZYJMUJE.

Nie znasz drogi do własnego szczęścia, nie potrzebujesz pieniędzy aby je uzyskać. Pieniądze są silnym programem, który stworzono po to, aby Cię kontrolować! Jeżeli będą potrzebne na drodze do realizacji Twoich planów – pojawią się bez zaproszenia. Użyj tej wiedzy na własną korzyść, zamiast poddawać się sterowaniu i kontroli. Pieniądze są OK, ale nie zawsze bywają potrzebne!

Ścieżka wydaje się być prosta i sprawdzona, działało u mnie – u Ciebie również zadziała. Pozbądź się blokad na przyjmowanie, oczyść sobie karmę, pousuwaj programy blokujące przyjmowanie obfitości, umieść się na poziomach pozakarmicznych i ucz się tworzyć własne szczęście w nowej energii – nie wymaga to żadnego wysiłku, jest to przednia zabawa i wspaniała samoedukacja. Porzuć wysiłek i „orkę”, oddaj się wyższemu prowadzeniu. Miej na to odwagę! Proces bardzo przyśpiesza połączenie z Boskim Ja, umysłu i ducha w jedną całość. U niektórych ludzi dzieje się to samoczynnie, ale proces trwa długo, niektórzy też potrafią to również kontrolować i wykonać świadomie.

Na końcu tego artykułu znajdziesz plik audio, który usuwa blokady na przyjmowanie na poziomach kwantowych indywidualnej matrycy świadomości. Nagrania należy słuchać raz rano i raz wieczorem przez 2 tygodnie. Należy się całkowicie rozluźnić, warto wypić szklaknę wody przez odsłuchem. Słuchamy tylko na słuchawkach, dosyć głośno. Podczas słuchania należy świadomie „zrobić się jak gąbka”, czyli chłonąć dźwięk całym ciałem. Nagranie jest w 100% bezpieczne, jestem jego autorem, zostało przetestowane na mnie i innych osobach przed publikacją na blogu.

Jeżeli po miesiącu odsłuchu nie widzisz żadnych różnić, nie pozostaje Ci nic innego jak poddać się sesji usunięcia blokad na przyjmowanie (formularz na końcu artykułu), ponieważ należysz do grupy osób, u których blokady są zbyt silne do usunięcia przez dźwiekoterapię. Jeżeli do tej pory nie odbyła się też u Ciebie sesja oczyszczenia z karmy i nie przebywasz jeszcze na poziomach pozakarmicznych – jest ona warunkiem koniecznym do uzyskania wymiernych efektów tworzenia obfitości. Dzieje się tak dlatego, że wiele osób dźwiga sporo karmy nawet poziomów całych drzew genealogicznych, a takie obciążenia bardzo skutecznie blokują dostęp obfitości.

W takich przypadkach należy się odłączyć od pól morfogennych rodziny, poddać oczyszczaniu z karmy i umieszczeniu na poziomach pozakarmicznych. Ważna wiadomość dla osób żyjących w związkach: Jeżeli zależy Ci na kontynuacji związku – ważne aby Twój partner poddał się również tym samym operacjom co Ty. Jeżeli nie wyrazi na to zgody, może dojść do rozpadu związku, ponieważ Wasze rzeczywistości staną się różne. Ta sytuacja ma miejsce najczęściej w tzw związkach karmicznych, czyli partnerzy są w związku od lat, odpracowując sobie wzajemnie karmę (przeważnie jedno drugiego ma „powyżej kokardy” lecz nie są w stanie zakończyć relacji). Relacje takie przeważnie kończy na przysłowiowe „AMEN” Oczyszczenie Cykli Inkarnacyjnych.

W porządku, usunęliśmy blokady, jesteśmy wolni, widzimy pierwsze efekty. Po jakimś czasie okazuje się, że znów coś nagle stanęło, zwolniło i obfitość jakby powoli zaczęła się znów cofać…co się stało? Otrzymaliśmy znów wbrew naszej woli program blokujący z pól morfogennych świadomości zbiorowej, o czym pisałem wcześniej. Programy są zrzucane tak długo aż pozwolimy sobie na ich przyjmowanie. Tutaj właśnie z pomocą przychodzi mosiądz. Mosiądz w postaci np. biżuterii doskonale chroni przed schodzącymi agresjami z pól morficznych.

Kilka uwag i wniosków po kilku tygodniach testów mosiądzu:

Obiekty mosiężne MUSZĄ oplatać ciało aby były skuteczne. Jedna brasoletka na ręce w moim przypadku nie wystarczała. W momencie kiedy zakładałem tylko jedną sztukę na lewą lub prawą rękę, czułem asymetrię energetyczną. Tak jakby jedna strona ciała była wolna i lekka a druga ociężała i otępiała. Dodatkowo w moim przypadku założenie łańcuszka mosiężnego na szyję spowodowało uzyskanie poczucia lekkości na wysokości ramion i głowy, tak , jakby ktoś zdjął ze mnie ciężki balast.

Większość osób biorących udział w testach, po założeniu mosiądzu natychmiast czuły różnicę. Dzieci noszące bransoletki śpią lepiej, gdzie wcześniej miały kłopot z przespaniem nocy w spokoju, osoby dorosłe czują się lżejsze fizycznie i energetycznie, jaśniej myślą, potrafią szybko podejmować decyzje.

Po kilku tygodniach noszenia biżuterii non stop w momencie jej zdjęcia odczuwa się bardzo dużą różnicę w samopoczuciu oraz w polu energetycznym (na gorsze) już po upływie 5 minut (!!!). W przypadku kobiet noszenie kolczyków mosiężnych wspomaga działanie naszyjnika mosiężnego, ale nieststy nie jest w stanie go zastąpić. Zasada jest bardzo prosta – mosiądz ma oplatać ciało symetrycznie, wtedy gwarantuje największą skuteczność. Skuteczność działania mosiądzu potwierdziły niezależne osoby, które zostały poproszone o opisanie samopoczucia po założeniu i po zdjęciu elementów mosiężnych. Oczywiście przed eksperymentem nie wiedziały o właściwościch mosiądzu, nie miały również pojęcia o sprawach duchowych itp.

Wniosek jest jeden – mosiądz działa ochronnie czy w to wierzymy czy nie. Badania wykazały, że nie jest to „koncepcja” tylko fakt dokonany. Biżuteria mosiężna w połączeniu z poniższym plikiem audio jest wystarczającą ochroną dla osób podatnych na programowanie niskowibracyjne, pod warunkiem, że wszystkie ciężkie blokady zostały już usunięte wcześniej. Gdy zauważasz że przepływ obfitości zwalnia słuchaj pliku audio, biżuterię mosiężną sugeruję nosić 24h na dobę.

Najciekawszym objawem wśród osób „z ulicy” którym proponowana była biżuteria mosiężna (nie będacym w temacie) było opiniowanie mosiądzu. 

Zastanawiałem się dlaczego tak jest…Postanowiłem sprawdzić. Okazało się, że pole morfogenne starej świadomości zbiorowej poziomu cywilizacyjnego NIE ZAWIERA ŻADNEGO PROGRAMU DEFINIUJĄCEGO MOSIĄDZ JAKO METAL POPULARNY. Po prostu mosiądz dla większości ludzi nie istnieje, oprócz tych, którzy przy nim pracują w przemyśle! 90% ludzi myśląc o mosiądzu wymawia wyraz MIEDŹ ! Mosiądz ze względu na swe wspaniałe właściwości został usunięty w najciemniejsze kąty obecnej rzeczywistości i zanegowany w polach świadomości zbiorowej.

Ważna informacja: Okazuje się że na naszym krajowym rynku sprzedaje się biżuterię oraz elementy z podrobionego mosiądzu. Wiele osób zgłasza, że zakupiona biżuteria jest tylko powlekana. Jeżeli kupujesz coś w sklepie weź pilniczek do paznokci i sprawdź czy kupujesz mosiądz! Z raportów osób zgłaszająch wynika, że w internecie 99% biżuterii ogłaszanej jako mosiężna jest podrobiona – czyli powlekana. Są to łańcuszki sprowadzane z włoch oraz elementy dodatkowe i ozdobniki. Okazuje się, że mosiądz nadający się na biżuterię jest niemalże niedostępny. Jeżeli potrzebujesz pewności – PYTAJ KAŻDEGO SPRZEDAWCĘ co sprzedaje (choć często sami tego nie wiedzą). Poproś wtedy o próbę pilnikową. 

Pewna i sprawdzona biżuteria jest dostępna. Wystarczy wypełnić poniższy formularz lub napisać pod adres info@velote.com (po polsku).

Dla osób zainteresowanych biżuterią mosiężną załączam też link do bezpłatnego katalogu: POBIERZ KATALOG

Jeżeli należysz do osób potrzebujących usunięcia blokad na przyjmowanie wystarczy również wypełnić poniższy formularz. 

Plik audio (usuwanie blokad na przyjmowanie) : Ściągnij teraz

Formularz zgłoszeniowy usunięcie blokad i/lub bizuteria mosiężna:

Comments are closed.